ممکن است شغل گزارش نمی گویند آنچه که ما فکر می کنم آن را می گوید

Everyone می خواهد یقین; تعداد کمی از ما آن را داشته باشد. اما سردرگمی می تواند فرم خود را از وضوح که دقیقا چی

توسط PATRIS-FUN در 19 خرداد 1399

Everyone می خواهد یقین; تعداد کمی از ما آن را داشته باشد. اما سردرگمی می تواند فرم خود را از وضوح که دقیقا چیزی است که ما باید به اینسو انسو جمع کردن از تازه ترین گزارش اشتغال ایالات متحده است.

آن را نشانه ای از عجیب و غریب دوره زمانی که نرخ بیکاری بالاتر از هر نقطه در 80 سال گذشته است که روز به عنوان خبر خوب اما اعلام شده توسط اداره آمار نیروی کار است که نرخ بیکاری رسمی ممکن است برای بیش از 13 درصد سر در گم انتظارات که این امر می تواند قابل ملاحظه ای بدتر است. به امید افزایش یافت که اقتصاد ایالات متحده ممکن است بهبود می یابند بیشتر سریع تر می ترسید که این گزارش نشان داد که شرکت های استخدام را بیشتر از 2.5 میلیون نفر به عنوان متحده شروع به بازگشایی در ماه مه و در حالی که 21 میلیون نفر بیکار است که به سختی چیزی برای جشن گرفتن بازارهای سهام جشن همه همان و افزایش تقریبا 3% در اخبار.

این جام تا نیمه پر بخشی از داستان است. وجود دارد افسوس که یک فنجان نیمه خالی قسمت عنوان به خوبی. راهی که دولت ساختار اورژانس منافع ناشی از جرم بیکاری همه گیر shutdown ایجاد همه نوع از سردرگمی و نه فقط برای کسب و کار و افراد است اما برای آمار که اندازه گیری اشتغال است. بسیاری از کسب و کارهای کوچک به دست آمده وام زیر چک های طرح حفاظت از که شد مشروط بر حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد از طریق پایان ماه ژوئن یا نه کسب و کار باز شد و اینکه آیا این کارکنان خواهد شد نگه داشته اگر کسب و کار نمی تواند حفظ تقاضا می آیند تابستان است. بسیاری از کسب و کار "furloughed" کارکنان اغلب حفظ سلامت خود بیمه اما ساخت این امکان را برای مردم به جمع آوری به طور موقت سخاوتمندانه مزایای بیکاری مجاز توسط کنگره است. که دسته اساسا وجود نداشت به هیچ وجه معنی دار قبل از ماه مارس و آن را انداخت اندازه گیری نرخ بیکاری به سردرگمی است.

این BLS اذعان کرد که در حد یک پاورقی است که پیشنهاد یک "اشتباه" بر اساس چگونه به توصیف آن furloughed کارگران کاهش نرخ واقعی به میزان 3 درصد است. 16 درصد بیکار هنوز هم می تواند بهتر از آنچه بسیاری انتظار داشتند اما از آن است که برای قرار دادن آن ملایم تاریخی وحشتناک است.

پس چرا در حال بازارها و رئیس جمهور تهمت trumpeting این گزارش به عنوان اثبات این که بهبود اقتصادی در جریان است? به برخی از درجه این یک مورد کلاسیک از outperforming انتظارات پایین. اگر بار خود را به اندازه کافی پایین آن است که همیشه آسان تر به فراتر از آن. این واقعیت است که به عنوان بسیاری از 40 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در برخی از نقطه در دو ماه گذشته از خاموش شدن ناگهانی دیده می شد به عنوان یک منادی بیکاری در سطح 25 درصد یا بیشتر و در نادر از خاموش شدن ناگهانی آن را سخت به تصور کنید که مردم همیشه رفتن به کار خرید و یا زندگی نیمه به طور معمول دوباره. سپس قتل جورج فلوید, اعتراض توده و حاشیه شورش در شهرهای متعدد فرو کشور به ثانویه بحران است. کمتر-دیره-از-ترس از اشتغال لحظهای احساس تسکین و حتی به عنوان بد آن را به عنوان بود.

اضافی وجود دارد این واقعیت است که زندگی از سرگیری در بسیاری از نقاط کشور است. کازینو در لاس وگاس و فلوریدا پارک دو از علائم قابل مشاهده و در حالی که جمعیت نیست هجوم آوردند این واقعیت است که آنها در حال باز کردن یک روانی نشانه ای از برخی از ظهور از بدترین بیماری همه گیر و حتی به عنوان ميزان عفونت و مرگ و میر ثابت باقی می ماند. و عجیب و غریب هر چند از آن است که تظاهرات جمعی از میلیون ها نفر از مردم در صدها نفر از شهرستانها در سراسر کشور نیز نشان می دهد که این کشور در حال حرکت است از ترس همه گیر است که یک منبع اصلی از سقوط اقتصادی.

اشتباه نکنید: این هم خوب است که برای لحظه ای اشتغال و اقتصاد به طور کلی نه به عنوان بد به عنوان بدترین ترس ما و بد است که همه چیز را به عنوان بد به عنوان آنها هستند. این بهتر از حد انتظار اشتغال اعداد (حتی با خطا) در آمد ناچیز زمان: ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از کسانی که شغل از دست داده خواهد شد هنگامی که برنامه های امداد اجرا در پایان ماه و کارفرمایان باید به صورت کاهش کسب و کار. با توجه به اینکه بسیاری از کارفرمایان ادامه داد: به کارگران پرداخت که کار نمی کند به دلیل کسب و کار بودند توقیف این احتمال وجود دارد (هر چند به هیچ وجه خاص) که در جولای را ببینید موج جدیدی از زیان کار است که تاخیر شد و نه مانع.

نیز وجود دارد که این مشکل چگونه این گزارش را شکل سیاسی حساب دیفرانسیل و انتگرال در واشنگتن درباره دور جدیدی از محرک. خانه دموکراتیک لایحه پیشنهاد اضافی 3 تریلیون دلار هزینه شد و هرگز به تصویب یک جمهوری خواه سنا اما شتاب ساختمان شده است در واشنگتن به صورت مستقیم کمک به کمبود پول نقد متحده که خود را دیده اند درآمد مالیاتی تبخیر شود. تمام درآمد دولت به شدت رنج می برد تا از خاموش شدن ناگهانی. اما در حال حاضر جمهوریخواهان در سنا را در واکنش به شغل گزارش به عنوان یک سیگنال که ممکن است وجود داشته باشد بدون نیاز به هزینه های بیشتر. "کمتر وجود دارد ضرورت برای رفتن به اعتصاب یک معامله" گفت: یکی از برجسته ایران نماینده. انتظار تا همه چیز بدتر دوباره به تقویت مشاغل و اقتصاد, اما, تنها آن است که بسیار سخت تر برای حفاری ،

<iframe title="ایالات متحده نرخ بیکاری توسط نژاد" aria-label="تعاملی نمودار خط" id="datawrapper-نمودار-tQ0LO" src="https://datawrapper.dwcdn.net/tQ0LO/3/" scrolling="no" frameborder="0" style="border: none;" width="600" height="400"></iframe>

تظاهرات هستند و در مورد مسابقه و خشونت پلیس اما سنجیده است که این بیماری همه گیر و مشاغل زیان آمار آفریقایی-آمریکایی و اسپانیایی ها بیشتر از حد به شدت. نرخ بیکاری در ماه مه برای آفریقایی-آمریکایی است که چندین امتیاز بیشتر از سفید پوستان با توجه به این که آفریقایی-آمریکایی بودند بیش از نمایندگی در بسیاری از مشاغل حذف شده در بسته فراز مانند خدمات مواد غذایی. سیاه و سفید آمریکا نیز در حال مرگ از COVID-19 در حدود سه برابر این نرخ است. رفتار نابرابر توسط پلیس تقریبی علت تظاهرات; نابرابر رنج می برند از خاموش شدن ناگهانی و بیماری قدرتمند سوخت.

و پس از آن وجود دارد سهام giddily افزایش به نقطه جایی که آنها هستند و تقریبا مسطح برای سال. برای مطمئن, سود سهام ثروتمند و در عین حال آنها نیز حمایت از برنامه های بازنشستگی بسیاری از کسانی عمومی اتحادیه های کارگری از جمله معلمان و پلیس. اما آنها قطعا کمی برای میلیون ها نفر که کار سطح پایین خدمات شغل شده اند که تحمل فشار از بیماری و بیکاری در یک زمان سخت. دلایل خوبی وجود دارد که به صورت سهام به دوره نقاهت او را تضمین از فدرال رزرو است که سیستم مالی نمی implode حتی اگر اقتصاد می کند و نشانه هایی که همه چیز را از سفر به خرده فروشی ممکن است در یک واضح تر شکوفایی.

این امر می تواند به مراتب بدتر برای همه ما اگر سهام شد, کاهش, کسب و کار به طور کامل cratering و سیستم مالی ذوب پایین. اما disjuncture بین چگونه برخی از ما به مراتب در مقابل دیگران از ما تیز شده است بخش که در حال حاضر وجود دارد قبل از COVID به ما نامنظم و ناکارآمد شبکه های ایمنی در زمان بحران. گزارش اشتغال کامل جنین برای ما در حال حاضر: این نشان می دهد که ما بیشتر انعطاف پذیر از ما می ترسید و به طور کلی فعالیت های اقتصادی ممکن است ثابت hardier در صورت همه گیر در حالی که همچنین افشای که ما واقعا نمی دانیم چه چیزی در جریان است که در واقع شاغل و برای چه مدت. و اخبار برجسته شده است که در این تلاش از زمان ما همه ممکن است انسان مستعد ابتلا به یک بیماری بلکه اقتصادی و اثرات بهداشتی هستند به اشتراک گذاشته نمی شود به همان اندازه و یا گسترش فضاي.

چگونه یکی می خواند اشتغال تصویر در حال حاضر نهایی آزمون رورشاخ از جایی که شما نشستن در این roiling جهان است. اگر شما می توانید تجزیه آن سردرگم درهم و برهم کردن از اخبار خوب و اخبار بد شما را پیدا خواهد کرد بسیار روشن نمودار فقط چگونه به چالش کشیدن این لحظه واقعا است. هر بحران ممکن است یک فرصت اما بیایید امیدوار باشیم که ما با استفاده از این یکی به تغییر برای بهتر.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن