آفریقا بخشوده شده است تا کنون از coronavirus. چرا ؟

برخی از 24 کشور به غیر از چین ثبت نام کرده اند موارد از coronavirus در حال حاضر رسما به نام Covid-19. هیچ یک ا

توسط PATRIS-FUN در 25 بهمن 1398

برخی از 24 کشور به غیر از چین ثبت نام کرده اند موارد از coronavirus در حال حاضر رسما به نام Covid-19. هیچ یک از آنها در آفریقا با وجود این به طور فزاینده ای, تنگ, ارتباط بین دو منطقه. DW بررسی چرا.

حدود 2 میلیون چینی کار و زندگی در قاره آفریقا. آفریقایی نیز به طور فزاینده ای در بازدید از چین برای کسب و کار و مطالعه است.

قبل از رمان شیوع کروناویروس — که محور در چین هوبئی منطقه و استان ووهان — حدود هشت پرواز در روز عمل بین چین و کشورهای آفریقایی.

مسافران چینی ساخته شده تا بزرگترین گروه از مشتریان در اتیوپی خطوط هوایی آفریقا بزرگترین حامل با توجه به کوارتز آفریقا است.

این پررونق سفر بین چین و آفریقا است یک مسیر ممکن برای انتقال جدید کروناویروس که کشته 1,369 مردم و آلوده 46,997 در سطح جهان طبق آخرین آمار و ارقام.

پس چرا آفریقا در امان است تا کنون ؟

محدود تست

یک توضیح ساده می گویند کارشناسان بهداشت عمومی می باشد که این قاره به سادگی نشده بود و توانایی تشخیص موارد تا به حال.

همانطور که از اواخر هفته گذشته تنها در دو کشور آفریقایی — سنگال و آفریقای جنوبی — آزمایشگاه تا به حال قادر به تست و تایید نمونه برای ویروس.

"ما نمی توانیم بگویم اگر ما تا به حال موارد از رمان coronavirus و آنها را از دست رفته; شاید این موارد آمده اند و ما نمی تشخیص آنها گفت:" اسحاق Ngere یک شیلینگ مبتنی بر محقق و متخصص در شیوع بیماری است.

A technician in a white lab coat looks through a microscope

تا هفته گذشته انستیتو پاستور در سنگال در اینجا نشان داده شده بود و یکی از تنها دو آزمایشگاه است که می تواند تشخیص coronavirus. در حال حاضر 16 آفریقایی آزمایشگاه می تواند در اجرای آزمون ها.

این وضعیت تغییر کرده است. تیم پزشکی از بیش از یک دوجین از کشورهای آفریقایی در سنگال در هفته گذشته به یاد بگیرند که چگونه به تشخیص این ویروس جدید است. در حال حاضر 19 کشورهای آفریقایی قادر به تست برای Covid-19 از جمله نیجریه, گابن, کامرون, اتیوپی و کنیا و زامبیا و سیرالئون که در آفریقا روشن در ایمیل.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیز شناسایی 13 اولویت کشور در آفریقا با لینک قوی برای چین و گفت: DW این اعزام کارشناسان به هشت نفر از این برای کمک به هماهنگ آمادگی کردند.

اولویت کشور باید همه معرفی نمایش در فرودگاه ها و همچنین برخی از بنادر با توجه به این که.

در سیرالئون بیش از 30 چینی که از چین وارد شده در هفته گذشته تحت قرنطینه در فریتاون.

"هر کسی از چین, آیا چینی, دیپلمات, یک سیرا Leonean یا نیجریه به عنوان طولانی به عنوان گذرنامه خود را به شما نشان می دهد چپ چین در گذشته 14 روز — به عنوان به زودی به عنوان شما را وارد کنید هر یک از ما نقطه عبور از مرز ما را بازداشت و با قرار دادن شما در قرنطینه گفت: دکتر محمد Alex Vandy سیرالئون مدیر بهداشت امنیتی مدیریت اضطراری.

"نه به این دلیل که شما بیمار هستید و یا مرتکب هیچ جرم و جنایت, اما به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای حفظ جمعیت امن است."

با غربالگری در ظهور و تست قابلیت در محل در حال حاضر شاید ما را ببینید تفاوت از نظر تشخیص موارد بیماری محقق اسحاق Ngere گفت: DW.

'شانس خالص'

پل شکارچی بریتانیا بر اساس متخصص بیماری های عفونی و بیماری های همه گیر تا حد زیادی قرار می دهد عدم وجود Covid-19 در این قاره را به شانس.

"اگر شما نگاه کنید که چگونه Covid-19 گسترش یافته است به غیر چینی کشور بیشتر گسترش بوده و تقریبا با توجه به کلی شدت از سفر در سراسر جهان," او گفت: DW.

"وجود دارد هیچ چیز ویژه ای در مورد آفریقا داشتن دیده می شود یک مورد دیگر از شانس خالص در حال حاضر است."

بیش از حد گرم برای COVID-19?

نظریه دیگر این است که این قاره است بیش از حد گرم برای Covid-19 ویروس به رشد است.

Coronaviruses است که شامل برخی از ویروس ها مسئول سرماخوردگی و آنفولانزا می تواند نشان دهد چیزی به نام فصلی است که در آنها اوج و افول بسته به فصل.

بسیاری از سرماخوردگی و آنفولانزا ویروس قله در زمستان به عنوان مثال; قطرات عطسه و سرفه کردن توسط مردم گسترش بیشتر به راحتی در زمستان سرد و خشک و هنگامی که مردم در حال شلوغ داخل با هم.

آنها پس از مرگ در آب و هوای گرمتر.

"وقتی فصل گرم تر و مرطوب تر از قطرات انتقال [ویروس آنفولانزا] تمایل به سقوط از هوا با سرعت بیشتری در نتیجه محدود کردن انتقال آن توضیح داد:" Yap Boum های آفریقا و نماینده کانون بازوی تحقیقاتی پزشکان بدون مرز (MSF).

کشورهای گرمسیری نیست ایمنی بدن از فصلی با آنفولانزا اوج در فصل خشک در کشورهایی مانند کامرون Boum گفت: DW.

نه همه coronaviruses گسترش از طریق قطرات تنفسی و Boum اخطار می دهد که آن را خیلی زود به بگویید اگر Covid-19 منتقل می شود در یک مد مشابه.

"ما هیچ اطلاعات پس زمینه ... بنابراین ما هنوز نمی تواند بگوید" او گفت:.

با این حال او گفت که هنوز "ممکن است بیشتر محتاطانه برای کشورهایی مانند آفریقای جنوبی که شروع خواهد شد به عنوان زمستان به دنبال چه زمستان تاثیر می گذارد یا نه انتقال از رمان coronavirus."

'شک بزرگ شیوع بیماری در آفریقا'

اپیدمیولوژی Paul Hunter همچنین تاکید می کند که Covid-19 ویروس "نبوده است در اطراف به اندازه کافی بلند" به می دانم که اگر انتقال آن را متاثر از تغییر فصل است.

اما حتی اگر coronavirus باعث می شود راه خود را به آفریقا و شکارچی را باور نمی کند این قاره خواهد بود به عنوان ضربه سخت به چین است.

ادامه مطلب: آفریقایی ها در ووهان: دلتنگ و ترس از coronavirus

"من شک ما را ببینید یک شیوع در آفریقا گفت:" شکارچی یک استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا نیز در Tshwane دانشگاه در آفریقای جنوبی.

Map showing the 13 African countries prioritized by WHO for coronavirus: Algeria, Angola, Ivory Coast, Democratic Republic of the Congo, Ethiopia, Ghana, Kenya, Mauritius, Nigeria, South Africa, Tanzania, Uganda and Zambia

"قطرات بیماری به نظر نمی رسد به عنوان بزرگ یک مسئله در آفریقا," او گفت:, و اضافه کرد که سارس یک بیماری تنفسی است که همچنین یک coronavirus گسترش از طریق 26 کشور در سال 2003 اما شکست خورده برای به دست آوردن یک نگه در آفریقا است. شیوع آنفلوآنزا نیز با شدت کمتر در این قاره به او اشاره کرد.

علاوه بر این در آفریقا مردم به طور کلی زندگی نمی کهنه هم چنین در مناطق پر جمعیت و آنها همچنین صرف زمان بسیار بیشتری را در خارج از درب در آفریقا از آنها در شمال کشور.

"من فکر می کنم که کاهش در برابر چنین شیوع" شکارچی گفت: DW.

هیچ شواهدی از ایمنی

شده اند وجود دارد شایعات چرخش در رسانه های اجتماعی که در کشورهای آفریقایی دیده نمی شود یک مورد از coronavirus و در عین حال به دلیل آفریقایی سیستم ایمنی هستند.

کارشناسان بیماری قویا رد این ایده است.

"که مزخرف است. هیچ شواهدی وجود ندارد چه طوری همیشه. که نادرست است, اخبار نادرست حقایق" گفت: متخصص بیماری های عفونی Paul Hunter.

همانطور که برای Dr Ngere او گفت: شایعاتی که آفریقایی ها باید ایمنی ژنتیکی به این بیماری هستند "به طور کامل درست نیست!"

کلودیا آنتونی در فریتاون کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن