بیماری همه گیر کوروناویروس محل می تواند صدها هزار شغل در باد, انرژی خورشیدی در معرض خطر

پارک ها و تفریح و سرگرمی برای بازگشت از یک مراسم ویژه در این هفته بود که به معنای واقعی کلمه همه چیز طرفداران

توسط PATRIS-FUN در 13 اردیبهشت 1399

پارک ها و تفریح و سرگرمی برای بازگشت از یک مراسم ویژه در این هفته بود که به معنای واقعی کلمه همه چیز طرفداران می تواند از خواب — و آن مطرح شده به اندازه کافی پول برای امور خیریه به li'l سباستین افتخار.

بازیگران محبوب طنزهای پیوست در ان بی سی پنجشنبه شب به صورت ویژه از راه دور-تولید جمع آوری کمک قسمت که به دنبال لسلی Knope تلاش به ماندن متصل با دوستان خود در طول coronavirus بیماری همه گیر. ویژه است و تا کنون مطرح $2.8 میلیون دلار برای تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق انواع گزارش اگر چه هنوز هم وجود دارد زمان به کمک مالی. دولت مزرعه, Subaru of America, NBCUniversal و بازیگران و خدمه از پارک ها و تفریح و سرگرمی همسان کمک های مالی به دلار 500.000.

منتقدان و طرفداران ستایش پارک ها و تفریح مراسم که دقیقا مثبت آنها مورد نیاز در طول بحران و قسمت بسته بندی شده بود به لبه با لذت فن سرویس و تکه. نه تنها ویژه بررسی آنچه که تمام شخصیت های اصلی تا بوده است, اما آن را نیز برجسته بسیاری از پونی مورد علاقه های شما از بابی نیوپورت و ژان-Ralphio Saperstein به دنیس فاینستاین و Perd Hapley. همه چیز به اوج خود رسید در یک گروه عملکرد اندی دوایر فراموش نشدنی Li المللی سباستین آهنگ ادای احترام "5,000 شمع در باد" که در طی آن ران سوانسون به سختی می تواند شامل احساسات خود را. و واقعا می تواند شما را سرزنش او ؟

این پارک ویژه همچنین بر اهمیت مراقبت از خود در میان اجتماعی فاصله با خارج-از-شخصیت پیام ترویج هر دو تغذیه امریکا و اتحاد ملی در بیماری های روانی. شرکت سازنده Michael Schur توضیح داد: به سرگرمی های هفتگی که پس از لسلی Knope در پارک همیشه "از صمیم قلب اعتقاد به قدرت فردی و اتصال به قدرت سازه برای ارائه راحتی و خدمات در زمان بحران" از آن به نظر می رسید بهترین زمان برای تجدید دیدار به عنوان "تم جهان در حال حاضر بسیار در خط با تم نشان می دهد."

کل پارک ها و تفریح مراسم در دسترس است به صورت رایگان بر روی یوتیوب. برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن