اسپانیا وضعیت اضطراری در آلمان به عنوان سوابق سنبله در COVID-19 موارد

آخرین:ملی اسپانیا وضعیت اضطراری به پایان رسیده است پس از سه ماه محدودیت در حرکت به مهار آن COVID-19 شیوع. یکشن

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

آخرین:

ملی اسپانیا وضعیت اضطراری به پایان رسیده است پس از سه ماه محدودیت در حرکت به مهار آن COVID-19 شیوع.

یکشنبه, 47 میلیون اسپانیایی ها خواهد بود قادر به حرکت آزادانه در اطراف کل کشور برای اولین بار از زمان دولت اعلام وضعیت اضطراری در مارس 14. این مستند اقدامات شده اند نورد به تدریج در طول هفته های اخیر.

مسافران از کشورهای اروپایی و بریتانیا همچنین می توانید وارد اسپانیا در حال حاضر بدون نیاز به قرنطینه برای 14 روز. که قرنطینه قانون هنوز هم به غیر از کشورهای شنگن به جز انگلستان اسپانیا امیدوار است آن را ذخیره کنید می توانید بخشی از آن تابستان فصل گردشگری فراهم می کند که بخش عظیمی از آن در فعالیت های اقتصادی است.

آداب و رسوم افسر کنترل و بررسی سگ یک خودرو در Dancharia پست مرزی در بازگشایی مرز بین فرانسه و اسپانیا در جنوب غربی فرانسه در روز یکشنبه. (Gaizka Iroz/خبرگزاری گتی ایماژ)

اسپانیایی ها هنوز هم موظف به پوشیدن ماسک صورت هر دو در داخل خانه و خارج از زمانی که در فضاهای عمومی که در آن غیر ممکن است برای تضمین فاصله 1.5 متر از دیگران است. منطقه ای دولت در حال حاضر در شارژ کامل قرار دادن محدودیت بر حضور در اماکن عمومی از تئاتر به مراسم عروسی به کلاس های درس.

اسپانیا مستند موفق به متوقف کردن گسترش کنترل نشده از کروناویروس که مقامات می گویند که ادعا کرده حداقل 28000 زندگی در کشور است.

در جای دیگر در اروپا و آلمان گزارش 687 جدید موارد بالاترین یک روز تلفات در یک ماه زودتر مدیریت شیوع بهتر از مقایسه های بزرگ کشورهای اروپایی.

در انگلستان همه گیر مستند محدودیت مانع druids و مشرکان و حزب را برانگیخت روز یکشنبه از تماشای طلوع آفتاب در باستان دایره از استون هنج به مناسبت طولانی ترین روز سال, طولانی ترین روز سال در نیمکره شمالی است.

امنیت کارگران گارد استون هنج در روز یکشنبه در ماساچوست, انگلستان است. مدیران سایت می گویند که آنها تصمیم به بستن این سال انقلاب تابستانی با توجه به ادامه ممنوعیت تجمع جرم و نیاز به حفظ فاصله فیزیکی. (Finnbarr وبستر/گتی ایماژ)

انگلیسی میراث که مدیریت سایت زندگی می کنند جریان آن را به جای در حالی که چند نفر جمع شده بودند در خارج از حصار در صبح باران.

جدید کروناویروس کشته شدن بیش از 464,000 مردم و آلوده بیش از 8.8 میلیون, با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. از تعداد واقعی است که تصور می شود بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از موارد رفتن تست نشده.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی در آنچه که ما آموخته ایم در مورد COVID-19:

دکتر مایکل Gardam رییس ستاد برای رودخانه هامبر بیمارستان در تورنتو می گوید آن را به سختی در تلاش برای بازگشایی و امن باقی می ماند: "ما همه بدانند این چیزی که ما به عنوان بروید.' 7:08

در یک کمپین تجمع در روز شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت دولت او برای آرام کردن ویروس تست. او گفت که ایالات متحده را آزمایش کرده است 25 میلیون نفر اما "بد" است که بیشتر موارد.

"هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در Tulsa, Okla. "بنابراین من گفت: من به مردم, 'آهسته تست کردن لطفا.'"

مبارزات انتخاباتی خود را دموکراتیک رقیب در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری, معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن متهم مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای از "قرار دادن سیاست پیش از ایمنی و رفاه اقتصادی مردم آمریکا."

سازمان دیده بان | تهمت حامی در تولسا می گوید: او تا به حال COVID-19:

جنیفر Helterbrand می گوید: او بیمار بود برای 16 روز است اما نمی خواهید به زندگی در ترس ، 1:18

در حالی که برخی از دولت ها در اروپا در حال آرامش بخش کنترل و احیای فعالیت های کسب و کار مورد تعداد در حال افزایش در آفریقای جنوبی برزیل و ایالات متحده است.

ایالت آریزونا گزارش 3,109 عفونت های جدید در روز شنبه فقط کوتاه از روز جمعه ضبط و 26 مرگ و میر. ایالت نوادا نیز در گزارش جدید با کیفیت بالا از 445 موارد است.

شیوع بیماری را کشته است در مورد 120 ، 000 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در جای دیگر در جهان

چین و کره جنوبی در گزارش جدید کروناویروس موارد جمعه در شیوع بیماری است که تهدید به مجموعه خود را بازیابی.

مقامات چینی گزارش جدید 25 مورد تأیید — 22 در پکن و سه کشور همسایه استان هبی. آن گفت: 2.3 میلیون نفر آزمایش شده اند در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری در پایتخت که منجر به بسته شدن بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

مردم را رایگان تست سریع برای COVID-19 در جاکارتا در روز یکشنبه. (Adek بری/خبرگزاری گتی ایماژ)

در کره جنوبی مقامات گزارش 48 مورد جدید. نیمی بودند در پایتخت سئول. ده بودند در مرکز شهر Daejong نشان می دهد که ویروس پخش شد بیشتر به طور گسترده ای به عنوان ضد بیماری اقدامات آرام هستند. نزدیک به 200 عفونت شده اند ترسیم شده به کارکنان در یک درب به درب فروش شرکت در سئول که عمدتا استخدام افراد بالای 60 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. حداقل 70 عفونت مرتبط شده اند به یک تنیس روی میز باشگاه در سئول که اعضای آن نیز به تصویب ویروس در یک کلیسا.

هر دو کشور چین که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر و کره جنوبی دوم کشور به گزارش سنبله در عفونت کرده بود کاسته کنترل در سفر و کسب و کار به عنوان موارد جدید کاهش یافت. آنها reimposed نظارت و برخی محدودیت های دیگر پس از پرش های اخیر در عفونت.

آژانس مسئول مینگ مقبره یک سایت توریست غربی پکن گفت: مناطق داخلی بسته خواهد شد به عنوان یک احتیاط ایمنی. بازدید کنندگان مجاز در مناطق اما ملزم به پوشیدن ماسک و برای بررسی تب.

فارغ التحصیلان پوشیدن ماسک صورت در طول مراسم فارغ التحصیلی در دانشگاه ووهان در ووهان چین در روز شنبه. (گتی ایماژ)

در میانه تشکیلات خودگردان فلسطین reimposed محدودیت در بانک غرب پس از 86 نفر تست مثبت در روز شنبه. نخست وزیر محمد Shtayyeh اعلام کرد دسترسی به شهر حبرون (الخلیل) به حالت تعلیق در آمد و ساکنان را تحت پنج روز مقررات منع رفت و آمد. یکی دیگر از شهر نابلس است به جدا برای دو روز.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز یکشنبه گفت دولت او خواهد شد بحث در مورد اقدامات ممکن برای جلوگیری از گسترش این ویروس پس از کشور دیدم عمده سربازان ارتش در موارد تایید شده در روزهای اخیر هشدار داد که "ما نیاز به پهن کردن منحنی در حال حاضر."

اسرائیل بیش از 20 ، 000 تایید موارد coronavirus با تعداد موارد جدید افزایش بیش از 300 در روز های اخیر. حداقل 305 اسرائیلی کشته شده اند از COVID-19 پس از آغاز شیوع این بیماری در ماه مارس است.


چه در کانادا

از 7:30 p. m. و در روز یکشنبه, کانادا به حال 101,019 تایید و presumptive COVID-19 موارد با 63,488 از موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس اطلاعات استانی منطقه ای بهداشت و درمان داده و CBC گزارش شده بود در 8,455.

کبک و انتاریو منجر به ادامه سایر استان ها و مناطق برای داشتن بالاترین روزانه فقره تایید عفونت.

سازمان دیده بان | کانادا پیشی 100,000 COVID-19 موارد:

انتاریو اضافه شده 206 موارد جدید در روز شنبه در مجموع بیش از 33,300. کبک ثبت 124 مورد آوردن این استان را در مجموع به بیش از 54,600.

تمام مناطق انتاریو به جز تورنتو, پوست و ویندزور-اسکس وارد مرحله 2 استان را مرحله به مرحله بازگشایی برنامه ریزی در روز جمعه.

مرحله دوم شامل رستوران patios, مو سالن و استخر شنا. کودک-مراقبت از مراکز در سراسر انتاریو نیز بازگشایی شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب