8 طنز جملات استخر پیش ساخته

استخر پیش ساخته پرورش ماهی را می توان یک محصول پرطرفدار دانست که بسیاری از افرادی که در حال پرورش آبزیان می ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخر پیش ساخته پرورش ماهی را می توان یک محصول پرطرفدار دانست که بسیاری از افرادی که در حال پرورش آبزیان می باشند نیاز به این دسته از محصولات دارند که علاوه بر کیفیت بالا ، دارای قیمت مناسبی نیز باشد . 1- شباهت این دو ورق بر پایه آن ها می باشد. چرا که برای ساختن این استخر ها باید در ابتدا عملیات هایی از قبیل گودبرداری، آرماتوربندی، بتن ریزی، کاشی کاری و … استخرهای پیش ساخته دارای مزایای زیادی هستند که موجب شده تا طرفداران بسیاری را پیدا کنند، اما با این توصیفات این استخرها نیز معایبی دارند. قیمت استخرهای پیش ساخته در مقایسه با استخرهای بتنی بسیار کمتر است. در صورتی که دیگر مدل ها این گونه نیست مثلا برای نصب یک استخر بتنی ممکن است دو تا سه ماه زمان نیاز باشد اما یک استخر فایبرگلاس در کمتر از یک هفته نیز می تواند راه اندازی شود. یکی از ویژگیهای استخر پیش ساخته نسبت به استخرهای بتنی و سنتی این است که نصب و راهاندازی آنها نیاز به زمان بسیار زیادی نداشته و در کمتر از 3 ساعت میتوان یک استخر پیش ساخته با تمام تجهیزات را راهاندازی کرده و از آن استفاده کرد.

استخرهای پیش ساخته ناژو ساختار منعطف اما به اندازه کافی مستحکمی دارند تا در برابر عناصر محیطی در طول سال ها مقاومت کنند، به ویژه در شهرهای شمالی ایران که تراز آب بالاتر است ماندگاری و دوام به سزایی دارند. امروزه مجموعههای مختلفی در حال ساخت وسایل پیش ساخته از جمله استخر با مواد اولیه مختلف هستند؛ اما استخر پیش ساخته اینتکس و فایبرگلاس و فلزی نیز از پر استفادهترین نوع استخرهای خانگی هستند. استخرهای سنتی ممکن است در اثر قرارگرفتن در معرض آفتاب در طولانی مدت دچار ریزش کاشی شوند که هم چهره استخر را زشت میکند و هم باعث آسیبدیدگی شناگران میشود. استخر پیش ساخته در جنس و ابعاد بسیار مختلفی ساخته میشود و این موضوع باعث شده تا بتوان از انواع مختلف آن استفادههای بسیار زیادی برده شود، زیرا معمولا این نوع از استخرها دارای امکانات بسیار ویژهای هستند، این موضوع باعث شده تا استفاده از این محصول در طی سالهای گذشته بسیار بیشتر از قبل شود. خشک بودن جنس این ورقه ها باعث عدم انعطاف پذیری لازم و ایجاد مشکلاتی در پهن کردن آن در گوشه های استخر می شود. به این ترتیب که با تخلیه ماسه بادی و شن کل کف استخر پوشیده شود و با کم و زیاد کردن شن ها نسبت به ایجاد شیب مناسب اقدام شود . Art​ic le w​as creat ed with the help of G​SA​ Con᠎tent  G​ener᠎at᠎or Demover sion .

یعنی سعی نمایید هنگامی که به مدت طولانی از استخر استفاده نمیکنید آن را جمع کنید، از قرار دادن استخر در فاصله کم با شاخ و برگ درختان خودداری نمایید همچنین سعی کنید با پاهای تمیز وارد استخر پیش ساخته بادی شوید زیرا ریگهایی که ممکن است با شما وارد آب شوند، ته نشین شده و در هنگام راه رفتن شما به کف استخر فشار نقطهای وارد میکنند. با توجه به منطقه و محیطی که باید استخر پیش ساخته در آن نصب گردد، نهایتا در مدت 7 روز می توان این محصول را نصب کرد و سپس از آن استفاده نمود. استخرهای سنتی را پس از مدتی استفاده باید لایروبی و ضدعفونی کرد و از جلبککشها و آنتی باکتریهای مختلف برای تمیزکاری استخرها استفاده کرد. گودبرداری، پر کردن فضای اطراف استخر با ماسه بادی، اجرای تاسیسات استخر و در نهایت پیاده سازی زیبا سازی ها از جمله کارهایی است که در اجرای استخرهای پیش ساخته توکار انجام می شود. یکی از بهترین انتخاب ها که می تواند انتخاب خوب برای ساخت استخر و جایگزین مناسبی برای استخرهای فلزی یا بتنی باشد، استخرهای پیش ساخته است.

لازمه اینکه طول عمر استخرهای پیش ساخته افزایش یابد این است که باید از استخر درست استفاده کرد و نباید عواملی که موجب میشود تا طول عمر استخر کاهش یابد را انجام بدهید. لذا انتخاب درست ضامن کیفیت این استخرها می باشد. این فریم با استفاده از جایگیریهایی بر روی پارچه برزنت تعبیه شده و در نهایت فضای سه بعدی که آب درون آن قرار میگیرد را شکل میدهند. پایههایی از جنس استیل نیز به منظور مهار نیروهای وارد شده به استخر، از طرف آب در نظر گرفته شده است و از همه طرف استخر را در بر میگیرد. استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس و رزین از جنس قایقهای تفریحی کوچک است که دوام زیادی در برابر ناملایمات جوی دارد، به این دلیل که در ویلاها، خانه باغها، استخرهای ورزشی حرفهای، پارک آبی، خانهها، زمینهای کشاورزی و مزرعه پرورش ماهی مورد استفاده قرار میگیرد. پدیده استخر استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را در گراش ارائه و راه اندازی میکند. در شرکت شوفاژکاران ، استخرهای فایبرگلاس از جنس رزین پلی استر طراحی و ساخته می شوند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. استخرهای پیش ساخته یکی از بهترین گزینهها برای استفاده در باغها و ویلاهای شخصی به منظور تفریح و آبتنی به همراه خانواده و یا دوستان میباشند.

آخرین مطالب