انگلستان رهبر می پذیرد عمومی سرخوردگی مستند با تسهیل قوانین

نخست وزیر بوریس جانسون بستری شده در یکشنبه بود که عمومی سرخوردگی خود را با دولت اقدامات لازم برای سهولت corona

توسط PATRIS-FUN در 28 اردیبهشت 1399

نخست وزیر بوریس جانسون بستری شده در یکشنبه بود که عمومی سرخوردگی خود را با دولت اقدامات لازم برای سهولت coronavirus مستند زیر گسترده انتقاد از قوانین جدید که او بستری شد پیچیده است.

به عنوان یک نظر سنجی برای ناظر روزنامه حاکی از رشد نارضایتی Johnson را از دست داده و بحران او نوشت در پست در روز یکشنبه کاغذ: "من درک می کنم که مردم را احساس می کنم نا امید با برخی از قوانین جدید است."

روز چهارشنبه وزیران شروع به کاهش تدریجی محدودیت های اعمال شده در انگلستان با افرادی که نمی تواند از خانه کار می کنند را تشویق به بازگشت به شغل خود را در حالی که گفته بودن برای جلوگیری از استفاده از حمل و نقل عمومی در صورت امکان.

تغییرات اعمال نمی شود به مردم, اسکاتلند, ولز یا ایرلند شمالی که نیمه مستقل دولت اند و نه کاسته مستند.

شده است وجود دارد انتقاد که دولت پیام های گیج کننده و ارسال پیام های مخلوط. مردم مجاز به دعوت از دوستان و بستگان به خانه های خود, برای مثال, اما می تواند اجازه دهد در خانه آینده نگر برای خریداران ملک viewings.

رشد مخالفت

روز یکشنبه ناظر نظرسنجی نشان داد 42 درصد در حال حاضر مخالف دولت و مدیریت بحران — سقوط از نه امتیاز از هفته گذشته است. که در مقایسه با 39 درصد که مورد تایید اولین بار بیشتر از افراد ناراضی دولت از عملکرد حمایتی.

"ما در حال تلاش برای انجام چیزی است که تا به حال هرگز قبل از انجام حرکت این کشور از کامل مستند در یک راه امن است و نه خطر انداختن همه از کار سخت خود را" جانسون گفت: در پست در روز یکشنبه.

مردم با دوچرخه سفر مرکز خرید در لندن در روز شنبه. (Alex دیویدسون/گتی ایماژ)

"من تشخیص آنچه که ما در حال حاضر درخواست پیچیده تر از به سادگی در خانه ماندن — اما این یک مشکل پیچیده است و ما نیاز به اعتماد به حس خوب از مردم است."

تا کنون 34,466 های مردمی در بریتانیا پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus بالاترین رقم در اروپا است.

این مستند نیز ویران اقتصاد با آمار و ارقام هفته گذشته نشان از آن منقبض شده بود با 5.8 درصد در ماه مارس است. بانک مرکزی انگلیس گفت: فعالیت های اقتصادی می تواند قرارداد با نزدیک به 25 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره منتهی به بزرگترین کاهش سالانه در بیش از سه قرن است.

آن را به عنوان کشتی با چگونه به راه اندازی مجدد اقتصاد در حالی که اجتناب از موج دوم عفونت های دولت را در بر داشت خود را در تقابل با تفویض دولت در خارج از انگلستان و برخی از مقامات منطقه ای و آموزش های کارگری که اختلاف است که مدارس باید بازگشایی برای برخی از دانش آموزان از 1 ژوئن.

"ما می تواند یک وضعیت که در آن ما را به اقتصاد ما و مدارس ما و ما ارائه خدمات عمومی به طور مستمر تعطیل به دلیل سلامت عواقب ناشی از انجام این کار خواهد بود كه به عنوان" دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت: تلویزیون بی بی سی.

استخدام 18000 تماس با ردیاب

او گفت: دولت در دوره برای پاسخگویی به آن هدف از استخدام 18,000 تماس با ردیاب که کمک خواهد کرد که شناسایی مخاطبین از افرادی که تست مثبت برای coronavirus داشتن در حال حاضر استخدام 17,200.

کارشناسان بهداشت می گویند تماس با ردیابی بسیار مهم است برای جداسازی به طور بالقوه مسری مردم را به حد شیوع بیشتر.

خورشید تلخیص گزارش جانسون گفته بود نمایندگان حزب محافظه کار خود را که او می خواست بازگشت به "نزدیک به نرمال" در ماه ژوئیه اما این وابسته چسبیده به قوانین.

مقالات دیگر گزارش شده است که وجود دارد برنامه ای برای بازگشایی کافه ها و بارها و رستوران ها به عنوان اصطبل خیابانی برای کمک به کسب و کار بازگشت به بالا خیابان شده اند که همه اما بسته است.

"اگر همه ما در آن چوب, پس از آن ما قادر خواهیم بود که به تدریج به خلاص شدن از شر پیچیدگی و محدودیت های اعمال شده و آن را آسان تر و ساده تر برای خانواده ها به دیدار دوباره" جانسون نوشت.

"اما ما باید به آرامی حرکت می کند و در زمان مناسب است." (گزارش شده توسط Michael Holden; ویرایش توسط کاترینtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن