کم هزینه استروئید نشان می دهد وعده برای درمان COVID-19. اما نگاهی به اخبار را با یک دانه نمک

نتایج دلگرم کننده از محققان به دنبال بالقوه COVID-19 درمان مورد ستایش قرار داد به عنوان "پیشگامانه توسعه"—اما

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

نتایج دلگرم کننده از محققان به دنبال بالقوه COVID-19 درمان مورد ستایش قرار داد به عنوان "پیشگامانه توسعه"—اما تاریخ اخیر نشان می دهد آن را به ارزش مصرف این یافته های امیدوار کننده با یک دانه نمک است.

محققان مشغول به کار در انگلستان مبتنی بر بازیابی دادگاه امروز اعلام کرد که دگزامتازون کم هزینه و به طور گسترده ای در دسترس استروئید است که باعث کاهش التهاب و بهبود بيماران شانس زنده ماندن شدید COVID-19. در طول مطالعه در حدود 2100 COVID-19 بيماران تحت درمان با دگزامتازون برای 10 روز. بیماران در تهویه مکانیکی که داده شدند دگزامتازون شد 35 درصد کمتر احتمال دارد به مرگ در مقایسه با بیماران هواکش که نیست درمان است. در بیماران در کمتر تهاجمی اشکال در تنفس پشتیبانی دگزامتازون در کاهش خطر مرگ 20 درصد در حالی که بیمارانی که نیاز نیست هر تنفسی کمک دیدم هیچ بهبود پس از مصرف استروئید.

کسانی که وعده یافته و آن را حس می کند که یک داروی ضد التهاب موثر خواهد بود در برابر یک بیماری است که مضر ترین زمانی که آن را مهمیز بیش التهاب در بدن است. اما یک نکته: محققان منتشر شد تنها خلاصه ای از داده ها به جای یک, کامل, کارشناسی, کاغذ است. (محققان در بیانیه ای گفت: آنها انتشار کامل خود را يافته ها به زودی.)

این قابل فهم است که این محققان می خواهید برای دریافت اخبار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با توجه به این احتمال که دگزامتازون می تواند بر اساس, نتایج, نجات جان بلافاصله. اما برخی از کارشناسان بهداشت هشدار عمومی به تفسیر نتایج با احتیاط—به ویژه در نور از یک رسوایی اخیر که در آن دو برجسته پزشکی مجلات لانست و جدید مجله پزشکی انگلستانمجبور به عقب با مشخصات بالا مطالعات پتانسیل COVID-19 درمان با توجه به مشکوک داده است.

"این فوق العاده خواهد بود اگر اخبار دگزامتازون ارزان استروئید واقعا کاهش مرگ و میر توسط 1/3 در بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی با COVID-19 اما پس از تمام retractions و راه رفتن پشت این غیر قابل قبول است به مشتری جلب کردن نتایج مطالعه توسط مطبوعات و انتشار بدون انتشار مقاله" نفوذ جراح و نویسنده دکتر Atul Gawande در توییتر نوشت این صبح است.

ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک داستان عبرت انگیز. یک مطالعه فرانسه از ماه مارس موجب سراسیمگی از هیجان (و درخشان ستایش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) بیش از هیدروکسی کلروکین بالقوه برای درمان COVID-19. اما به عنوان قوی تر مطالعات آمد, یافته, شروع به نشان می دهد این دارو در بهترین حالت بی اثر و در بدترین حالت به طور بالقوه مضر است. در نهایت به رشد پژوهش های رهبری سازمان غذا و داروی آمریکا به لغو مواد مخدر اضطراری با استفاده از مجوز.

امید است که چنین چیزی اتفاق می افتد با دگزامتازون. اگر این دارو واقعا کار می کند و همچنین نتایج اولیه نشان می دهد, آن می تواند انقلابی در راه شدید COVID-19 درمان است. اما به سرعت در حال تحول COVID-19 همه گیر است که موجب شده است دانشمندان به تولید مقدار متناوب از کار در زمان ثبت نیز در معرض اشکالاتی تسریع در گذشته به طور سنتی آهسته و مداوم علمی فرایند بررسی. اشتباهات اتفاق می افتد و نتیجه گیری را تغییر دهید—به خصوص زمانی که تمام جهان بی تاب است برای پاسخ.

نوشتن به جیمی Ducharme در jamie.ducharme@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب