7 مانیتور و متر گلوکز عالی

چگونه انتخاب کردیم انتخاب های برتر مانیتور خود را انتخاب کنید نکات آنلاین بردن ما محصولاتی را که فکر می&z

توسط PATRIS-FUN در 20 آبان 1400

چگونه انتخاب کردیم

انتخاب های برتر

مانیتور خود را انتخاب کنید

نکات آنلاین

بردن

ما محصولاتی را که فکر می‌کنیم برای خوانندگان ما مفید هستند، اضافه می‌کنیم. اگر از طریق پیوندهای موجود در این صفحه خرید کنید، ممکن است کمیسیون کمی کسب کنیم. در اینجا روند ما است.

 

همراه با درمان، مانیتورهای گلوکز خانگی می توانند به شما کمک کنند دیابت خود را کنترل کرده و خطر عوارض را کاهش دهند. با این حال، با وجود تمام گزینه های موجود در بازار، خرید دستگاه تست قند خون عالی می تواند یک چالش باشد.

 

برای آسان‌تر کردن این فرآیند، 7 بهترین نمایشگر گلوکز موجود را گردآوری کردیم. قبل از شروع به راحتی می توانید این گزینه ها را با پزشک خود در میان بگذارید.

 

چگونه انتخاب کردیم

مهمتر از همه، ما مانیتورهای گلوکز را قرار دادیم که طبق گزارش‌ها دقیق‌ترین هستند. از آنجایی که مترهای خانگی برای کمک به نظارت بر گلوکز خود در بین کارهای آزمایشگاهی از ویزیت های پزشک طراحی شده اند، مهم است که دستگاه شما دقیق ترین نتایج ممکن را ارائه دهد.

 

در حالی که هیچ آزمایش خانگی به اندازه یک نسخه آزمایشگاهی دقیق نخواهد بود، نزدیک شدن به کیفیت این آزمایش‌ها می‌تواند به ایجاد آرامش ذهن و همچنین مدیریت بهتر دیابت کمک کند.

 

موارد دیگری که ما به آنها نگاه کردیم عبارتند از:

 

عملکرد ثابت

قیمت و مقرون به صرفه بودن کلی

دسترسی

دوام

قابل حمل بودن

ویژگی های خاص

سهولت استفاده کلی

تجربیات و نظرات کاربران

ما گلوکز متر را در انواع ویژگی ها و قیمت ها گنجانده ایم. هزینه دستگاه های CGM و قند سنج بر اساس ویژگی های آنها، پوشش بیمه ای و موقعیت مکانی شما می تواند بسیار متفاوت باشد.

 

DiabetesMine هزینه ها و سهولت در دسترس بودن CGM ها را در سال 2020 بررسی کرد. یافته های آنها را اینجا بخوانید.

 

 

7 گلوکز متر و مانیتور برتر

به طور کلی بهترین برای کاربران جدید

سیستم مانیتورینگ گلوکز خون Care Touch

اگر اخیراً تشخیص دیابت دارید و به دنبال دستگاه اندازه گیری قند هستید که استفاده آسان و مقرون به صرفه باشد، ممکن است سیستم سنتی پایش قند خون Care Touch را در نظر بگیرید.

 

این متر می تواند گلوکز شما را در کمتر از 5 ثانیه بخواند و همچنین باعث می شود نوارهای انگشتی به راحتی با یک سیستم تخلیه خارج شوند. این سیستم که بدون نسخه در دسترس است، میانگین قرائت 14 روزه را ارائه می دهد و همچنین می توانید تا 300 مطالعه را در یک زمان ذخیره کنید.

 

چیزی که این سیستم را برای مبتدیان ایده آل می کند این است که یک کیت همه کاره است که شامل همه چیزهایی است که برای شروع نظارت بر اعداد گلوکز خود نیاز دارید. این شامل متر، 100 لانست و نوار تست و یک دستگاه لنسی است. سپس می توانید این لوازم جانبی Care Touch را در آینده خریداری کنید.

 

سیستم مانیتورینگ گلوکز خون Care Touch را به صورت آنلاین خریداری کنید.

 

بهترین برای خواندن بدون خون

FreeStyle Libre

آزاد رایگان اولین بار در بازار در سال 2017. عرضه مانند دیگر مانیتور مداوم قند خون (CGM) آن را با استفاده مایعات میان بافتی به جای خون به قند خون اندازه گیری.

 

Libre با استفاده از حسگر روی بازوی شما کار می کند. این یک سیستم "فلاش" است، به این معنی که شما یک مانیتور همراه را بالای سنسور تکان می دهید تا خوانش گلوکز خود را دریافت کنید. شما می توانید این روند را هر چند وقت یکبار که می خواهید تکرار کنید.

 

برای اینکه سیستم Libre کار کند، باید هر 14 روز یک بار حسگر جدیدی را روی بازوی خود اعمال کنید.

 

یکی از نکات منفی این CGM این است که پیگیری آخرین مدل‌های آن‌ها که نام‌های مشابهی دارند کمی گیج‌کننده است.

 

FreeStyle Libre 2، که در حال حاضر در ایالات متحده موجود است، زمانی که اعداد گلوکز شما خارج از محدوده باشد، هشدارهای اختیاری دارد.

FreeStyle Libre 3 که هنوز برای استفاده در ایالات متحده تایید نشده است، هشدارهای خودکار و نظارت منظم را بدون نیاز به اسکن خود ارائه می دهد.

برخی از کاربران همچنین خوانش نادرست و همچنین تحریک پوست ناشی از اعمال حسگرها را گزارش می دهند. با این حال، این واقعیت که Libre نیازی به نیش زدن انگشت ندارد، می تواند ایده آل باشد اگر قند خود را چندین بار در روز اندازه گیری کنید.

 

درباره FreeStyle Libre بیشتر بیاموزید.

 

دقیق ترین CGM

دکسکام جی 6

اگر به دنبال یک CGM با دقت مطمئن تر از FreeStyle Libre هستید، می توانید Dexcom G6 را در نظر بگیرید.

 

Dexcom G6 یک سنسور شما را در شکم خود را می پوشند که اطلاعات انتقال به یک برنامه مربوطه شما می توانید در تلفن خود، قرص، و یا ساعت هوشمند دانلود کنید. کاربران این واقعیت را دوست دارند که سنسور هر 5 دقیقه این داده ها را به طور خودکار ارسال می کند.

 

چیزی که Dexcom G6 را از سایر انواع CGM متمایز می کند، توانایی آن در تکمیل سایر دستگاه هایی است که ممکن است برای مدیریت دیابت خود داشته باشید. این شامل پمپ های انسولین است.

 

یکی از رایج ترین شکایات این است که شما باید هر 10 روز یک بار سنسور خود را در مقابل استفاده طولانی تر در سایر دستگاه های CGM تعویض کنید.

 

درباره Dexcom G6 CGM بیشتر بدانید.

 

ماندگارترین سنسور CGM

اورسنس

اگر به دنبال CGM هستید که به جای استفاده از خانه در مطب پزشک اعمال شود، ممکن است Eversense CGM را در نظر بگیرید.

 

سازنده، Senseonics، یک شرکت سهامی عام، در سال 2020 با چالش هایی از جمله کاهش نیروی کار خود مواجه شد، اما همچنان از سیستم Eversense پشتیبانی می کند.

 

مانند FreeStyle Libre، Eversense مایعات بینابینی را از طریق حسگری که روی بازوی شما اعمال می شود اندازه گیری می کند. تفاوت اصلی این است که سنسور به صورت زیر جلدی کاشته می شود و به مدت 90 روز در یک زمان استفاده می شود.

 

هنگامی که سنسور اعمال می شود، سیستم Eversense داده ها را به طور خودکار هر پنج دقیقه به دستگاه هوشمند شما ارسال می کند. همچنین اگر گلوکز خون شما از محدوده ایده آل شما خارج شود، از طریق زنگ لرزش به شما هشدار می دهد.

 

به طور کلی، کاربران از تغییر این سنسور هر 90 روز در مقابل 7 تا 14 روز مانند سایر برندها استقبال می کنند. با این حال، برخی از آنها هشدارهای حساسیت را هنگام استفاده از سنسور در نور مستقیم خورشید تجربه کرده اند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن