6 توصیه های کتاب از جرم نویسنده Camilla Läckberg

جولای 18, 2020 سوئد جرم نویسنده Camilla Läckberg نوشته است 10 پلیسی مجموعه در زادگاه کوچک و کتاب به فروش 2

توسط PATRIS-FUN در 29 تیر 1399

سوئد جرم نویسنده Camilla Läckberg نوشته است 10 پلیسی مجموعه در زادگاه کوچک و کتاب به فروش 23 میلیون نسخه در سراسر جهان. در رمان طلایی, قفسیک زن به دنبال انتقام در برابر او ثروتمند philandering ،

پرستار بچه کامل با Leïla Slimani (2016).

درخشان و زیبایی به روایت رمان می شود که در زیر پوست خود 2016 برنده فرانسه جایزه Goncourt باید به عنوان خوانده شده برای هر فن روانی در حال تعلیق است. Slimani بر اساس کار خود را بر درست قتل داستان. من اغلب توصیه می کنیم این کتاب برای افرادی که می خواهید هوشمند صفحه-ترنر.

تاریخچه راز توسط دانا Tartt (1992).

احتمالا یکی از بهترین کتاب تا کنون نوشته شده است. من نمی توانم به یاد بیاورید که چگونه بسیاری از بار من تا به بازخوانی این رمان فوق العاده. این ذهن دمیدن چگونه Tartt برتری در بسیاری از سطوح: نوشتن داستان های گالری از شخصیت های این لیست می تواند برای همیشه لطفا برای.

قتل در شرق اکسپرس توسط آگاتا کریستی (1934).

من نمی دانم که چگونه من بود وقتی که من خواندن این رمان برای اولین بار, اما من نمی دانم که آن را تبدیل به یک بخشی از بنیاد من به عنوان یک نویسنده جرم و جنایت. این هنر و صنعت است که کریستی به ارمغان می آورد به او whodunits است که همیشه قابل توجه است.

فرما و آخرین قضیه توسط سیمون سینگ (1997).

این کتاب مناسب برای حرفهایها مثل من. اما آن را نیز یک داستان فریبنده در مورد یک قرن طولانی انسان جستجو برای حقیقت: چند ریاضیدانان سعی کردم و موفق به ارائه مدرک برای عنوانی قضیه که پیشنهاد شد در 1637 توسط Pierre de Fermat. هیچ کس موفق شد تا سال 1995 هنگامی که آن را ثابت توسط Andrew Wiles انگلیسی ریاضیدان در پرینستون.

یک جادوگر دریای زمین توسط Ursula K. Le Guin (1968).

این کتاب شگفت انگیز به عنوان خوانده شده برای هر دو نوجوانان و رشد یو پی اس. من کاملا عاشق آن آمدن از سن داستان در مورد یک استعداد جوان جادوگر و همچنین به عنوان پنج بعدی مطالب در Le Guin را دریای زمین چرخه. او واقعا موفق در آلوده کردن مرزهای بین ژانرها و الهام بخش نویسندگان مانند مارگارت اتوود. کتاب او انجام داده اند بسیار به شکل ژانر فانتزی به عنوان آن امروز وجود دارد.

آنچه که من دوست داشتم با سیری Hustvedt (2003).

Hustvedt بسیار با استعداد نویسنده که من تحسین تا حد زیادی. سومین رمان اثری در هم پیچیده از دو هنری شهر نیویورک خانواده در سراسر 25 سال است. رسیدن به آن بیشتر است اگر چه دست زدن و حال کردن در مورد که در آن نفوذ به پایان می رسد و این خود آغاز می شود.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب