8 دانش آموزان کلاس اهدا پایان سال سفر پول برای کمک به ملت ناواهو

یک هفته پیش از اجرای قانون فدرال زور گروهی از معترضان از لبه لافایت مربع با استفاده از گاز اشکآور "استینگر" نا

توسط PATRIS-FUN در 20 خرداد 1399

یک هفته پیش از اجرای قانون فدرال زور گروهی از معترضان از لبه لافایت مربع با استفاده از گاز اشکآور "استینگر" نارنجک با لاستیک گلوله های فلش چتری و دیگر محرک, مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از طریق پاکسازی منطقه به صورت کوتاه, عکس op در مقابل یک کلیسا که در آن او خود کسی دیگری مقدس است.

در این هفته پس از, کاخ سفید, آمریکا, پارک پلیس و دادستان کل ویلیام Barr داده اند, مختلف, انتقال حساب از آنچه اتفاق افتاده است. بسیاری از آنها را فشار ساده لوحی, واشنگتن پست نشان می دهد در 12 دقیقه ویدئو زحمت بازسازی آن ساعت در شب از ژوئن 1 از ده ها تن از فیلم پلیس ارتباطات رادیویی و دیگر سوابق.

Barr و کاخ سفید ادعای معترضان خشونت — که به نظر می رسد به غلط هر چند یک یا دو اسیر پرتاب بطری آب به شدت زرهی پلیس. کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی ایالات متحده پارک پلیس اقدام ارشد و بر همه اصرار "گاز اشک آور" نیست استفاده می شود و این غلط هر دو در مفهوم گسترده تر که PepperBalls که با استفاده از بار اذعان دارد شکل شیمیایی گاز اشک آور و نیز در معنای محدود توجه به شواهد قانع کننده که CS پارگی کپسول های گاز از کار اخراج شدند احتمالا توسط اداره زندانها شورش سپاه پاسداران است.

Barr و کاخ سفید در حال حاضر ادعا می کنند که فشار معترضان را از میدان لافایت بود و نه مربوط به تهمت عکس op گشت و در حالی که این ممکن است درست است که ایالات متحده در پارک پلیس در حال برنامه ریزی برای گسترش محیط به هر حال بعید به نظر می رسد در بهترین حالت که تاکتیک های ضد شورش استفاده نمی شد متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن قریب الوقوع قدم زدن. دیرین کنگره رئیس پلیس Terrance Gainer گفت: پست است که حرکت در محیط به طور معمول انجام شده است قبل از طلوع آفتاب زمانی که میدان خالی بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op و خشونت های پلیس است که قبل از آن منجر به محکومیت از رهبران نظامی سابق و فعلی و سابق سیاستمداران و به طور معمول دوستانه columnists; آن ramped تا این اندازه از تظاهرات در سراسر کشور; و آن را همزمان با یک ضربه جدی به مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی شماره. به نظر می رسد مانند لحظه ای تعیین کننده در انتخابات ریاست جمهوری از آنها را به عنوان ناظر انتخابات ایران می روید Ayres به یاد سیاسیانتخابات است که هنوز پنج ماه دور و "پنج ماه پیش بود قبل از اینکه یک بیماری همه گیر قبل از ناآرامی های نژادی قبل از سقوط اقتصادی و قبل از استیضاح." پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن