یک سقوط بازار سهام در آینده Coronavirus بود فقط جرقه

پس از هفته نسبی متانت در مورد گسترش جهانی این رمان coronavirus بازارهای مالی جامعی به توجه در هفته گذشته و سق

توسط PATRIS-FUN در 12 اسفند 1398

پس از هفته نسبی متانت در مورد گسترش جهانی این رمان coronavirus بازارهای مالی جامعی به توجه در هفته گذشته و سقوط با سرعت گیج کننده. سهام ایالات متحده از دست داد نزدیک به 12% و $3.5 تریلیون پاک شد برای آمریکا ذکر شده سهام. این بدترین هفته برای سهام پس از بحران مالی در اکتبر 2008.

آن را ممکن است بدتر شود. گسترش سریع این ویروس همراه با واکنش سریع در کشورهای متعدد به اعمال محدودیت در سفر و زندگی روزمره نشان داده اول یک اقتصادی به صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی و گردشگری و پس از آن به این دلیل که کانون این ویروس آغاز شد و در کشور چین در شهر ووهان جهانی زنجیره تامین است که تکیه بر قطعات چینی. که به خودی خود ممکن است باعث وحشت بازار اما بازار شده اند بسیار قوی و بنابراین ثابت است که آنها آماده برای سقوط و یا بسیاری شده اند گفت: ماه. این ویروس علاوه بر آن در دنیای واقعی پیامدهای شد یک مسابقه برای بازارهای مالی بود که تبدیل معادل خشک آتش زنه. مواد لازم برای یک آتش سوزی وجود دارد و همه آن را در زمان یک جرقه.

بازار مانند بی وقفه به بحث که آیا سهام و اوراق قرضه در حال معامله در برخی از افسانه ای "حق" قیمت می باشد. قبل از این زمان غوطه هیچ قحط و غلا از صدای این استدلال که سهام شد بسیار بالاتر از حد ارزشگذاری و اوراق قرضه و نرخ بهره داشته شده است راه بیش از حد پایین توسط بانک مرکزی است که هنوز هم به حالت عادی بازگشت بیش از یک دهه پس از آخرین بحران بزرگ مالی. دیگران گفتند نه نامعقول است که در حالی که قیمت سهام در حال بالا لحاظ تاریخی آنها منعکس کننده صدا fundamentals: شرکت های بزرگ تکنولوژی رهبران اپل, آمازون, گوگل و مایکروسافت شده اند ساخت توده از پول و سنگین دو رقمی سود و با توجه به صعودی استدلال سزاوار سنگین حق بیمه در قیمت سهام.

مهم نیست که کدام طرف از این ابدی تقسیم بین گاو و خرس یکی می افتد در یک چیز است غیر قابل انکار: بازارهای صرف تقریبا همه 2019 رو به بالا رانش با بسیار کمی حرکات شدید. و یک چیز مدرن است که بازارهای مالی نمی تمایل به انجام این کار برای مدت زمان طولانی است که آرام بماند. همواره وجود داشته است مالی هراس و قبل از دنیای مدرن ما بیش از حد-اتصال سوخت و تکنولوژی instantaneity وجود داشته است ناگهانی و تهوع بازار فرو.

بازار امروز در یک مخلوط عجیب و غریب از مردم و برنامه های معامله گران و الگوریتم های زیادی موسسات و افراد فعال و منفعل بودجه. وجود دارد که بدون پاک کردن اطلاعات در مورد چه مقدار از فعالیت در بازارهای مالی باعث شده است انسان به طور فعال تصمیم گیری در مقابل موجود از قبل برنامه (الگوریتم) اما معتبر برآورد توسط بانک ها مانند J. P. Morgan محل کامپیوتر-محور تجارت در بیش از 75 ٪ از تمام معاملات. کسانی که برنامه های ایجاد و نگهداری پرچین-وجوه توسط بانک های بزرگ و برنامه های بازنشستگی و توسط مدیران و در حال حاضر توسط منفعل بودجه ایجاد شده توسط امثال پیشتاز و وفاداری است که راه خود را به میلیون ها نفر از حساب های بازنشستگی نه تنها در آغاز معاملات بر اساس چه بازارهای در حال حرکت و اخبار روز اما پس از آن خوراک خود را زمانی که بازار شروع به حرکت به سرعت پایین. معاملات و حرکت های سریع قیمت ماشه بیشتر معاملات و مقابله با معاملات فروش و سپس خرید و پس از آن بیشتر فروش.

وجود ندارد و تیز و حرکات آن برنامه ها بیشتر خفته اما دیگر بازارهای آرامش بیشتر مو-ماشه آن برنامه ها تبدیل شده است. الگوریتم تکیه بر الگوهای گذشته و در چگونه سهام و اوراق قرضه و یک میزبان از دارایی های انجام شده در طول زمان و نسبت به هر یک از دیگر در گذشته است. بازار در حال کاهش مداوم و دیگر بازارهای بدون اصلاحات مهم تر الگوریتم و پیش بینی شروع به انتظار آنها است. و به این ترتیب با توجه به این که آخرین جلسه از فروش اتفاق افتاده در پایان 2018 کل سیستم مالی شده است یک آتش زنه جعبه در حال انتظار برای یک مسابقه. اگر آن را تا به حال نشده است که ویروس آن را چیز دیگری; و هنگامی که ویروس ارائه شده جرقه فروش شدت تغذیه در خود صرف نظر از علت زمینه ای است.

دیگر نیروی در بازی فعال است سپس تصمیم گیری ساخته شده توسط افراد واقعی در بازار به عنوان آنها در تلاش برای ارزیابی بدترین سناریو مورد. که بیش از حد کمک می کند تا توضیح دهد که چرا سقوط می تواند بسیار تند و تیز: داشتن awoken به احتمال جهانی همه گیر بازار و سپس اقدام به محاسبه افراطی ترین نوع از درآمد از دست رفته از دست رفته و کسب و کار, منجمد, زنجیره تامین, پرواز به ایمنی در وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق قرضه, کاهش فعالیت, ضربه به درآمد شرکت ها و برای چه مدت. به عنوان اخبار در روزهای آینده و هفته بدتر اما بازار به احتمال زیاد به ثبات و بهبود قبل از بدترین ویروس در واقع عبور می کند زیرا بازار خواهد شد که قیمت در بدترین قبل از بدترین در واقع اتفاق می افتد. سرمایه گذاران و معامله گران و برنامه های کامپیوتری تلاش برای ادغام تمام اطلاعات در دسترس به قیمت های فعلی و زمانی که در آینده انتظارات ناگهان تغییر برای بدتر به عنوان آنها با ویروس بازارهای مستعد ابتلا به سریع و disorienting دوباره قیمت گذاری شده است. این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر. این یک ضرب المثل قدیمی است که بازار تمایل به خطا هنگامی که در حال حرکت به بالا و در حال حرکت به پایین و برای لحظه ای پایین است که جهت. با توجه به سرعت مدرن بازار, اما, واژگونی اتفاق می افتد می تواند فقط به عنوان به طور ناگهانی.

هیچ تضمینی وجود ندارد در اینجا و هیچ اسکریپت. گذشته رفتار بازار نشان می دهد که سناریوی از فروش در پیش بینی از بدترین و سپس تثبیت و خرید قبل از بدترین عبور می کند. اما رفتار گذشته تنها یک راهنمای یک نقشه راه. وجود ندارد اخیر است که دقیقا به موازات گسترش یک بیماری همه گیر نیست و در حال حرکت آهسته تر اما هنوز هم کاملا کشنده آنفولانزای خوکی در سال 2009 و وحشت مالی 2008-2009 و قطعا بیشتر شامل شیوع بیماری سارس در سال 2003 قبل از ظهور الگوریتمی تجارت و قبل از شدید اتصال از بازارهای جهانی است.

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

آنچه باید غیر قابل انکار این است که بازار شد و آماده برای برخی از مرتب کردن بر اساس از جلو و عقب در برابر یک پس زمینه بسیار جامد اصول برای اکثر کسب و کار که سهام داد و ستد عمومی. که باید بدان معنی است که هر کس باید فروخته ماه پیش در انتظار آن را تقریبا غیر ممکن است به زمانی که چنین pullbacks اتفاق خواهد افتاد و تلاش برای بازی است که ماموریت یک احمق است. این فقط بدان معنی است که شرایط برای یک تیز و سریع کاهش رسیده قبل از ویروس. به این معنی که بازار مالی سرایت در حالی که آن را در واقع می تواند بدتر مسلما بهتر است قبل از هر چیز دیگری بهتر می شود. که هیچ مرهم به جهان واقعی از مردم بیمار و در حال مرگ و یا به اقتصاد است که دیدن یک کوتاه مدت کاهش چشمگیری در فعالیت اما مهم یادآوری است که بازار و دنیای واقعی حرکت مرتبط اما متمایز آهنگ.

بازار شده اند و آمار آن نیز قابل ملاحظه ای کاربردی با برکت سیستم های الکترونیکی است که کار یکپارچه و حتی جهان را در برابر ویروس. که ممکن است کوچک به راحتی اما باید آن را برخی در جهان رو به یک چالش دوره پیش رو است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب