هند توصیه متحده برای محدود کردن مهاجرت دسته جمعی میان مستند

هند در تلاش برای کنترل گسترش از رمان coronavirus کاهش یافته است به درهم و برهمی است. هزاران نفر از کارگران آغا

توسط PATRIS-FUN در 10 فروردین 1399

هند در تلاش برای کنترل گسترش از رمان coronavirus کاهش یافته است به درهم و برهمی است. هزاران نفر از کارگران آغاز شده ايميل مستند به قوانین مهاجرت به کشور.

هند در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس رفته به بی نظمی پس از هزار نفر از کارگران مهاجر آغاز شده ايميل مستند قوانین به سر تا خانه های خود را از ترس گرسنگی پس از اعمال کامل مستند.

روز شنبه دولت هند توصیه دولت برای جلوگیری از مهاجرت جمعی از کارگران با ارائه آنها را تسکین مانند اسکان و امداد اردوگاه. ایالات متحده معطوف شده برای استفاده خارجه امداد رسانی بودجه برای این منظور است.

دولت مرکزی بخشنامه می آید در زمانی که چندین کارگران مهاجر به خصوص در شهر دهلی نو آغاز شده و در حال حرکت با پای پیاده برای رسیدن به خانه خود دولت, بعد از همه, خدمات حمل و نقل متوقف شد با توجه به سراسری مستند شامل گسترش Sars-Cov-2 (COVID-19 coronavirus).

از جان گذشته, بار, desperate measures

دولت باید در حال حاضر انجام چند اقدامات, اما آنها قادر به جلوگیری از این جریان شدند. در روز شنبه در ایالت اوتار پرادش فرستاده می شود نزدیک به 200 اتوبوس برای بازگشت کارگران مهاجر را به خانه خود دولت است. دولت همچنین با ارسال تیم پزشکی به صفحه نمایش مسافران اتوبوس در اتوبوس متوقف می شود. اما به اندازه کافی وجود ندارد اتوبوس برای همه کسانی که می خواستم به هیئت مدیره.

برای جلوگیری از مهاجرت دسته جمعی دولت از بیهار ارائه کرده است به تحمل هزینه های کارگران مهاجر سرگردان در کشورهای دیگر. دولت دهلی نو نیز شروع به تبدیل مدارس به شب پناهگاه برای کارگران مهاجر. در مارس 28, دولت دهلی نو گفت که آن ظرفیت خوراک 400000 نفر در هر روز است. دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, نیز اعلام کرد که جیره مغازه ها که فروش کالاهای اساسی مانند برنج به فقیر می فروش کالا به صورت رایگان در طول مستند.

ادامه مطلب: هند: پلیس زیر آتش برای استفاده از خشونت برای به اجرا درآوردن coronavirus مستند

"من هنوز هم برای همه درخواست تجدید نظر به ماندن در جایی که آنها هستند" Kejriwal گفت. "ما ساخته شده ترتیبات برای زندگی, خوردن, نوشیدن, همه چیز در دهلی نو. لطفا ماندن در خانه خود را. آیا به خود را ایجاد کرد. در غیر این صورت هدف از این مستند خواهد بود."

بین گرسنگی و coronavirus

چند نفر از کارگران که برای زنده ماندن در یک دستمزد روزانه در حال مهاجرت برای ترس از گرسنگی و یا در حال اخراج از خانه های خود.

"من صاحبخانه می خواهد اجاره بها در ابتدای هر ماه بدون شکست است. او را به سادگی پرتاب من اگر من نمی پرداخت" رم Nivas Yadav خودرو-راننده ریکشا و مهاجر از بیهار به دهلی نو گفت: DW اوایل این هفته. "من استفاده می شود برای به دست آوردن 400-500 روپیه ($5-$6) در هر روز, اما در حال حاضر من نمی توانم دست آوردن هر چیزی به دلیل مستند. من نمی خواهد بود قادر به خوردن هر چیزی بعد از 3-4 روز" او اضافه شده است.
ادامه مطلب: می هند مستند شامل coronavirus?

بلدو Rai یک مغازه دار و چای فروشنده در Gurugram در نزدیکی دهلی نو گفت که او نمی داند که در مورد علائم کروناویروس و یا حالت خود را انتقال. "من فقط می خواهم به بازگشت به زمین های کشاورزی در زادگاه من," او گفت: DW.

هند در حال حاضر در 21 روز lockdown تا تاریخ 14 آوریل. برای محدود کردن فشار اقتصادی بر کارگران با توجه به مستند دولت هند اعلام کرده است یک بسته محرک اقتصادی از 1.7 تریلیون روپیه هند (22.7 میلیارد دلار, €20.33 میلیارد دلار). این بسته شامل تحویل غلات و عدس به 800 میلیون سرخپوستان برای 3 ماه.

هند گزارش شده 987 موارد تایید شده از رمان coronavirus به گفته جان هاپکینز Coronavirus مرکز منابع. این شماره ها به آرامی در حال افزایش است. "عفونت نهفته است و منتظر است تا منفجر شود. رسمی شماره که اعلام کرد در حال حاضر تنها نوک کوه یخ" Arvind Kumar, یک جراح ریه در سر Ganga رم بیمارستان در دهلی نو گفت: DW اوایل این هفته.

هندی اپیدمیولوژی Jayaprakash Muliyil صادر وخیم هشدار به تازگی برآورد که تا به 55 درصد جمعیت هند می تواند قرارداد COVID-19.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب