یک بیماری همه گیر مربوط به تغییر حکومت اجازه خواهد داد که هنر موزه ها به فروش قطعات بدون مجازات برای 2 سال

یکی از دقیق ترین جنبه های رفتاری به دنبال هنر موزه ها در ایالات متحده است که آنها قرار نیست به فروش قطعه از م

توسط PATRIS-FUN در 6 خرداد 1399

یکی از دقیق ترین جنبه های رفتاری به دنبال هنر موزه ها در ایالات متحده است که آنها قرار نیست به فروش قطعه از مجموعه های خود را به حل مشکلات مالی است. یک استثنا به طور سنتی این است که اگر درآمد حاصل از رفتن به سمت افزایش مجموعه بزرگتر است. هنر عبارت دیگر می تواند برای پرداخت بیشتر هنر اما تقریبا هیچ چیز دیگری. اما به عنوان مورد با بسیاری از جنبه های مختلف جامعه coronavirus بیماری همه گیر در حال تغییر است که حداقل به طور موقت CBS صبح امروز گزارش.

با موزه های سراسر کشور به طور کامل تعطیل و یا تلاش به علت عدم بازدید کنندگان به دلیل ویروس برنت بنیامین رئيس جمهور از انجمن از موزه هنر مدیران و گفت: هدف این است که اجازه می دهد تا سازمان های عضو "کمی بیشتر انعطاف پذیری مالی." برای دو سال آینده این موزه می گوید: آن را نمی خواهد مجازات اعضای که با استفاده از هنر فروش به پرداخت برای "مراقبت از این مجموعه است." موسسات خود را نهایی می گویند به چه معناست.

تا کنون نینا del Rio, معاون صندلی در ساتبی گفت: CBS او دیده نشده و هر گونه موزه ها با استفاده از تغییر حکومت به راه اندازی یک آتش فروش. بر خلاف او گفت: موزه رهبران در حال ساخت متفکر تصمیم گیری در مورد چگونه به بهترین خود را برای حفظ نهاد. تیم O'donnelltinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب