یک فانوس دریایی از امید جهان اقیانوس ها بعد

ژوئن 8, علائم جهان اقیانوس ها بعد هنگامی که در ترکیب با رسانه های اجتماعی مانند حرکات #OceanOptimism یا #Earth

توسط PATRIS-FUN در 18 خرداد 1399

ژوئن 8, علائم جهان اقیانوس ها بعد هنگامی که در ترکیب با رسانه های اجتماعی مانند حرکات #OceanOptimism یا #EarthOptimism برخی از محققان امید می تواند یک چرخش مثبت در چالش در نگهداری و محافظت از سیاره ما هفت دریا.

محیط زیست, داستان, در اقیانوس ها منفی اغلب با گزارش های پلاستیکی بستر شناور در زباله پچ اقیانوس آرام microplastics در ستون آب تمام راه را به عمیق ترین بخش از درازگودال ماریانا, اسیدی شدن از دی اکسید کربن اضافی بودن پمپ به جو سفید از صخره های مرجانی آلودگی و صید بی رویه... می توان آن را کاملا افسرده.

در واقع زمانی که کودکان نویسنده و دانشگاه ویکتوریا استاد کمکی Elin Kelsey ارائه شده محیط زیست به افراد جوان او در بر داشت آن را ناشی از استرس و اضطراب در کودکان به عنوان آنها شد ترس در مورد آینده خود را.

در واقع هر کسی از جمله علم روزنامه نگاران می تواند دلسرد پس از شنیدن در مورد بشریت تاثیر بر روی این سیاره و می تواند تبدیل به "enviro-خسته" از آنجا که از تمام اخبار منفی.

در حالی که کمی از استرس می تواند کمک به حرکت مردم به اقدام روانشناسان می گویند هنگامی که ما تصویب خاصی استرس آستانه, افراطی, پاسخ های عاطفی می تواند "تداخل با توانایی ما را به فکر می کنم منطقی طرح رفتار ما و در نظر گرفتن جایگزین اقدامات است."

تولد یک حفاظت موفقیت جنبش

برای مقابله با ترس و احساس ناامیدی در مورد آینده Kelsey همراه با صخره های مرجانی زیست شناس نانسی Knowlton از اسمیتسونین موزه ملی تاریخ طبیعی و زیست شناس دریایی هدر Koldewey از انجمن جانورشناسی لندن مشغول به کار با الیزابت Whitebread جهانی دریایی سازمان جامعه به سازماندهی یک کارگاه به اشفتگی فکری موقتی برای راه آنها می تواند مشارکت مردم در حفاظت دریایی با تمرکز بر روی موفقیت.

با هم در آن کارگاه آنها ایجاد اقیانوس خوش بینی به عنوان یک توییتر ابتکار در سال 2014 به برجسته کردن جنبه های مثبت زیست محیطی تحقیق و تشویق جوانان برای تبدیل شدن به درگیر در حفاظت از محیط زیست. پس از آن راه اندازی #OceanOptimism برچسب رسیده است و بیش از 95 میلیون سهم در توییتر و الهام بخش دیگر "خوش بینی" حفاظت از حرکات.

Knowlton یکی از موسسان اقیانوس, خوش بینی در ادامه به راه اندازی "زمین در خوش بینی" در سال 2017 است که از led به بیش از 60 زمین خوشبینی اجلاس مجالس از جمله این سال نشست زمین در شب هنگامی که مردم در بیش از 55 ، 000 دستگاه در بیش از 70 کشور جهان تنظیم در به تماشای زندگی می کنند جریان سخنرانیها.

این #OceanOptimism جنبش رسانه های اجتماعی نیز افزایش یافته است با مبارزات از جمله #EarthOptimism, #ConservationOptimism و #ClimateOptimist. ایده این است که به نشان می دهد که چگونه اقدامات توسط گروه های بزرگ و کوچک می تواند اثرات مثبت بر محیط زیست و همچنین ارائه یک حس امید به آینده.

دانشمندان دانشگاه میامی Rosenstiel دانشکده علوم دریایی و جوی علم بخشی از یک جهان گسترده ای پاسخ به تلاش و نجات دریایی بی مهرگان از بی سابقه ای سفید از مرجان است که در حال وقوع در سراسر جهان است. (عکس) (جو Raedle/گتی ایماژ)

افراد و امیدواریم که می تواند تفاوت

البته این نه به انکار این واقعیت است که هنوز هم وجود دارد بسیار جدی تهدید جهانی به اقیانوس ها مانند اسیدی شدن با توجه به تغییر آب و هوا است که بیش از نیمی می توان به عمده صنعتی کربن تولید می کند.

اما به جای صورت مشکل به عنوان یک تقریبا غیر قابل عبور چالش, این گروه نشان می دهد گام های کوچک با تعداد زیادی از افراد می توانند تفاوت را.

ما در حال حاضر شاهد اثر از افراد با هم کار در تعداد زیادی را تحت تاثیر قرار تغییر به عنوان جهان در برابر گسترش COVID-19 اتخاذ اجتماعی فاصله و سخت کوش تر بهداشت دست. در حال حاضر برخی از مناطق شاهد بهبود با تشکر از همکاری مردم برای تغییر سبک زندگی ما و محافظت از خودمان را از یک تهدید مشترک برای سلامتی ما.

می توانید مشابه تغییر اجتماعی استفاده می شود به حفظ و حراست از محیط زیست ؟

یک پسر با 9.1 متر طول نهنگ ساخته شده از 40,000 رها بطری های پلاستیکی طراحی شده را با توجه به اقیانوس مشکل آلودگی. (VCG/گتی ایماژ)

چالش های زیست محیطی می تواند به نظر می رسد دلهره آور و افسرده است که می تواند منجر به یک احساس "چگونه می توانم ایجاد تفاوت که این مشکل بزرگ است?"

مثل اینکه گیر کرده در ترافیک که در آن آن را خسته کننده است وقتی که همه چیز می آید به توقف کامل و شما نگران رسیدن به مقصد خود را در زمان. اما هر بار وسایل نقلیه جلوتر حرکت رو به جلو حتی کمی از آن احساس خوبی چون شما حداقل برخی از پیشرفت و آن را بالا می برد به این امید که شما می توانید آن را به زودی.

شنیدن داستان های موفقیت از سراسر جهان از افراد و سازمان هایی که در حال برداشتن گام های کوچک برای ایجاد اختلاف در حفاظت از محیط زیست می تواند به ایجاد یک حس است که برخی از پیشرفت های ساخته شده برای مقابله با این مشکلات است. و شاید آن می تواند برخی از انگیزه اقدام خود را و حس امید برای افراد جوان و آینده خود را.

به عبارت دیگر امید ممکن است یک راه طولانی در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن