یک بحران می تواند به افزایش محبوبیت رهبری — اما آن را همیشه آخرین

رهبران سیاسی در کانادا در حال تجربه افزایش حمایت عمومی به عنوان آنها تمرکز تلاش خود را بر غیر سیاسی کار مبارزه

توسط PATRIS-FUN در 31 فروردین 1399

رهبران سیاسی در کانادا در حال تجربه افزایش حمایت عمومی به عنوان آنها تمرکز تلاش خود را بر غیر سیاسی کار مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

اما آنها نمی توانند تعداد که ستایش برای همیشه ماندگار. تاریخ نشان می دهد که رهبران که محبوب هستند در یک بحران هنوز هم در معرض خطر اخراج از کار یک بار همه چیز به حالت عادی بازگشت.

پس از یک کبودی انتخابات سال گذشته نخست وزیر جاستین ترودو در حال حاضر می یابد خود را در رای دهندگان زینت های خوب با تشکر از دست زدن به او از این بیماری همه گیر. او تنها یکی نمی.

نظرسنجی ها نشان می دهد که اکثریت رای دهندگان در هر استان به تایید خود را premiers' مدیریت بحران است. کبک فرانسوا ایتالیایی, توالت آگهی های گروه بین 88 و 95 درصد تایید بر این موضوع با توجه به نظرسنجی های اخیر توسط لجر و تحقیقات Co., اما همکارانش در اطراف premiers' جدول نیست بیش از حد ،

این اقدامات در جای خود قرار داده و توسط ترودو دولت فدرال را تصویب 76 درصد از کانادایی ها با توجه به لجر — افزایش 11 درصد پس از پایان ماه مارس.

که افزایش یافته و پشتیبانی از ترودو را به 39 درصد از تصمیم رای دهندگان به لیبرال ها 11-نقطه سرب بیش از محافظه کاران در لجر در رای گیری. که حاشیه گسترده تر با نه امتیاز از ماه گذشته.

با توجه به Nanos تحقیقات, ترودو است برای انتخاب نخست وزیر مورد نظر توسط 38 درصد از کانادایی ها; فقط 17 درصد برداشت محافظه کارانه رهبر اندرو Scheer. چه شد 13-نقطه شکاف بین رهبران دو کشور در اوایل ماه مارس — قبل از رمان شیوع کروناویروس بود شروع به تعطیل کشور — در حال حاضر 21 امتیاز.

انتخابات در میان همه گیر سخت است تصور کنید که اگر چه انتخابات کانادا است فکر کردن در مورد چگونه ممکن است برگزار شود اگر لازم است می شود. این تجربه کره جنوبی, اما نشان می دهد که یک بحران و یک مطلوب تقویم انتخاباتی می توانید به یک حزب و اقبال.

کره جنوبی تا به حال کمتر از موارد و مرگ و میر ناشی از کانادا و دولت خود را دیدم یک دست انداز در پای صندوق های رای پیش از این هفته گذشته است انتخابات پارلمانی در بخشی از آن به دلیل دست زدن به این ویروس. نتیجه این شد یک پیروزی برای حزب حاکم — بزرگترین برای هر حزب را از دموکراسی ترمیم شد در کره جنوبی در سال 1987.

اما زمان همه چیز را در سیاست و چیزهایی که همیشه کار نمی کند که به خوبی برای مردم در قدرت پس از یک بحران است در آینه.

سقوط از ارتفاع می تواند شیب دار ...

وجود دارد بسیاری از نمونه های تاریخی از رهبران سیاسی تامین امنیت انتخابات مجدد با تشکر از موجی از حمایت از بیرون آمدن از پیروز جنگ یا با موفقیت به کار گرفته بحران است. نیز وجود دارد برخی از استثنا دارد.

در این روز در سال 1940 زمانی که تانک های آلمانی آغاز شده نورد به هلند و بلژیک و فرانسه وینستون چرچیل شد نخست وزیر بریتانیا و سر از جنگ دولت های عضو از احزاب مخالف.

او به رهبری بریتانیا از طریق جنگ جهانی دوم الهام بخش شهروندان خود را به مقاومت در برابر حتی زمانی که امپراتوری بریتانیا بود و به تنهایی در مبارزه علیه آلمان نازی. اما پیروزی بر آدولف هیتلر در سال 1945 نیست امن پیروزی چرچیل محافظه کاران در انتخابات — او قاطعانه شکست داد و جایگزین توسط Clement Attlee از حزب کارگر که در سال انتخابات است. (چرچیل آیا بازگشت به قدرت برای یک ترم در سال 1951.)

پس از پیشرو انگلستان از طریق جنگ جهانی دوم نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل را شکست داد و در سال 1945 انتخابات عمومی. (ادی ارزش / آسوشیتد پرس)

پس از پایان دادن به دخالت آمریکا در ویتنام و ایالات متحده پرزیدنت ریچارد نیکسون در اوج محبوبیت خود را با یک میانگین تصویب امتیاز از 69 درصد در مارس 1973. کمی بیش از یک سال بعد هنگامی که او مواجه شد به احتمال زیاد استیضاح بیش از واترگیت نیکسون استعفا داد و با تصویب رتبه خوب زیر 30 درصد است.

آینده تکمیل موفقیت آمیز از جنگ خلیج فارس و با حضور نیروهای ایالات متحده شروع به خانه می آیند از عراق, رئیس جمهور آمریکا جورج دبلیو بوش به طور متوسط به حال تصویب امتیاز از 86 درصد در ماه مارس سال 1991.

یک آزمایش, اقتصاد, اما, کمک فشار بوش را تصویب رتبه زیر 50 درصد قبل از پایان سال است. آن را کمتر از 40 درصد تا زمان از سال 1992 در انتخابات ریاست جمهوری بوش دست به بیل کلینتون انکار او یک دوم.

... اما نه همیشه کشنده

سقوط محبوبیت نیست هزینه پسرش جورج دبلیو بوش در دوره دوم در سال 2004. بوش تا به حال فقط وسط تصویب امتیاز در ماه های پس از رقابت 2000 پیروزی. اما پس از 11 سپتامبر حملات تروریستی خود امتیاز افزایش یافت و به 88 درصد — در میان بالاترین رتبه برای هر مدرن جمهور ایالات متحده است.

که همدردی به آرامی پژمرده و کمتر از 50 درصد در اوایل سال 2004. اما او امتیاز نمی سینک بسیار بیشتر از آن است و او قادر به پیروزی در انتخابات مجدد در ماه نوامبر آن سال. در پایان دومین دوره هر چند بوش را تصویب امتیاز شد و به عنوان کم به عنوان نیکسون قبل از استعفای خود را.

در سال 1998 طوفان یخ, Quebec برتر لوسین بوچارد ستایش شد خود را مدیریت اضطراری که در سمت چپ بخش قابل توجهی از استان (به عنوان به خوبی به عنوان بخش انتاریو و نیوبرانزویک) بدون برق برای چند روز و حتی چند هفته.

در ماه های پس از طوفان یخ سنجی توسط لجر قرار داده بوچارد را Parti Québécois در 49 درصد پشتیبانی تا هشت نقطه از جایی که در آن ایستاده بود قبل از بحران و به راحتی جلوتر از مخالفان لیبرال.

اما آن را طولانی نیست قبل از PQ شد انتهایی لیبرال ها در انتخابات دوباره. در انتخابات استانی در نوامبر سال 1998 بوچارد قادر به برنده شدن یکی دیگر از اکثریت دولت — اما با کمتر از آرای مردمی از لیبرال ها به دست آورد. او کامل نیست قیمومیت خود استعفا در اوایل سال 2001.

ایتالیایی, توالت می داند این مثال بسیار خوبی به او پیوست بوچارد دولت چند ماه پس از طوفان یخ. ترودو همچنین می توانید در قرعه کشی از خود سابقه شخصی برای یک مثال از ماهیت زودگذر بحران ناشی از افزایش محبوبیت.

پیر ترودو حمایت رسید در مدت کوتاهی پس از اکتبر بحران از سال 1970 اما دو سال بعد او تقریبا از دست 1972 فدرال انتخابات. (پیتر Bregg/کانادا مطبوعات)

پس از اکتبر بحران از سال 1970 — زمانی که جلوی د libération du Québec ربوده شده دو مقامات قتل یکی از آنها نخست وزیر Pierre Trudeau استناد قانون اقدامات جنگ (معروف گفتن یک خبرنگار به "فقط من دیده بان" وقتی پرسیده شد که تا چه حد او را) — پشتیبانی از لیبرال ها افزایش یافت و به 59 درصد در دسامبر 1970 گالوپ نظرسنجی.

قرار داده است که لیبرالها 37 امتیاز جلوتر از مترقی محافظه کاران — افزایش 23 امتیاز خود را بیش از حاشیه پیروزی در انتخابات سال 1968. اما در مارس سال 1971 برای حمایت از این حزب شد و در حال حاضر زیر 1968 سطوح و در اوایل سال 1972 حزب trailed رابرت Stanfield رایانه های شخصی با توجه به گلوپ.

در اکتبر سال 1972 انتخابات ترودو خود را از دست داد اکثریت و بسیار نزدیک به خود دولت است. او eked از کثرت با اختلاف دو کرسی بیش از رایانه های شخصی و کار مانده با حمایت از دولت جدید دموکرات ها. اگر او قادر به دست آوردن مجدد یک دولت اکثریت در سال 1974 انتخابات, او تا به حال فقط دقت اجتناب از تبدیل شدن به یک اصطلاح نخست وزیر.

تا به حال رخ داده است که این احتمال وجود دارد که پسر خود را نمی تواند پیشرو کشور از طریق زمان COVID-19 بحران است. تا کنون کانادایی ها فکر می کنم جاستین ترودو و دیگر سران دولت در حال انجام یک کار خوب دست زدن به یک وضعیت بد.

اما این لزوما به این معنا نیست کانادایی را پاداش آنها را هنگامی که آن را بیش از همه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب