3 کشته و 6 مجروح پس از خروج قطار در اسکاتلند

سه نفر کشته و شش نفر به بیمارستان منتقل شده پس از خارج شدن از ریل قطار مسافری روز چهارشنبه صبح در ساحل شرقی اس

توسط PATRIS-FUN در 22 مرداد 1399

سه نفر کشته و شش نفر به بیمارستان منتقل شده پس از خارج شدن از ریل قطار مسافری روز چهارشنبه صبح در ساحل شرقی اسکاتلند, پلیس گفت:.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon اعلام کرد این حادثه یک حادثه بزرگ.

دود تیره billowed از زمین های جنگلی منطقه در پایین یک دره در نزدیکی ستنهون درست در جنوب نفت شهر آبردین پس از ScotRail قطار از خط خارج زیر باران یک شب.

هوا دو دستگاه آمبولانس و حدود 30 خدمات اضطراری وسایل نقلیه می تواند دیده می شود در یک زمینه درست در بالای صحنه خارج شدن از ریل.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او غمگین به یاد "بسیار جدی حادثه" در Aberdeenshire و افکار خود را با تمام کسانی که تحت تاثیر قرار است.

انجمن مطبوعات خبرگزاری با استناد به منابع ناشناس گزارش داد که راننده قطار بود می ترسید مرده و ترس وجود دارد از دیگر مرگ و میر. هیچ فوری تایید از مقامات.

"اگر چه هنوز جزئیات ظهور من می ترسم برای گفتن وجود دارد گزارش های اولیه از آسیب های جدی," ماهیان خاویاری گفت.

"این بسیار جدی حادثه است. من تا به حال یک گزارش اولیه از شبکه ریلی و خدمات اورژانس هستم و در حال نگهداری می شود. تمام افکار من با آن درگیر است."

پاسخ اضطراری وسایل نقلیه پارک شده در صحنه آموزش خارج شدن از ریل در نزدیکی ستنهون در شمال شرق اسکاتلند. (Michal Wachucik/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

پلیس با دریافت گزارش از یک قطار منحرف نزدیکی ستنهون یک شهر 15 کیلومتری جنوب آبردین در 9:40 صبح به وقت محلی در روز چهارشنبه.

بی بی سی گزارش داد که قطار ساخته شده بود تا از دو لوکوموتیو یکی در جلو و یکی در پشت و چهار مسافر واگن. آن گفت: مقابل لوکوموتیو و واگن را ترک کرده بودند ردیابی و نشسته بودند روی یک رودخانه خاکریزی.

ستنهون و مناطق اطراف آن بوده است آمار سیل در روزهای اخیر و برخی گزارش ها حاکی از یک لغزش ممکن است بخشی از این خط خارج شدن ترن هر چند که تایید نشده بود توسط مقامات.

"خدمات اورژانس در حال حاضر در حضور و غیاب و این حادثه در حال انجام است" یک پلیس اسکاتلند سخنگوی گفت.

یک قطار از خط خارج نزدیکی آبردین در اسکاتلند در روز چهارشنبه. (CBC )

فیلم های تلویزیون نشان داد دو آمبولانس هوایی در یک میدان در نزدیکی صحنه در کنار حدود 25 خودروهای پلیس و آمبولانس.

انگلستان یکی از اروپا به پایین ترین نرخ از کشنده حوادث راه آهن با رکورد ایمنی قوی تر از آلمان یا فرانسه در سال های اخیر با توجه به آماری داده ها که شامل افراد غیر مجاز در خطوط راه آهن و در سطح گذرگاه ها.

اروپایی راه آهن بسیار امن برای مسافران راه آهن تنها با 13 مرگ و میر در سراسر اتحادیه اروپا 28 عضو در سال 2018 با توجه به آخرین اطلاعات موجود از Eurostat. یکی از کسانی که در بریتانیا

بدترین راه آهن بلایای طبیعی در بریتانیا در دهه های اخیر شامل یک سال 1999 اثر برخورد دو قطار در Ladbroke Grove در لندن که در آن 31 نفر کشته و یک سال 2001 حادثه در نزدیکی سلبی در یورکشایر شمال شرق انگلستان که در آن 10 نفر جان باختند زد بر روی مسیر و برخورد دو قطار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب