9 لحظات نشان می دهد که درد و پیشرفت نما روی صفحه نمایش

"اولین و مهمترین من این فیلم را برای ترانس مردم می گوید:" سام Feder, مدیر جدید Netflix مستند افشا. "ما نیاز ب

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

"اولین و مهمترین من این فیلم را برای ترانس مردم می گوید:" سام Feder, مدیر جدید Netflix مستند افشا. "ما نیاز به ذخیره کردن داستان ما در این راه پس از آن می تواند متعلق به, و من امیدوارم که ترانس مردم احساس جسارت با دیدن این تاریخچه آن درد و آن پیچیدگی که گفته توسط دیگر ترانس مردم است."

بافندگی با هم مصاحبه با ترانس نویسندگان و بازیگران و تهیه کنندگان و افشای ارائه می دهد در عمق نگاه در تاریخ ترانس روی صفحه نمایش از روزهای اولیه از تصاویر متحرک برای سریال تلویزیونی اخیر مانند مطرح است که به دست آورده اند جریان اصلی موفقیت است. اجرایی تولید شده توسط Laverne Cox, این مستند به بررسی اثرات پایدار مشکل ساز و دردناک توصیفاتی از گذشته و همچنین نمونه هایی از مثبت بیشتر از تضمینی که در نتیجه هنگامی که اطلاعرسانی به دست آوردن کنترل بیش از داستان های خود را.

کاکس در کنار لیلی Wachowski, Yance فورد MJ رودریگز, Chaz, بونو, و چند تن دیگر به اشتراک گذاری بینش خود را به آنچه در فیلم و مجموعه تلویزیونی به عنوان متنوع به عنوان پاریس در حال سوختن است CSI زنان در شورش و همسرم پول خود را به آنها. "چیزی وجود دارد تا اعتبار مورد ریشه این تاریخ رفتن تا آنجا که من احساس آن را در استخوان من می گوید:" Feder. "این کمک می کند تا شما را در درک چرا تراجنسی اجرا می شود به طوری وسیع در جامعه ما است. هر کلیشه و تحریف تصویر ما می بینیم همه می رود به گفته ترانس مردم واقعی نیست—و آن را نفی که به ما می گویند ما هستند."

اینجا مدیر سهام نه لحظات مهم از خود حساب با ترانس روی صفحه نمایش از برخی از مهمترین و دردناک به برخی از مهمترین تایید.

جودیت از Bethulia (1914)

افشای's مصاحبه شوندگان کشف موارد که در آن توصیفاتی "transness" ممکن است به عنوان آشکار به دیگر مخاطبان; مورخ سوزان مجهز با وسایل امتیاز به سال 1914 D. W. Griffith فیلم جودیت از Bethuliaیکی از اولین ویژگی ظهر فیلمهای صامت. مجهز با وسایل توضیح می دهد که نماد یک لحظه که در آن یک جنس غیر منطبق با شخصیت نشان داده شده است که چرخش در اطراف صحنه سر بریدن, که می تواند به طور بالقوه نشان می دهد مفهوم شخصیت بودن 'برش' یا اخته.

"من دوست دارم که چگونه سوزان مجهز با وسایل دارای محور اطلاعرسانی در تاریخ فیلم و شما فقط کمی تغییر لنز و شما بخشی از تاریخ در راه شما قبل از هرگز می گوید:" Feder. هر چند گریفیث را نژادپرستانه چشم انداز است که به خوبی مستند شده است (نگاه کنید: تولد یک ملت) این واقعیت است که او ساخته شده از جنس غیر منطبق با بدن "لب به لب از یک شوخی" بوده است در طول تاریخ نادیده گرفته شده زمانی که بحث در مورد کار خود می گوید: Feder.

در طول روز تلویزیون نشان می دهد بحث (1990)

"من در بروکلین و اغلب به خانه آمد و به تماشای تلویزیون بعد از مدرسه می گوید:" Feder. خاطرات خود را از این تلویزیون جلسات اغلب گروه را نشان می دهد با هم به آنچه او را توصیف به عنوان "آمورف تجربه خشونت" علیه ترانس مردم است. یک بخش از افشای اختصاص داده شده به کلیپ از بحث نشان می دهد که در آن مصاحبه از جمله جری اسپرینگر, Maury Povich و کیتی کوریک بپرسید تهاجمی سوال که dehumanized ترانس مردم در مقابل از مخاطبان بزرگ. "این نشان می دهد بحث بی امان—من به تماشای آنها تمام من درگیر با همه آنها را و آنها را کاملا تحت تاثیر قرار راه من دیدم جهان می گوید:" Feder.

بازی گریه (1992)

مجموعه ای در ایرلند شمالی در برابر پس زمینه از مشکلات 1992 فیلم گریه بازی شامل یک داستان شامل یک داستان عاشقانه بین Fergus ایرا داوطلب Dil یک نما کاری, بازی های برگزار شده توسط Jaye Davidson. این فیلم به دست آورد تحسین منتقدان و نامزد شش جایزه اسکار از جمله بهترین بازیگر نقش مکمل مرد نامزد دیویدسون است. Feder دارای احساسات متناقض در مورد آن گفت: در حالی که بازی گریه بود "واقعا زیبا و پیچیده و سیاسی داستان عشق" آن کمپین تبلیغاتی با تمرکز بر "راز" با اشاره به این واقعیت است که Dil شد فراجنسیتی و درمان در یک صحنه آن را انجام بدی.

در آن صحنه که فرگوس و Dil در مورد اولین برخورد جنسی دوربین تابه پایین برای نشان دادن Dil تناسلی مرد. فرگوس در واکنش با انزجار صورتم سیلی Dil دور به عنوان او اجرا می شود به حمام و استفراغ. مصاحبه شوندگان در افشای بحث در مورد چگونگی آسیب رساندن به آن واکنش بود و چگونه آن را تکرار می شد در چند فیلم های دیگر مانند Ace Ventura و Naked Gun 33 ⅓ , که هر دو منتشر شد و در سال 1994 و درمان trans زنان به عنوان punchlines. "که صحنه شده است خشکیده به حافظه من پس می گوید:" Feder.

Boys don't Cry (1999)

بر اساس داستان واقعی از نبراسکا نوجوان براندون تینا, Boys don't Cry می گوید داستان از یک زن جوان ترانس مرد از آمدن به شرایط با هویت خود و در نهایت سقوط قربانی یک جنایت نفرت در دست دو مرد از آشنایان. هیلاری سوانک برنده یک جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای نقش سرب به عنوان Teena سال بعد و Feder آن را به یاد داشتن یک تاثیر قابل توجهی بر او در زمان. "این یکی از اولین بار است که جریان اصلی مشغول شده بود با داستان یک ترانس مرد," او می گوید. این فیلم که چندین مصاحبه شوندگان اشاره به در افشایبه خصوص از لحاظ خشونت و احشایی طبیعت و واقعیت این است که یک مرد از زندگی واقعی تینا نوشته شده بود از داستان است.

"راه رفتن به دور از آن فیلم ساخته شده من می خواهم به dis-شناسایی از هر گونه تمایلات به سمت یک ترانس هویت. آن را واقعا تا من با ترانس مردم در زندگی واقعی من در درک این تصاویر اطلاع آنچه که من فکر trans مردم بودند و آنها تنها مرا misidentify می گوید:" Feder.

توسط قلاب و یا کلاه بردار (2001)

شرکت نوشته شده و کارگردان و بازیگران سیلاس هوارد و هری, Dodge, این عجیب و غریب, کمدی دوستان به نمایش تحسین منتقدان در ساندنس در سال 2001 تبدیل شد و چیزی از یک فرقه کلاسیک. هوارد بعد رفت تا با لينک مستقيم قسمت شفاف و همچنین 2018 فیلم یک بچه مثل جیک. "که فیلم راه جلوتر از زمان خود می گوید:" Feder از توسط قلاب و یا کلاه بردار. قبل از افشای, Feder می گوید او واقعا که خیلی توجه به جریان اصلی هالیوود تصاویر به دلیل درد آنها برانگیخته شده و در طول دوران نوجوانی و اوایل 20s و به جای نگاه به سینمای مستقل. "اینجا جایی است که من احساس می کنم بیشتر امیدوار و هیجان زده برای فیلم و تلویزیون است که اطلاعرسانی در حال ساخت برای خود و توسط خود را دارند."

Orange Is the New Black (2013-2019)

Laverne Cox در "نارنجی سیاه جدید است'
Netflix

"Orange Is the New Black فوق العاده است می گوید:" Feder. این سری که زد از سال 2013 تا سال 2019 به دنبال آن بازیگران و شخصیت های زندگی و کار در یک زندان زنان تبدیل شد و Netflix پربیننده ترین سری اصلی. Laverne Cox نقش به عنوان سوفیا Burset یک نما زن در لیچفیلد زندان که در عمل به عنوان زندان سلمان او را به دست آورده امی نامزدی او برای اولین بار آشکارا فرد همجنسگرا به دریافت چنین نامزدی در هر اقدام دسته. Cox برجسته بود در پوشش از زمان برای 2014 داستان در مورد "فراجنسیتی نقطه اوج" با اشاره به افزایش دید ترانس مردم در رسانه ها و گسترده تر در جامعه آمریکا است.

Feder برجسته که کاکس عملکرد در OITNB نبود مفرد "نقطه" برای ترانس, نمایندگی, اما یک پیروزی ساخته شده در دهه کار توسط ترانس جنبش و توسط Cox خودش. "آنچه را تا حد زیادی از سمت چپ از مسیر اصلی گفتگو واقعیت این است که ما چنین عمیق و تاریخ غنی و ما نه تنها به نظر می رسد در سال 2014." او می گوید.

Drunktown بهترین (2014)

کارگردان نما فیلمساز نوجو سیدنی Freeland, Drunktown بهترین است آمدن از سن داستان سه جوان آمریکایی های بومی در سفر از کشف خود. یک پدر-به یک به تصویب رسید و یک نما زن ستاره در این فیلم که قرار بود در رزرو ناواهو. "از نظر پروژه های I'm جذب آن's قطعا اگر وجود دارد's یک خارجی شخصیت و یا یک شخصیت است که می آید از یک حاشیه زمینه گفت: Freeland در مصاحبه با بالا کشور خبراضافه کرد که ترانس زنان در فیلم تمایل دارند به تصویر کشیده شده به عنوان "کاریکاتور به عنوان شخصیت."

Drunktown بهترین بلافاصله به ذهن می آید برای Feder زمانی که فکر کردن در مورد دیگر امیدوار پروژه های ایجاد شده توسط ترانس مردم است. "این پیچیده, زیبا, فیلم," او می گوید.

داستان او (2016)

"برای اولین بار ترانس مردم با مرکز خود داستان سرایی می گوید:" نویسنده و بازیگر و تهیه کننده جن ریچاردز در افشای. او 2016 وب سری داستان او را که فقط با محوریت زندگی از ترانس و عجیب و غریب افراد مستقر در L. A. بازیگران ریچاردز و ژست's گلپر راس. متشکل از شش نه دقیقه قسمت نشان می دهد به تصویر می کشد زنان مرور حرفه خود و عشق زندگی می کند. آن را نیز تولید شده در یک بودجه کوچک بدون استودیوی بزرگ حمایت و شد اولین indie در وب سری به نامزد امی.

"داستان او تا به بسیاری از استعارههای که ما می بینیم در فیلم های دیگر, اما آن را انجام داده با یک حساسیت خاصی است که تنها می تواند از یک ترانس فرد می گوید:" Feder.

یک زن فوق العاده (2017)

Daniela وگا در Sebastián Lelio را " فوق العاده است.'
Sony Pictures Classics

فوق العاده زن, بازیگران Daniela وگا بود ملاقات کرد و با تحسین منتقدان در انتشار آن در سال 2017. یک داستان از غم و اندوه و شوک شیلی فیلم ویژگی های وگا یک تغییر جنسیت بازیگر در نقش مارینا, همجنسگرا را یک شخصیت است که در مقابله با مرگ معشوق. اما Feder احساس می کند که این فیلم که برنده جایزه اسکار برای بهترین فیلم زبان خارجی شد بیشتر در cisgender مخاطبان از ترانس مردم است.

"من اغلب به دنبال در چگونه است, پاسخ به یک تصویر است که می گوید من در مورد وضعیت آگاهی عمومی در آن زمان است. من در بر داشت که همه چیز را که اتفاق افتاده در یک زن فوق العاده اتفاق افتاده است به شخصیت زیرا او ترانس می گوید:" Feder با اشاره به یک صحنه خاص که در آن مارینا disrobed توسط یک محقق جنایی. "این فیلم ساخته شده بود و نه برای ترانس مردم; از آن ساخته شده بود برای کشورهای مستقل مشترک المنافع مردم به احساس خوبی در مورد احساس بد برای ترانس مردم است. که یک لنز من اغلب هل دادن در برابر فکر کردن در مورد چه کسی بود و چگونه از آن است که قرار است به مردم احساس می کنند و چگونه مردم در واکنش به آن احساس. فوق العاده موn بود مورد تحسین قرار گرفته بود اما پس از مأیوس کننده به می دانم که جایی که ما هنوز هم در حال که تنها دسترسی به allyship بود از طریق ترحم."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب