آفریقا در برابر COVID-19 با یک پیش آگهی ضعیف

غیر قابل اعتماد بخش بهداشت و درمان داده وخیم کمبود تخت های بیمارستانی و فقیر تست ظرفیت در آفریقا را برای یک فق

توسط PATRIS-FUN در 5 اردیبهشت 1399

غیر قابل اعتماد بخش بهداشت و درمان داده وخیم کمبود تخت های بیمارستانی و فقیر تست ظرفیت در آفریقا را برای یک فقیر COVID-19 پیش آگهی. به ضرب و شتم همه گیر کشور در قاره نیاز به استراتژی های جدید ،

تنها نیمی از یک تخت بیمارستان است و آنچه در دسترس خواهد بود به 1000 نیجریه در شرایط اضطراری. حداقل این است که رقم رسمی مطرح شده توسط سازمان بهداشت جهانی برای پرجمعیت ترین کشور آفریقا. در کنیا, وضعیت حاشیه بهتر است با 1.4 تخت به ازای هر 1000 نفر.

تصویر است و حتی تیره تر زمانی که آن را می آید به تخت در بخش مراقبتهای ويژه (ICU): 43 کشورهای آفریقایی در ترکیب کمتر از 5,000 تخت ICU با توجه به این که. که در حدود پنج تخت به ازای هر یک میلیون نفر است. اروپا مقایسه کرده 4,000 تخت به ازای هر یک میلیون نفر است.

ارقام وحشتناک در مواجهه با یک بیماری همه گیر و به عنوان coronavirus گسترش در آفریقا است. با این حال برخی از کارشناسان پزشکی باید شک و تردید در آنها و دیگران می گویند این شماره ها از تاریخ است. نیجریه آخرین تخت بیمارستان تعداد قدمت آن به سال 2005 در حالی که متهم بود در سال 2010. آخرین اطلاعات موجود در آفریقا است که از سال 2011.

ادامه مطلب: COVID-19 ترکیبات آفریقا از قبل موجود بخش بهداشت و درمان مشکلات

چند تست — غیر قابل اعتماد داده ها

آن را در حال حاضر روشن است که COVID-19 همه گیر امتداد آفریقای امکانات بهداشتی به محدودیت های خود را. "در کنیا سلامت سیستم است که به شدت تاکید بیماری هایی مانند مالاریا وبا HIV/Aids در حال حاضر تحت الشعاع بحران" گفت: کاترین Tätzsch از سازمان های بشردوستانه چشم انداز جهانی در نایروبی.

تعداد بیماران در کنیا با بالقوه کشنده ذات الریه شده است و این افزایش از ماه ژانویه و در حال حاضر در کمتر از 300. "وجود دارد بیش از حد چند تخت در Icu و مراقبت از یک بیمار از جمله لباس های حفاظتی هزینه های €1,200 ($1,300) در هر روز. است که بسیار زیاد برای یک سیستم است که در حال حاضر مبارزه با بسیاری از مشکلات" Tätzsch گفت: DW.

A health worker in protective clothing (Getty Images/AFP/M. Spatari)

می توانید آفریقا تبدیل شدن به بعدی کانون همه گیر?

که هشدار داده است که کشورهای جنوب صحرای آفریقا می تواند تبدیل به آینده کانون این بیماری همه گیر. جهانی سلامت بدن مدل محاسبات فرض کنیم حداقل 300,000 آفریقایی می تواند تسلیم شدن به این ویروس و بیش از 30 میلیون لغزش می تواند به فقر شدید.

و مشکل دیگری وجود دارد: "آزمون ظرفیت محدود بسیاری از کشورها در حال حاضر آغاز شده نورد از چند ده آزمون. کنیا شروع به انجام این کار فقط به تازگی. اما برآورد تعداد موارد گزارش نشده بسیار بالاتر است" گفت: Tätzsch.

وضعیت مشابه در کانو در شمال نیجریه است. با توجه به DW خبرنگار نصیر Salisu Zango: "پزشکان می گویند دولت آماده است برای مبارزه. پرسنل پرستاری هستند به درستی کار نمی کند چرا که آنها نمی خواهند برای قرار دادن زندگی خود را در خطر است. آنها از ترس تا حد زیادی از آلوده شدن توسط بیماران است."

ادامه مطلب: کروناویروس در محله های فقیرنشین: یاران چپ بالا و خشک و در عفونت نقاط داغ

بدون منابع قابل اعتماد

همچنین این نتیجه رسیده توسط محققان در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری (LSHTM): "آمار تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus و درمان ظرفیت در آفریقا بسیار ناقص است" گفت: پروفسور فرانچسکو Checci.

"این به این معنی است که تعدادی از کسانی که آلوده نیست و ارائه یک منبع بسیار قابل اعتماد چگونه به شدت به این ویروس منتقل می شود." آن را بسیار دشوار است برای تعیین اینکه تا چه حد درمانگاه ها و پزشکان و پرستاران می تواند پاسخ به بحران Checci اضافه شده است.

چرا هیچ اطلاعات قابل اعتماد برای ارزیابی وضعیت ؟ "بخش سلامت در کشورهای جنوب صحرای آفریقا است understaffed و ضعیف مجهز بنابراین نقطه شروع برای جمع آوری داده ها بسیار ضعیف است" با توجه به Checci.

خوشبختانه راه هایی وجود دارد به کار در اطراف این داده ها کمبود طوری که که اتحادیه آفریقا و دولت های آفریقایی می تواند تصمیم گیری. "شما می توانید با استفاده از مدلهای ریاضی برای پیش بینی روند و انتخاب استراتژی برای پاسخ به بحران است."

اما آن هم مشکلات خاص خود را دارد. فعلی و پیش بینی برای این بیماری همه گیر در آفریقا هستند و بر اساس ارزیابی از COVID-19 در اروپا و چین با توجه به Checci. در آفریقا این وضعیت می تواند به توسعه متفاوت است: به عنوان مثال از طریق عفونت بیشتر در شهری مناطق فقیر در مناطق روستایی است.

با وجود تمام عدم قطعیت یک چیز روشن است: "اگر ما در پیش آگهی برای عفونت در آفریقا روشن است — با چند مورد استثنا مانند آفریقای جنوبی — که ما در حال ایستاده در مقابل یک کوه بزرگ هنگامی که ما مقایسه می رود به خصوص در موارد بحرانی با در دسترس ICU تخت" Checci گفت: DW.

ادامه مطلب: Coronavirus: این درس به یادگیری از ابولا

Two scentists at a laboratory in Senegal (Getty Images/AFP/Seyllou)

بخش بهداشت و درمان در کشورهای جنوب صحرای آفریقا است ضعیف مجهز

تاکید بیشتری بر پیشگیری

تمرکز اصلی دولت های آفریقایی است که در ارائه بهتر, بهداشت و درمان, اما Checci ببینید که مشکل ساز است. "این است که تقریبا امکان پذیر نیست با توجه به تعداد بیماران می رود."

هیچ کس دقیقا نمی داند تا چه حد آفریقا آماده است برای این بیماری همه گیر. بنابراین Checci می بیند پیشگیری به عنوان تنها روش معقول برای کاهش انتقال coronavirus.

او معتقد است که اقدامات خود انزوای اجتماعی فاصله و حفاظت از گروههای در معرض خطر باید یک اولویت است.

"اگر همه سه استراتژی به خوبی ترکیب شده و به دنبال آنها ارائه خواهد شد یک فرصت برای دولت های آفریقایی برای کاهش فشار بر سیستم بهداشت و درمان و کاهش مرگ و عوارض بدون ماه از حکومت و آسیب های اقتصادی است که احتمالا می تواند بدتر از این ویروس خود گفت:" Checci.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب