24 ساله ضربان رئیس جمهور تهمت خانه انتخاب کنید در کارولینای شمالی ایران رواناب

(رالی, N. C.) — 24 ساله املاک و مستغلات سرمایه گذاری مدیر عامل شرکت برنده سه شنبه جمهوریخواه اولیه انتخابات ب

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

(رالی, N. C.) — 24 ساله املاک و مستغلات سرمایه گذاری مدیر عامل شرکت برنده سه شنبه جمهوریخواه اولیه انتخابات برای غرب کارولینای شمالی در کنگره صندلی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید نامزد برای نامزدی.

مدیسون Cawthorn به آسانی شکست فیلم آموزش بنت برای تکمیل ناراحتی برای ایران با نامزدی در 11th کنگره منطقه. بنت دریافت کرده بود رئیس جمهور با نتانیاهو در توییتر و زودتر حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد علامت مراتع که تا زمانی که به تازگی برگزار شده بود روی صندلی.

Cawthorn که همچنین پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده تقریبا 2 به 1 در حاشیه, در حالی که توزیع یک شکست برای رئیس جمهور که تا به حال ثبت یک تلفن پیام برای بنت در مبارزات انتخاباتی. مراتع سابق خانه آزادی رهبر حزبی که نماینده منطقه 11 برای بیش از هفت سال است.

Cawthorn برنده با وجود قابل توجه دیگر بنت تاییدیه — بهداشت ، تد کروز در میان آنها -- و خارج از حمایت سیاسی و تسلیحاتی از آزادی حزبی.

در سه شنبه شب Cawthorn گفت که او به دست آورد چرا که از یک برتر زمین بازی با رای دهندگان و یک پیام در مورد آزادی "که ترجمه در سراسر نسل و در سراسر گروه های قومی."

"من حریف به نظر می رسید مانند او واقعا با تمرکز بر سیاست های ملی, اما من می خواستم به یک نماینده برای مردم کارولینای شمالی گفت:" آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی. Cawthorn کمپین همچنین از کمک یک سوپر پک که پشت نامزدهای متفقین با سن. رند.

Cawthorn که رسیدن به قانون اساسی موظف به سن 25 سالگی به خدمت در خانه در ماه اوت فلج شده بود و از شکم به پایین پس از 2014 یک ماشین تصادف. او را چهره دموکرات موزه دیویس سابق دادستان نظامی و دیگر نامزدهای حزب در ماه نوامبر. این منطقه که هنوز هم به عنوان جمهوری خواه متمایل به رغم اخیر مرزی تغییرات پس از دادخواهی.

Chris Cooper, یک استاد علوم سیاسی در غربی دانشگاه کارولینای گفت: Cawthorn تا به حال یک داستان فوتی و فوری و بهره مند از محلی جمهوریخواهان ناراضی با جزئیات در اطراف چگونه بنت وارد مسابقه.

مراتع اعلام کرد که روز قبل از ماه دسامبر آخرین مهلت تشکیل پرونده است که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد. تعجب خروج آمد خیلی دیر است که داوطلبانی که در حال حاضر متعهد به اجرای دیگر انتخاب دفاتر محروم شدند از تعویض.

برخی ناراضی عربستان فعالان احساس کردند که مراتع پنهان تصمیم خود را از آنها در حالی که بنت از مراتع', همسرم, اعلام نامزدی او را در عرض چند ساعت از اعلام.

"مغلوب ساختن پیشی جستن تایید بدیهی است که بازی نمی کند و من فکر نمی کنم که مغلوب ساختن پیشی جستن است منفور در منطقه" کوپر گفت. او گفت: تایید شبیه آن انجام شد به عنوان یک نفع به مراتع.

خانه آزادی حزبی سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. نه بنت در مبارزات انتخاباتی.

Cawthorn به نام برای انتخابات و پس از او به پایان رسید دوم به بنت در 12 نامزد اولیه در اوایل ماه مارس. بنت به حال موفق به دریافت بیش از 30 درصد از رای مورد نیاز را به نفع خود آشکار است.

کوپر گفت: به اندازه Cawthorn پیروزی سیگنال های محلی حزب نیست و به شدت تقسیم شده که باید به کمک Cawthorn در انتخابات عمومی مسابقه. دیویس رئیس سابق دادستان دادگاههای نظامی در خلیج گوانتانامو کوبا که بعدها یک منتقد چگونه موارد وجود دارد به کار گرفته.

برنامه ریزی ممکن است انتخابات به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

با رای دهندگان نگران این بیماری همه گیر را گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری غایب بودند محبوب در 17 کوه شهرستانهای استان در 11 منطقه منجر به رواناب. نظرسنجی کارگران در فرد رای گیری سایت های عینک ماسک و ارائه دهندگان تنها با استفاده از قلم و سواب پنبه به علامت برگه های رای.

مراتع نبود نام رئیس ستاد تا پس از مارس اولیه و استعفا از خانه چند هفته بعد. منطقه 11 صندلی در حال حاضر خالی است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب