275 فیل به طرز مرموزی' مرده یافت در بوتسوانا

(گابورون بوتسوانا) — بوتسوانا می گوید که در حال بررسی یک staggeringly بالا تعداد لاشه فیل — 275 — یافت در دلت

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

(گابورون بوتسوانا) — بوتسوانا می گوید که در حال بررسی یک staggeringly بالا تعداد لاشه فیل — 275 — یافت در دلتای اوکاوانگو در منطقه جنوب کشور آفریقایی در هفته های اخیر.

بخش حیات وحش و پارک های ملی گفت: بسیج بشر پرسنل و هواپیما برای درک بهتر "مرگ و میر مرموز." نمونه های جمع آوری شده برای تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه در آفریقای جنوبی و زیمبابوه و کانادا و سیاه زخم شده است رد می شود.

"ما هیچ دلیلی برای اختلاف اعداد گزارش شده و ما در ادامه به بررسی گزارش" لوکاس Taolo گروه بازیگری مدیر آسوشیتدپرس گفت.

او گفت: جوامع محلی هستند که توصیه به رشوه دادن با مرده tusks فیل. شکار غیر قانونی باقی مانده است یک تهدید در کشور بلکه رد شده به عنوان علت مرگ و میر.

این است که "یکی از بزرگترین بلایای طبیعی به تاثیر فیل این قرن و درست در وسط یکی از آفریقا, برترین مقصدهای گردشگری," مدیر گروه حفاظت از پارک ملی نجات, علامت Hiley گفت: در یک ایمیل.

"فیل ها آغاز شد در حال مرگ در اعداد بزرگ در اوایل مارس و دولت به طور معمول پاسخ در روز به یک رویداد از این مقیاس است. در عین حال در اینجا ما ماه بعد با تست کامل و بدون کسب اطلاعات بیشتر از ما تا به حال در شروع است."

او گفت: COVID-19 یک نامزد بعید است اما در حال حاضر هیچ چیز از جمله سم می توان رد کرد.

بوتسوانا دارای بیشترین جمعیت فیل ها با بیش از 156,000 شمارش در 2013 یک نظر سنجی های هوایی در این کشور ،

سابق حیات وحش وزیر Tshekedi Khama, برادر رئیس جمهور سابق ایان Khama است سرزنش شکار غیر قانونی در دلتای اوکاوانگو در رئیس جمهور Mokgweetsi Masisi تصمیم به خلع سلاح گروه حیات وحش ضد شکار غیر قانونی واحد در سال 2018 است.

به زودی پس از آن تصمیم گروه حفاظت از فیل ها بدون مرز گزارش 87 فیل یافت محروم از tusks خود در این منطقه است.

در بیانیه ای جداگانه در پنجشنبه بوتسوانا دولت همچنین اعلام کرد "هشدار دهنده افزایش شکار غیر قانونی کرگدن در اوکاوانگو دلتا" در روزهای اخیر.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب