مواد مخدر توسعه یافته برای مبارزه با ابولا می تواند امید برای Coronavirus درمان

Last سال, زمانی که من در بازدید از شهر بنی در جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC) مردم نمی لرزش دست. بطری از مواد ضد

توسط PATRIS-FUN در 14 فروردین 1399

Last سال, زمانی که من در بازدید از شهر بنی در جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC) مردم نمی لرزش دست. بطری از مواد ضد عفونی کننده و سطل آب کلر بودند در ورودی از هر کسب و کار است. اطلاعات غلط به گسترش در سراسر شبکه های اجتماعی و در اخبار-سایت های و مراکز درمانی در شمال شرقی استان کیوو شمالی بودند که مورد حمله شبه نظامیان مسلح.

در زمان بني یکی از مراکز ویرانگر شیوع ابولا دوم کشنده ترین در تاریخ جهان است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی تقریبا از 3500 نفر بیمار توسط ویروس و بیش از 2000 درگذشت یک مورد مرگ و میر 66%. "این واقعا یک وضعیت دشوار" خواهر Xeverine یک راهبه کاتولیک که زد یونیسف-پشتیبانی creche, برای کودکانی که والدین آنها تشخیص داده شده بود با این بیماری به من گفت که من تو را دیدم او را در بنی. "پزشکی کارگران نیاز به متقاعد کردن جامعه است که آنها نیاز به درمان می شود." او ادامه داد: "از طرف دیگر افرادی هستند که همیشه مردم را تحت تاثیر قرار امتناع از درمان است."

شیوع ابولا در شمال کیوو به نظر می رسد که به پایان رسیده است فقط به عنوان coronavirus وحشت زده اروپا و ایالات متحده—که می گوید: تاکنون یک مورد جدید ابولا پس از Feb. 17 این سال است. با وجود این مشخص شده تفاوت در چگونه ویروس ها عمل (ابولا به مراتب کشنده تر از coronavirus و آن را تنها انتقال از طریق آلوده به مایعات بدن در حالی که COVID-19 اعتقاد بر این است که انتقال از طریق قطرات موجود در هوا) وجود دارد شباهت های بسیاری در طیف وسیعی از پاسخ های عمومی از انکار که این بیماری یک مشکل برای تماس با ردیابی و اجباری quarantining برای افرادی که به طور بالقوه قرارداد این بیماری است.

در ماه ژانویه این سال دکتر Richard H. Kaszynski از بنیانگذاران دانشگاه استنفورد راه حل های بهداشت و درمان و نوآوری گروه دانشکده پزشکی استنفورد و کویچی یامادا یک دانشمند در ژاپن تویاما شرکت شیمیایی سفر به شمال کیوو به بحث در مورد استفاده از favipiravir پس از قرار گرفتن در معرض درمان ابولا. حیوانات آزمایشات نشان داده است افزایش نرخ بقای زمانی که مواد مخدر اجرا شد و تست انسان در طول 2015 غرب آفریقا شیوع این بیماری پیشنهاد شده است که این دارو می تواند به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی برای بیمارانی که کم تا متوسط سطح ویروس در خون خود مانند پزشکی که به طور تصادفی در معرض خود را به ابولا و دیگر افرادی که به تازگی قراردادی به این بیماری است.

در آخرین روز از سفر خود به شمال کیوو Kaszynski که ارشد پزشکی مشاور دولت کنگو شروع به شنیدن در مورد یک ویروس گسترش از ووهان چین. او و یامادا تعجب که آیا favipiravir دارو او نشان می دهد می تواند مفید در برابر ابولا ممکن است از استفاده از در برابر رمان coronavirus.

Favipiravir در اصل برای درمان آنفلوانزا توسط تویاما شیمیایی است که متعلق به شرکت فوجی فیلم ژاپنی عکاسی شرکت که در حال حاضر قابل ملاحظه منابع در بیومدیکال. این دارو به بازار عرضه شد تحت نام Avigan و در سال 2014 تصویب شد در ژاپن برای استفاده انسان. "دولت ژاپن انبار 2 میلیون و دوره های آموزشی برای استفاده در برابر آنفلوانزا می گوید:" یامادا که رئیس جمهور تویاما مدیر امور بین الملل و عنوان شرکت favipiravir تلاش است.

همراه با ژاپن و چندین کشور ساخته شده است تا ذخایر مواد مخدر در طول سال. وزارت دفاع خریداری 6,000 دوره های دارو در سال 2016 به عنوان درمانی بالقوه در برابر آنفلوآنزای فصلی و دولت امارات متحده عربی انبار 50,000 دوره به عنوان درمانی بالقوه در برابر ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه ناشی از کروناویروس در همان خانواده به عنوان ویروس است که باعث COVID-19.) چین ناشناخته مقدار مواد مخدر, اما ذخایر خود است که به احتمال زیاد قابل توجهی از کارخانه های چینی است که به تازگی تولید generics (ثبت اختراع برای Avigan تمام شده در چین و ژجیانگ Hisun دارویی, یک شرکت چینی شروع به تولید آن). با توجه به سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش شده است که فشار سازمان غذا و دارو اجازه می دهد تا favipiravir به عنوان یک درمان بالقوه برای رمان coronavirus. FDA هنوز تایید این دارو برای استفاده انسان.

Kaszynski و یامادا به سرعت متوجه شدم که مانند آنفلوانزای A و B که دو علل اصلی آنفلوآنزای فصلی, SARS-CoV-2 که باعث COVID-19 یک RNA ویروس—که به معنی Fujifilm مبارزه با مواد مخدر می تواند به طور بالقوه در برابر آن است. "به طور خاص favipiravir اهداف چیزی به نام RNA polymerase اساسا یک آنزیم است که این ویروس نیاز به تکرار خود را در داخل یک سلول" Kaszynski می گوید. "Coronavirus به همین آنزیم است که ویروس آنفلوانزا است." یک 2018 مقاله توسط دانشمندان بلژیکی پیشنهاد کرد که favipiravir ممکن است توسعه یافته به عنوان یک طیف گسترده ای ضد ویروسی در برابر "غفلت و ظهور RNA ویروس ها."

در فوریه. 4 تنها چند روز پس از Kasynski و یامادا در بازگشت از کنگو مجله تحقیقات سلول منتشر شده یک نامه به سردبیر از محققان چینی است که توصیه می شود زندگی می کنند محاکمه چند تن مواد مخدر از جمله favipiravir به قاضی اثر خود را در برابر جدید کروناویروس. در آن زمان "من فکر کردم احتمالا آن را به کار می گوید:" Kaszynski.

حتی به ژاپن اجازه داده است خارج از برچسب استفاده از این دارو در برابر COVID-19 Fujifilm شده اند مراقب باشید به صور اثرات مواد مخدر خود را. "شواهد علمی محدود است" یامادا می گوید و معلوم نیست در چه سطح و شدت موارد مخدر به کار خواهد کرد. به عنوان با ابولا, این دارو به نظر می رسد به کار بهتر است در افرادی که در سطوح پایین تر از رمان coronavirus در سیستم خود را, اما دوز در لحظه ای است که هنوز هم در حال کار می کرد. راهنمایی توسط انجمن ژاپنی برای بیماری های عفونی جامعه پزشکی مستقر در توکیو از اواخر ماه فوریه اشاره کرد: "آن ناشناخته است که به شدت مناسب و زمان بندی برای دولت است."

ویژه داستان
'بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.' آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

به عنوان COVID-19 گسترش در سراسر جهان در ماه فوریه محاکمه آغاز شد و در چین در مبارزه با مواد مخدر جدید و در مارس 18, یک مقام در, چینی, سلامت و فناوری وزارت اعلام کرد که مواد مخدر بوده است "به وضوح موثر" در درمان 340 بيمار. یکی از محاکمات در سوم مردم در بیمارستان ها از شنژن نشان داد داروی "بود که به طور مستقل در ارتباط با سریعتر ویروسی ترخیص کالا از گمرک" و 35 بيمار که دریافت مواد مخدر پاکسازی ویروس در چهار روز, در حالی که گروه کنترل 45 بيمار در همان تسهیلاتی که دریافت این دارو در زمان 11 روز برای پاک کردن ویروس. جداگانه در چند مرکز تطبیقی کارآزمایی بالینی در چین نشان داد که favipiravir کاهش تب و سرفه در COVID-19 بیماران سریعتر از دیگر مواد مخدر Arbidol بود و هفت روز میزان بهبودی.

Kaszynski و یامادا هر دو می گویند که این نتایج از چین شد قطعی نیست و ما باید بیشتر آزمایش های بالینی از favipiravir. پراکنده طبیعت و "فردی بر اساس" از خارج از برچسب استفاده در ژاپن باعث می شود آن را "تقریبا غیر ممکن است به قاضی که آیا favipiravir موثر است یا نه" یامادا می گوید. "به همین دلیل ما نیاز به یک مطالعه بالینی." تویاما به تازگی اعلام کرد که این گروه آغاز خواهد شد یک کارآزمایی بالینی بر روی 100 بيمار مبتلا به این رمان coronavirus برای 14 روز.

در حدود 5 دلار در یک قرص و 650 دلار برای یک دوره کامل favipiravir نسبتا ارزان و آسان به تولید انبوه. یکی از درس های آموخته شده از درمان سلامت بحران در کشورهای فقیر مانند جمهوری دموکراتیک کنگو Kaszynski یادداشت است که به اطمینان حاصل شود که درمان ها به راحتی producible را فلج اقتصاد برای سال پس از یک بیماری همه گیر حل و فصل شده است. به دلیل مقیاس COVID-19 همه گیر و آسیب های اقتصادی آن است فرفورژه قیمت نقطه از هر درمانی یک عامل مهم است.

پس favipiravir می آید در شکل قرص آن می توان داده شده به مردم با علائم خفیف که ممکن است قرار دادن یک سویه در حال حاضر بیمارستان کشیده منابع و دوره های آموزشی قادر خواهد بود برای توزیع به مردم quarantining در صفحه اصلی به جای نیاز به کارکنان بیمارستان به اداره آنها از طریق تزریق و یا در غیر این صورت. بر خلاف داروهای دیگر Kaszynski اشاره favipiravir نمی خواهد نیاز به نگهداری دمای کنترل شده آن را آسان تر برای حمل و نقل و توزیع به افرادی که مبتلا به ویروس است.

اما دلایلی وجود دارد به دقت و توجه. بسیاری از مواد مخدر در حال حاضر در حال تبلیغ به عنوان راه حل های ممکن برای COVID-19 آمده با بسیاری از حملات علیه آنها. برای مثال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که به تازگی کلروکين مشترک ضد مالاریا می تواند یک درمان جدید کروناویروس حتی اگر خود را متخصص بیماری های عفونی گفت که اثرات آن اثبات نشده باقی مانده است. مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات دارو دو نفر در لاگوس, نیجریه بودند با عجله به بیمارستان پس از overdosing در پزشکی است.

همچنین پیشنهاد شده است که remdesivir یک تزریقی مواد مخدر ایجاد شده توسط جلعاد علوم آمریکا یک شرکت دارویی می تواند با استفاده از در برابر ویروس اگر چه نگرانی های ظاهر شده اند در مورد چگونه آن را تحت تاثیر آنزیم های کبدی. و یک مطالعه منتشر شده در مارس 18 توسط جدید مجله پزشکی انگلستان نشان داد که در 99 بیماران تحت درمان با ترکیب ضد ویروسی Kaletra اولیه حزب سوسیالیست در مسابقه برای درمان "هیچ نفع مشاهده شد" از دارو است. (هنوز هم برخی همچنان معتقدند Kaletra موثر است: دولت اسرائیل برای مثال تایید کرده است یک نسخه عمومی از مواد مخدر استفاده می شود در برابر COVID-19.)

Favipiravir خود شک دارند. پس از نخست وزیر ژاپن شینزو آبه بود خوش بینانه در مورد مواد مخدر در یک Feb. 29 کنفرانس مطبوعاتی وال استریت ژورنال اشاره کرد که این دارو نشان داده شده است به مزاحم توسعه حیوان جنین. برای یامادا می گوید که بر اساس این دارو را آزمایش آنفولانزا "بسیار خوب است ایمنی پایگاه داده" در مواد مخدر است و هیچ عوارض جانبی از جمله در جنین متولد نشده بودند ثبت نام از مواد مخدر است.

Kaszynski می گوید که در اوایل مطبوعات بد است آسیب favipiravir کنید. "همه نوع, شما می دانید, درمان با این عنوان boogey man و این مورد نیست," او می گوید. این دارو شده است به خوبی تحمل توسط بيمار تا کنون وجود داشته است و هیچ عوارض جانبی جدی بر روی انسان آزمایش افراد است. به عنوان یک نتیجه در مراحل اولیه COVID-19 شیوع او می گوید: "در واقع هیچ کس به دنبال آن است."

که ممکن است به این دلیل که گفتمان در اطراف مدیریت COVID-19 اتحاد حول ایجاد یک واکسن برای مبارزه با این ویروس." در برخی از مناطق به خصوص ایالات متحده وجود دارد بسیاری از بحث در مورد درمان. در اروپا آن را نه صحبت در مورد خیلی می گوید:" پسر ده Selliers یک شرکت مشاوره متخصص که در حال کار با InfraSalience یک شرکت بازیافت که کار با تمرکز بر کاهش آلودگی هوا برای اتصال پزشکان و دانشمندان که مایل به انجام آزمایشات از favipiravir به دولت. "مردم بحث در مورد واکسن و بحث آنها در حدود 12 تا 18 ماه" او می گوید: در حالی که درمانی به طور بالقوه می تواند آماده در چند هفته. اگر به مواد مخدر آسان است برای ایجاد و توزیع آن ممکن است کمک به کاهش درد و رنج تحمیل شده بر جمعیت با تمدید دوره قرنطینه.

Kaszynski می گوید: ضایعات محاکمات اگر favipiravir ثابت می تواند مضر باشد—اما تاکید می کند که منافع آن برای مردم با COVID-19 نیاز به توان بهتر درک کرد. همراه با چین و ژاپن و پزشکان و دانشمندان در ترکیه و اسرائیل و روسیه و دیگر کشورها در حال حاضر آغاز شده است و با استفاده از تست مواد مخدر. "این یکی از معدود گزینه هایی است که بشریت کرده است که ما واقعا نمی کاوش به کمال بالقوه خود را," او گفت:. نه به انجام این کار, او ادامه داد: "خواهد بود فقط بدی فوق العاده ای برای بشریت است."

Niarchos نویسنده مستقر در نیویورک است. کار خود را به نظر می رسد در نیویورکر و دیگر مجلات و روزنامه ها. او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک کتاب در مورد جهانی کبالت تجارت است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب