5G معترضان خرابکاری هلندی تلفن برج

مخالفان اجرای جدید 5G شبکه داده ها آسیب دیده اند و شعله ور مجموعه چندین برج در هلند. فعالان ابراز نگرانی از خط

توسط PATRIS-FUN در 23 فروردین 1399

مخالفان اجرای جدید 5G شبکه داده ها آسیب دیده اند و شعله ور مجموعه چندین برج در هلند. فعالان ابراز نگرانی از خطرات بهداشتی و نقض حریم خصوصی.

معترضان هدف قرار دادند و تعدادی از تلفن همراه پخش برج در سراسر هلند به مخالفت با جدید مخابراتی 5G شبکه روزنامه هلندی De Telegraaf گزارش روز شنبه.

برج در روتردام Liessel, Beesd و نونن بودند به شدت آسیب دیده توسط آتش راب Bongelaar به این روزنامه گفت. Bongelaar است مدیر مونه پایه و اساس یک ارتباط است که نظارت قرار دادن برج های سلولی و هماهنگ با دولت به نمایندگی از اپراتورهای شبکه از جمله KPN, T-Mobile و Vodafone.

"اپراتورها در حال انجام بیشترین تلاش خود را برای حفظ شبکه های تلفن همراه و در حال اجرا در این زمان دشوار" Bongelaar اضافه شده است. او گفت که واژه "F*** 5G" نوشته شده بود در انتقال جعبه در یکی از حمله های سایت.

ادامه مطلب: چه 5G را با کروناویروس? کجا آمده است ؟ پاسخ سوالات شما

'به شدت مورد نیاز برای بیمارستان ها

"در دسترس بودن و قابل اعتماد دیجیتال زیرساخت ها ضروری است. این اتصالات به شدت مورد نیاز برای بیمارستان ها و مراقبت از خانه و ... و سپس کسانی هستند که عمدا تنظیم رادیو دکل در آتش است. غیر قابل درک و غیر قابل قبول" Bongelaar گفت.

De Telegraaf همچنین گزارش ممکن است حادثه آتش سوزی عصر روز جمعه در شمال شهر گرونینگن.

در بیانیه دولت هلند امنیت و مبارزه با تروریسم (NCTV) اعلام کرد که تا به حال ثبت نام "حوادث مختلف" در اطراف پخش آنتن در هفته گذشته از جمله آتش سوزی و خرابکاری و اضافه کرد که مخالفت با 5G طرح ممکن است باعث شود.

"این یک مورد توسعه" NCTV گفت. بدن اضافه شده است که حملات مشابه اتفاق می افتد شده است به تازگی در انگلستان است.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا قوانین Huawei بان — اما نقشه از قوانین سختگیرانه در 5G

بهداشت و نگرانی های حریم خصوصی

گروه های مختلف در هلند مخالف بوده است به 5G شبکه برای برخی از زمان تا حد زیادی با توجه به نگرانی های بهداشتی مانند امواج رادیویی است که به طور بالقوه می تواند مضر به سلامت انسان. دیگران می گویند که این شبکه می تواند نقض حقوق و حریم خصوصی.

در ماه ژانویه حدود یک صد نفر در برابر 5G شبکه در آمستردام سد مربع خواستار رد خود را بر اساس سلامت و تندرستی.

به عنوان عمده ارائه دهندگان خدمات مخابراتی در کشور در انتظار یک ماه ژوئن طیف حراج قبل از آن شروع می توانید در سراسر کشور از اجرای مخابراتی 5G یک مرحله تست است که در حال حاضر در محل.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب