زمان برای دادن: پشتیبانی از خط مقدم سازمان کمک در مبارزه با کروناویروس

Tخود را در هفته در زمان اختصاص داده شده شماره خود را به خط مقدم پاسخ: پزشکی کارگران خطر جان خود را به مردم تح

توسط PATRIS-FUN در 21 فروردین 1399

Tخود را در هفته در زمان اختصاص داده شده شماره خود را به خط مقدم پاسخ: پزشکی کارگران خطر جان خود را به مردم تحویل و داروخانه کارکنان که قادر به ماندن در خانه های خود به خو یش که در حال مقابله با جنگ بدن می شمارد. شما پیدا کردن داستان های خود را و کسانی که از ده ها تن در سراسر جهان اغلب در کلمات خود را و نشان داده شده با عکس های خود را.

کارکنان ما نیز احساس می کرد که مهم است نگاه کنید چه کسانی از ما که در خط مقدم می توانید انجام دهید برای کمک به. البته مهم ترین چیزی که بقیه از ما می توانید انجام دهید—به عنوان بسیاری از پاسخ دهندگان برای اولین بار صحبت می کنیم به ما یادآوری—برای ماندن در خانه به سرعت گسترش COVID-19. اما میلیون ها نفر در سراسر جهان در جستجوی راه هایی برای صرف زمان و یا پول و بنابراین تیم ما قرار داده است با هم یک لیست از موسسات خیریه و باعث ارزش توجه شما. شما آنها را پیدا کنید در اینجا از جمله توصیه شده توسط بسیاری از ناظران امور خیریه هدایتگر و GuideStar با پرده.

شما همچنین می توانید پشتیبانی باعث می شود در سطح محلی. ما مصرانه از شما برای اشتراک در روزنامه های محلی پشتیبانی محلی پناهگاه بی خانمان و یا دیگر سازمان های حمایت از افراد آسیب پذیر و در معرض خطر جوامع کمک به محلی بودجه امداد برای گذاشته شدن کارگران در رستوران محله. کمک با این حال شما می توانید.

می خواهید به انجام بیشتر ؟ شما همچنین می توانید با ثبت نام در اینجا به بخشی از زمان برای دادن جامعه به عنوان آن رشد می کند. اضافه کردن پست الکترونیکی خود را برای دریافت به روز رسانی دوره ای در راه را و داستان از کسانی که مستحق حمایت است.

من امیدوارم که شما به ما بپیوندید.

—ادوارد Felsenthal زمان سردبیر و مدیر عامل

صلیب سرخ آمریکا است مواجه شدید خون کمبود با توجه به لغو هزاران خون به عنوان درایو اجتماعی فاصله گرفته است اثر. افرادی که سالم هستند هم اکنون می توانید برنامه ملاقات به خون در درایو که در آن کارکنان در حال چک کردن درجه حرارت افزایش فضای بین تخت و ضد عفونی کننده سطوح و تجهیزات برای حفظ اهداکنندگان امن است.

CDC بنیاد کمک به بهداشت عمومی محلی سازمان های جلوگیری از شناسایی و پاسخ به COVID-19 افزایش آزمایشگاهی ظرفیت استقرار پرسنل اورژانس به خطوط مقدم جبهه و حمایت از جوامع هستند که به خصوص در معرض خطر این بیماری است.

مرکز فاجعه بشردوستانه را COVID-19 پاسخ صندوق را حمایت از سازمان های غیر انتفاعی است که کار به طور مستقیم با جوامع بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر از جمله دستمزد بگیران و, فرفره, اقتصاد, کارگران مهاجران و افراد مسن و افراد معلول است. این صندوق همچنین کمک می کند تا به کلینیک های بهداشت عمومی خرید تجهیزات حفاظت شخصی و ترویج بهداشت خوب در مناطق با دسترسی محدود به مراقبت های پزشکی.

Coronavirus صندوق امدادایجاد شده توسط, جهانی, دادن, است که با هدف افزایش 5 میلیون دلار برای ارسال از پزشکان و پرستاران به جوامع نیاز به ارائه ماسک های هواکش و سایر لوازم ضروری برای بیمارستان ها و درمانگاه; و برای کمک به خانواده ها و افراد مسن در برخی از سخت ترین ضربه شهرها و اردوگاه های پناهندگان در حالی که همچنین حمایت از بهبودی طولانی مدت تلاش برای جلوگیری از ویرانی از شیوع آینده.

میثاق خانه فراهم می کند و مسکن و دیگر خدمات به جوانان بی خانمان که در حال حاضر رو ناامن و شرایط غیر بهداشتی با توجه به گسترش coronavirus. کمک های مالی کمک میثاق خانه به غذا و سرپناه و پوشاک و مراقبت های پزشکی به افراد نیازمند در 31 شهرستانها در سراسر شش کشور.

این COVID-19 اخبار محلی صندوقهماهنگ با رسانه های محلی انجمن که شامل بیش از 3000 روزنامه ها و تلویزیون و رادیو—کمک به سازمان های خبری خود را بهبود پوشش همه گیر و اطلاع رسانی بهتر جوامع خود را در صورت بی سابقه ای از چالش های مالی. پیدا کردن شرکت های محلی, اخبار سازمان های فردی خود و اهدای صفحات در اینجا.

با لينک مستقيم امداد ارائه تجهیزات حفاظت فردی و سایر ملزومات پزشکی از جمله ماسک و دستکش و انزوا لباس — به بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر در ایالات متحده کارائیب و جنوب امریکا و ساختمان اورژانس ذخایر ICU داروها و تجهیزات در راستای افزایش حیاتی بیماران است.

تغذیه امریکا, بزرگترین گرسنگی-سازمان امداد در ایالات متحده پشتیبانی از 200 مواد غذایی بانک ها برای کمک به افرادی که گرسنه هستند و در میان همه گیر. آن است که توزیع مواد غذایی اضطراری جعبه و حمایت از بانک های مواد غذایی به عنوان آنها تغییر به تلفن همراه و یا درایو از طریق عملیات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ است ارائه وعده های غذایی مغذی و تاسیسات به خطر افراد مسن نگه داشتن جمعیت است که در میان بیشتر در معرض COVID-19 امن و سالم در خانه خود را. شما می توانید کمک مالی به سازمان ملی COVID-19 پاسخ صندوق یا به محلی خود را در وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود را ارائه.

ملی خشونت خانگی و خط تلفن است که هنوز هم ارائه round-the-clock بحران و حمایت از قربانیان خشونت های خانگی که به ویژه آسیب پذیر هستند اگر آنها در حال حاضر جدا شده در خانه با سوء استفاده شریک است. طرفداران بر روی خط تلفن کمک به قربانیان ایجاد یک طرح ایمنی برای محافظت از خود و ارتباط با منابع محلی است که می تواند به ارائه کمک فوری.

ملی داخلی کارگران داد تاسیس Coronavirus مراقبت صندوق برای حمایت از دایه تصفیه خانه و خانه مراقبت از کارگران که در مواجهه با چالش های مالی به دلیل بیماری همه گیر. داخلی کارگران بسیاری از آنها مهاجران و زنان از رنگ اغلب لازم نیست که دسترسی به بیمه درمانی و یا بیمار زمان از طریق شغل خود را.

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

هیچ بچه ای گرسنه پشتیبانی از مدارس و سازمان های جامعه هستند که در تغذیه کودکان که در غیر این صورت وعده های غذایی را از دست ندهید در حالی که مدارس تعطیل هستند. تا کنون این سازمان ارسال کرده است بیش از 5 میلیون دلار در بودجه اضطراری و کمک به برنامه های محلی خود را با هدف خدمت به 2.1 میلیون وعده غذا در روز.

پروژه امید است که آموزش و تجهیز کارکنان مراقبت های بهداشتی با دنده محافظ آنها نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند. سازمان درگیر شده است در مبارزه با این ویروس بر روی زمین در چین از ماه فوریه و در حال حاضر گسترش آموزش در معرض خطر کشور و ارسال تجهیزات پزشکی و داوطلبان به برخی از سخت ترین ضربه شهرستانها در ایالات متحده آمریکا

راه متحده در سراسر جهان را COVID-19 جامعه پاسخ و بازیابی صندوق متصل جوامع در سراسر جهان با غذا و مسکن و بهداشت و مراقبت از منابع است. سازمان تجربه شده است افزایش تماس های تلفنی از مردم نیاز به انتظار برای به میدان به عنوان بسیاری از تماس های تلفنی در شش ماه آینده آن را به عنوان در یک سال معمولی.

جهان آشپزخانه مرکزیتاسیس شده توسط آشپز خوزه آندرس است ارائه وعده های غذایی تازه به جوامع نیاز دارند و به کارکنان بهداشتی درمانی در بیمارستان ها و کلینیک ها در سراسر ایالات متحده در همکاری با رستوران ها است که در غیر این صورت مجبور به بستن و اخراج کارکنان.

سازمان بهداشت جهانی COVID-همبستگی پاسخ صندوق کمک به تلاش جهانی برای پیگیری گسترش این ویروس, خرید و کشتی لوازم ضروری به خط مقدم کارگران و سرعت بخشیدن به تلاش ها برای توسعه واکسن آزمایش و درمان COVID-19.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب