'محاسبه تلاش برای نفوذ گفتمان عمومی.' قاضی به شدت سرزنش دادستان کل "گمراه کننده" دست زدن به مولر گزارش

(واشنگتن) — یک قاضی فدرال در روز پنج شنبه به شدت سرزنش دادستان کل ویلیام Barr دست زدن به مشاور ویژه روسیه گزا

توسط PATRIS-FUN در 17 اسفند 1398

(واشنگتن) — یک قاضی فدرال در روز پنج شنبه به شدت سرزنش دادستان کل ویلیام Barr دست زدن به مشاور ویژه روسیه گزارش کرد و گفت Barr تا به حال ساخته شده "گمراه کننده بیانیه های عمومی" به چرخش بررسی یافته های در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان داده بود "عدم خلوص و صداقت."

ایالات متحده منطقه قاضی رخی والتون تحویل نقد در 23 صفحه سفارش است که در آن او به وزارت دادگستری او را با ارائه یک unredacted نسخه از این گزارش به طوری که او می تواند تصمیم می گیرید اگر هر گونه اطلاعات بیشتر از این سند می تواند برای عموم افشا می شود.

ادامه مطلب: اگر ویلیام Barr واقعا معتقد قانون او را به استعفا

از سرزنش بود غیر منتظره بلانت با والتون گفت: بر ظاهر شده بود به یک "محاسبه تلاش" برای نفوذ در افکار عمومی در مورد این گزارش را در راه مطلوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این ملامت ها شنود گذاشته به طولانی انتقاد از Barr از دموکرات ها در کنگره و مشاور ویژه رابرت مولر خود را که او تا به حال تحریف برخی از این تحقیقات را محکم ترین یافته.

وزارت دادگستری در ماه آوریل منتشر شد 448-صفحه redacted نسخه مولر گزارش که به بررسی روابط میان روسیه و 2016 انتخابات ریاست جمهوری و پتانسيل انسداد دادگستری توسط رئیس جمهور. BuzzFeed و Electronic Privacy Information Center, بعد شکایت تحت قانون آزادی اطلاعات برای دسترسی به کل سند است.

در حکم والتون گفت که او نیاز به بررسی کل سند خود را به خاطر او نمی تواند اعتماد است که وزارت دادگستری redactions از این گزارش به درستی ساخته شد و در ایمان خوب است. قاضی گفت: آن خواهد بود "ریاکارانه" به فرض redactions شد "آلوده نشده توسط دادستان کل بر اقدامات و تضمینی" در طول فرایند.

اقدامات ذکر شده توسط قاضی شامل بر انتشار در ماه مارس گذشته از چهار صفحه خلاصه ای از مولر یافته است. در این نامه گفت که مولر پیدا کرده بود شواهد کافی برای ایجاد یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه به نکته 2016 انتخابات که مولر به حال به یک عزم و اراده در این سوال که آیا رئیس جمهور تا به حال مانع به عدالت است.

مولر شکایت به Barr در نامه ای خصوصی و تماس تلفنی است که او تا به حال به اندازه کافی اسیر جدیت خود را گزارش گیری. مولر تاکید کرد در گزارش خود و در بعد عمومی اظهارات که او را تبرئه رئیس جمهور و که آن را یک گزینه به اتهام تهمت به دلیل دیرینه وزارت دادگستری سیاست که نشستن رئیس جمهور را نمی توان تحت تعقیب.

ادامه مطلب: این 11 مولر گزارش اسطوره فقط نمی میرند. در اینجا به همین دلیل آنها در اشتباه هستید

بر بخشی از اتحاد دفاع از خود را در دست زدن به این گزارش خواستار مولر نامه به او "کمی snitty." او گفت که خود را حق به عنوان دادستان کل برای تولید یک خلاصه سریع از این گزارش که از او به عنوان "کودک من" در حالی که کارکنان خود را صرف هفته در redactions.

در نظر پنج شنبه, قاضی گفت که او تلاش برای آشتی دادن Barr عمومی خصوصیات این گزارش — که شامل بیانیه خود که مولر در بر داشت "هیچ تبانی" بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه — با چه سند در واقع گفت. کسانی که تناقضات والتون نوشت: "علت این دادگاه به طور جدی سوال که آیا دادستان کل بر یک محاسبه تلاش برای نفوذ گفتمان عمومی در مورد مولر گزارش در حمایت از رئیس جمهور تهمت با وجود برخی یافته ها در redacted نسخه مولر گزارش به خلاف."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن