33-Year-Old Tech کارآفرین بدن تجزیه کشف شده در داخل لوکس خود را منهتن محل سکونت

(نیویورک) — به بدن تجزیه a 33-year-old tech کارآفرین شد داخل لوکس خود را منهتن محل سکونت که در آن یک اره برقی

توسط PATRIS-FUN در 25 تیر 1399

(نیویورک) — به بدن تجزیه a 33-year-old tech کارآفرین شد داخل لوکس خود را منهتن محل سکونت که در آن یک اره برقی را پشت سر گذاشته بود, پلیس گفت:.

قربانی عنوان فهیم صالح پیدا شد در حدود 3:30 بعد از ظهر سهشنبه در داخل لوکس طبقه هفتم آپارتمان در پایین سمت شرق است. شده اند وجود دارد نه هر گونه دستگیری ها در ارتباط با صالح شدند.

یکی از بستگان به نام پلیس پس از رفتن به بررسی صالح و وحشتناک کشف. پاسخ افسران کشف یک لباس نیم تنه کیسه حاوی سر و دست و برقی را دیدم در اتاق نشیمن, پلیس گفت:.

محققان همچنین بهبود امنیت تصویری نشان صالح خروج از آسانسور در اوایل بعد از ظهر سه شنبه از نزدیک دنبال کسی لباس پوشیدن و به طور کامل در سیاه و سفید با توجه به اجرای قانون رسمی بود که در جریان این پرونده است. آن را نیز نشان می دهد که مبارزه بین دو متعاقب آن در ورود به آپارتمان به گفته این مقام که نبود مجاز به بحث و بررسی و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

صالح بود و رئیس اجرایی از سوار-نقطه راه اندازی موتور سیکلت به نام Gokada آغاز شد که عامل در نیجریه در سال 2018 است.

این شرکت تایید مرگ او در توییتر شنبه و گفت: "فهیم بود یک رهبر الهام بخش و مثبت برای همه ما است."

محققان بررسی شد که آیا این قتل شده است می تواند مرتبط با صالح معاملات کسب و کار. آنها نیز چک کردن دوربین های امنیتی تصویری از اطراف محله سعی کنید به یاد بگیرند که ضارب فرار کرد.

آپارتمان در 10 طبقه ساختمان که در آن صالح باقی مانده بودند یافت می شود فروش بیش از 2 میلیون دلار است. ساختمان تکمیل شد و در سال 2017 به عنوان بخشی از یک موج gentrification در یک بار-ریگ محله.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب