پس از مرگ جورج Floyd: صدای پشت قدرتمند ترین اعتراض عکس

On 25 مه اطرافیان خارج از مینیاپولیس, فروشگاه مواد غذایی, فیلم برداری از یک صحنه هر دو تکان دهنده و unnerving

توسط PATRIS-FUN در 10 خرداد 1399

On 25 مه اطرافیان خارج از مینیاپولیس, فروشگاه مواد غذایی, فیلم برداری از یک صحنه هر دو تکان دهنده و unnervingly آشنا. "من نمی توانم نفس بکشم" جورج فلوید gasps دوباره و دوباره به عنوان یک افسر درک چوین پرس زانو خود را به سیاه و سفید مرد گردن و آن را نگه می دارد وجود دارد.

"من نمی توانم نفس بکشم" در حال تبدیل به یک اعتراض شعار تقریبا شش سال پیش پس از اریک گارنر بود به آرامی از کشته شدن توسط یک افسر پلیس شهر نیویورک بازداشت او را برای فروش سیگار در یک زمان بر روی یک استاتن آیلند خیابان. مرگ او نیز دستگیر شده توسط bystander دامن زده خشم است که تا به حال فوران در فرگوسن Mo. پس از مرگ مایکل براون در دست پلیس و سپس در سراسر کشور در تابستان سال 2014 به عنوان در همه جا از تلفن همراه و دوربین های قرار داده شده قبل از عموم مردم یک واقعیت است که تا به حال همیشه شناخته شده به اقلیت ها.

Black Lives Matter — جنبش که مانند فیلم های ساخته شده عمیقی استفاده از رسانه های اجتماعی قرار می گیرد خشونت پلیس در بالای ایالات متحده داخلی در دستور کار است. جنبش افزایش آگاهی و تشویق اصلاحات کشید و خط روشن بین آنچه که می توانست به عنوان رد اتهام و آنچه را که به سادگی درست نیست.

این فلوید تصویری که شروع به گردش آنلاین یک روز پس از مرگ او به نحوی ساخته شده است که خط و حتی روشن تر بیش از سه سال پس از جانشینی در امریکا اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور توسط یک پشتیبانی شده توسط سفید supremacists. چوین بود به اتهام قتل در مه 29, چهار روز پس از فلوید مرگ اما تنها پس از معترضان به خیابان ها ریختند و نه تنها در مینیاپولیس اما در سراسر کشور است.

در شهر از دریاچه ها پلیس ضد شورش مواجه با معترضان که استقبال گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی با سلاح های خود را مطرح. در مه 28, 3rd پلیس حوزه که در آن چوین و سه افسران درگیر در درگیری مستقر شد تخلیه و سپس به آتش کشیده شد.

بسیاری از آن بود که جریان زنده و تصویری, پخش زنده و اسیر در گوشی های تلفن همراه. اما یک دلیل وجود دارد که اغلب آنچه در زندگی در حافظه تک تصاویر گرفته شده توسط عکاسان است.

"کار من این است که فقط به سند یک دفتر خاطرات تصویری و شروع یک گفتگو می گوید:" استار تریبیون عکاس ریچارد Tsong-Taatarii. "بدیهی است که ما نیاز به یک گفتگو در مورد پلیس اصلاحات به دلیل این نگه می دارد اتفاق می افتد دوباره و دوباره."

—با کتی Boland و گزارش توسط پل Moakley

مردم با پلیس در نزدیکی 3rd حوزه در مینیاپولیس در مارس 26.
ریچارد Tsong-Taatarii—استار تریبیون/گتی ایماژ

"آنچه در این بیان همان چیزی است که اکثریت مردم در این کشور احساس می کنم در مورد آنچه اتفاق افتاده است در این ویدئو می گوید:" عکاس ریچارد Tsong-Taatarii از اطرافیان این فیلم نشان میدهد یک افسر پلیس زانو در Floyd گردن. "اگر شما هر نوع از انسان مناسب و معقول شما بدیهی است که یک قلب wrenching روده را بررسی کنید زمانی که شما این ویدئو را ببینید."

Tsong-Taatarii شده است یک عکاس با استار تریبیون برای بیش از 21 سال است. "هنگامی که من در زمان تصویر" او ادامه داد "من تو را دیدم قوی احساسات او بیان در راه است که ما محافظت کشور و قانون اساسی است. او آن را در راه است که همه ما می تواند مربوط به."

وجود دارد هر چیز دیگری از او می خواستم برای اضافه کردن ؟ "پشتیبانی محلی و روزنامه نگاری است."

معترضان نگه داشتن دست خود را به عنوان آنها گریه از گاز اشک آور در تظاهرات خواستار عدالت برای جورج فلوید در مه 27, دو روز پس از مرگ او.
Kerem Yücel—خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

"لحظه ای که من دیدم تصویری از جورج کشته شدن من تا به حال یک حمله وحشت از دیدن Derek ، چگونه او واکنش نشان داده بود شر خالص است. شما می توانید ببینید که چگونه او reveling در قدرت از سنجاق این مرد روی زمین است. آن را ترسناک گفت:" الکساندر Vega, 28, یک معترض (در راست) در مقابل مانع است. در صحنه وگا که گفت او اعتراض برای سال در زندگی مهم و ایستاده سنگ حرکات و گفت: او را دیدم این زن و پسرش شده بود اشک با گاز کشته و شروع به پریدن کرد به مطمئن شوید که آنها خوب به آرامش و تنفس عمیق.

"این شهر که در آن من ، چیزی بود که باید انجام شود" او اضافه می کند. "یک مرد سیاه پوست کشته شد در خیابان. من می دانستم که حق دور چه بخشی از من بود این حس کمک می کند. این است که من خواستار است. این است آنچه که من انجام داده ام برای سال ایستاده بودند."

وقتی پرسیده شد که در مورد اهمیت ثبت این لحظه او می گوید: "آنچه مهم است این است که رسانه ها نشان داده نمی شود, فیلم از آنچه پلیس در حال انجام است. در زندگی من جریان در Facebook, من آن را توصیف ... مردم می گویند ما به تیونینگ تاک. ما اراذل و اوباش. که چگونه مردم از نظر ما و آن مورد نیست. پلیس هستند که به weaponized اراذل و اوباش است."

درگیری معترضان با پلیس به عنوان آنها نشان می دهد در خارج از 3rd حوزه در مینیاپولیس, on May 27.
Kerem Yücel—خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ
یک معترض با پوشیدن یک ماسک نگه می دارد تا دست خود را در طول یک تظاهرات در خارج از 3rd حوزه on May 27.
Kerem Yücel—خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Kerem Yücel منتقل شده بود از ترکیه در جستجوی "بیشتر زندگی مسالمت آمیز." تقریبا سه سال بعد او و همسرش تعجب "است که آن را امن برای کودکان و نوجوانان یا نه؟"

Yücel, یک عکاس که با این نسخهها کار با AFP در مقایسه با آنچه که او دیده می شود این هفته در مینیاپولیس با اعتراضات پارک گزی در استانبول در سال 2013 که در آن وجود دارد و معترضان مسالمت آمیز و خشونت آمیز جناح. "من فقط انتظار بود که آمریکایی ها خود را نشان احترام به جورج فلوید پس از درگذشت او," او گفت: در مورد اولیه تظاهرات فلوید پس از مرگ است. از آن پس او احساس "گروه های دیگر فقط در حال انتظار برای تاریکی."

یک جوان سومالیایی-آمریکایی مردی که مجروح شد که با کمک دیگران به درگیری معترضان با پلیس در خارج از این 3 حوزه در مه 27.
Kerem Yücel—خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ
معترضان نشان دادن در برابر مرگ جورج فلوید خارج 3rd حوزه در آوریل 26.
استفان Maturen—Getty Images
یک پرتره از جورج فلوید آویزان در خیابان نور قطب به عنوان افسر پلیس ایستاده گارد در 3 حوزه در طول یک چهره با معترضان در مه 27.
استفان Maturen—Getty Images

"من شده است پر از سوراخ در خانه من برای دو ماه است و این یکی از اولین چیزهایی که من کار می کرد می گوید:" استفان Maturen یک عکاس که با این نسخهها کار با گتی در مینیاپولیس. "این یک احساس عجیب و غریب پوشش این چیزی که همه این عکس و من این احساس در پس زمینه است که تصویری از جورج فلوید کشته شدن قوی ترین سند است که وجود دارد. مهم ترین تصاویر در حال حاضر صورت گرفته است."

او می افزاید: "در وسط هرج و مرج لحظه دیدن این عکس کاملا پایه چیز. آن را مانند — فراموش نکنید که چرا همه اینجا."

Deshawn می ویلیامز 15 و خواهرش سارا Newell, 7, اعتراض خارج Hennepin County وکیل Mike Freeman در مینیاپولیس, on May 27.
هارون Lavinsky—استار تریبیون/Sipa, ایالات متحده آمریکا

"ما به دنبال راه هایی برای مردم بگویید این داستان می گوید:" هارون Lavinsky, یک, عکاس, با , استار تریبیون برای تقریبا شش سال است. Lavinsky را پوشش داده است تعدادی از مخالفان دولت در سال های اخیر است. زمانی که او وارد خارج Hennepin County وکیل Mike Freeman خانه در مه 27, او را دیدم یک زن و دو کودک برگزاری علائم و خواسته آنها را به عکس.

با مادر خود اجازه Lavinsky صحبت با deshawn می که در طی آن نوجوان بستری چسبیده به اماکن عمومی هنگامی که او می رود با دوستان از آنجا که او نگران منفی تعامل با افسران پلیس. "من 15. افراد جوانتر از من به قتل توسط پلیس," او گفت: Lavinsky. "من نمی دانم اگر من بعدی یا نه."

تأمل در این عکس Lavinsky تعجب "چگونه آنها را پردازش این ؟ آن را به سختی برای این کودکان است. وجود درد بسیار در این شهر است."

کودک کشی در یک صندوق پستی در مینیاپولیس, on May 27.
صبر Zalanga

"این عکس از پوستر ساخته شده توسط یک کودک واقعا به من می شود می گوید:" صبر Zalanga یک مینیاپولیس مبتنی بر عکاس. "این به دلیل غلط املایی و تصویر است که آنها را به خود جلب کرد. وجود دارد بی گناهی به آن و دلخراش از کودک درک درستی از آنچه اتفاق افتاده است."

یک زن جوان خشمگین از مرگ جورج فلوید صحبت می کند به یک جمعیت و بلوک های یک افسر پلیس خودرو با یک گروه از معترضان در مینیاپولیس, on May 27.
صبر Zalanga
معترضان با استفاده از چرخ دستی های خرید به عنوان یک مانع شدن آنها به عنوان مقابله با پلیس در نزدیکی 3rd حوزه on May 27.
استفان Maturen—Getty Images
یک افسر پلیس اردک برای جلوگیری از Gatorade بطری پرتاب شده توسط مردم جمع آوری شده در 3 حوزه در مه 27.
Eric Miller—رادیو فردا
ابر از گاز اشک آور معطل در هوا بیش از دریاچه خیابانی در دومین روز از تظاهرات در مینیاپولیس, on May 27.
جراحی بروکس—Anadolu Agency/گتی ایماژ
Los Angeles Police Department افسران به صورت یک خط ضد شورش پس از یک زندگی موضوع اعتراض on May 27.
گابریلا Angotti-جونز—لس آنجلس تایمز/گتی ایماژ
دو معترضان در آغوش در حالی که اشغال تقاطع جنوب تپه و خیابان و W دوم خیابان پس از یک زندگی موضوع اعتراض در لس آنجلس, on May 27.
گابریلا Angotti-جونز—لس آنجلس تایمز/گتی ایماژ
آتش بازی و انفجار را به عنوان یک آتش می سوزد و در داخل یک خودرو فروشگاه در نزدیکی منطقه 3 حوزه در مینیاپولیس, on May 27.
استفان Maturen—Getty Images
یک معترض در مقابل یک افسر پلیس در حالی که ایستاده در نابود رزمناو در سنت پل در مه 28.
استفان Maturen—Getty Images
نشانه ای خارج از افسر پلیس درک چوین در اوکدیل, Minn., در آوریل 28.
صبر Zalanga برای زمان
تظاهرکنندگان نشستن قبل از پلیس و در خارج از خانه از درک چوین که پس از اخراج مینیاپولیس افسر که به پایین دوخته جورج فلوید با یک زانو بر گردن خود در حومه اوکدیل on May 28.
Jenn Ackerman—نیویورک تایمز/Redux
یک معترض در نزدیکی 3rd حوزه در مینیاپولیس, on May 28.
صبر Zalanga برای زمان
باقی مانده از یک دلار درخت فروشگاه smolders پس از تظاهرات در مینیاپولیس در 28 مه سال 2020 است.
صبر Zalanga برای زمان
معترضان آتش به ورودی 3 حوزه در آوریل 28.
Carlos Barria—رادیو فردا
معترضان نشان می دهد در خارج از سوزاندن حوزه در آوریل 28.
جان Minchillo—AP
مأموران اجرای قانون انباشته کنار دریاچه خیابان در نزدیکی خیابان Hiawatha به عنوان آتش سوخته بعد از یک شب از ناآرامی و تظاهرات در مینیاپولیس در مارس 29.
دیوید Joles—استار تریبیون/AP
یک تظاهرکننده عاطفی لحظه در مینیاپولیس در مارس 29.
صبر Zalanga برای زمان

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب