3 سربازان هندی کشته در بن بست با نیروهای همراه رقابت مرز

(سرینگر هند) — حداقل سه سربازان هندی از جمله یک مقام ارشد ارتش, افسر, کشته شدند, در رویارویی با نیروهای همراه

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

(سرینگر هند) — حداقل سه سربازان هندی از جمله یک مقام ارشد ارتش, افسر, کشته شدند, در رویارویی با نیروهای همراه خود را مورد مناقشه مرزی بالا در هیمالیا که در آن هزاران نفر از سربازان در هر دو طرف مواجه شده اند برای بیش از یک ماه ارتش هند روز سه شنبه گفت.

این حادثه اولین رویارویی دو غول که در آن سربازان باید از سال 1975 درگذشت.

ارتش هند در بیانیه ای گفت که "خشونت faceoff" صورت گرفت در Galwan دره در منطقه لاداخ در دوشنبه شب "با تلفات در هر دو طرف است."

"از دست دادن زندگی در هند جانبی شامل یک افسر و دو سرباز" در بیانیه ای گفت:. "مقامات ارشد نظامی دو طرف در حال حاضر جلسه در محل برای خنثی کردن این وضعیت است."

چین را متهم هندی نیروهای همراه خود را هیمالیا در مرز انجام "حملات تحریک آمیز" در کابل که منجر به "جدی فیزیکی درگیری" بین دو طرف.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian داد بدون جزئیات در مورد هر گونه تلفات در طرف چینی اما روز سه شنبه گفت که چین به شدت اعتراض کردند این حادثه در حالی که هنوز متعهد به حفظ "صلح و آرامش" در امتداد و به شدت مورد مناقشه نظامی در مرز.

"اما آنچه تکان دهنده است که در ژوئن 15, هند نیروهای نظامی به طور جدی نقض توافق از دو طرف عبور از مرز غیر قانونی دو بار و انجام حملات تحریک آمیز در چینی پرسنل و در نتیجه جدی درگیری فیزیکی بین دو مرز نیروهای" ژائو گفت.

هزاران نفر از سربازان از این دو کشور حمایت کامیون زرهی و توپخانه مواجه شده اند فقط چند صد متر (متری) از هم جدا برای بیش از یک ماه در منطقه لاداخ در نزدیکی تبت. افسران ارتش و دیپلمات برگزار شد یک سری از جلسات به تلاش برای پایان دادن به بن بست با دستیابی به موفقیت.

هندی مقامات چینی می گویند سربازان عبور از مرز در لاداخ در اوایل ماه مه در نقاط مختلف نصب چادر و پست گارد و نادیده گرفتن هشدارهای کلامی را ترک کنند. که باعث فریاد مسابقات سنگ پرانی و fistfights زیادی از آن پخش اخبار در تلویزیون و کانال های رسانه های اجتماعی.

چین به دنبال تطهیر این رویارویی در حالی که گفت دو طرف به برقراری ارتباط از طریق هر دو خود را در خط مقدم واحدهای نظامی و مربوط به سفارتخانه ها برای حل و فصل مسائل است.

هر چند درگیری نیست جدید همراه خود را در طول بلند مورد مناقشه مرزی بن بست در Ladakh را Galwan ولی جایی که هند در حال ساخت یک استراتژیک راه اتصال این منطقه به یک فرودگاه نزدیک به چین را تشدید کرده در هفته های اخیر.

هند و چین مبارزه یک جنگ مرزی در سال 1962 که هم ریخته به لاداخ. دو کشور تلاش کرده اند به حل و فصل خود را به مرز اختلاف از اوایل 1990s بدون موفقیت است.

از آن پس سربازان از دو طرف بارها با آن روبرو کردن همراه خود را طولانی مرزی است که امتداد از لاداخ در شمال هند دولت هند در شرق.

ارتش هند در بیانیه ای گفت: "خشونت faceoff" رخ داده است "در طول ده-تشدید جریان فرایند در Galwan دره."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن