2 ایالات متحده اعلام شرایط اضطراری به عنوان طوفان Isaias ضربه شلاق باهاما

فلوریدا و کارولینای شمالی اعلام متحده اضطراری در روز جمعه به عنوان طوفان Isaias نوتبوک به سمت سواحل شرق ایالات

توسط PATRIS-FUN در 11 مرداد 1399

فلوریدا و کارولینای شمالی اعلام متحده اضطراری در روز جمعه به عنوان طوفان Isaias نوتبوک به سمت سواحل شرق ایالات متحده باعث از مقامات نزدیک به COVID-19 تست سایت ها و افراد به سهام تا در essentials با باران های سنگین می ترسید در عرض چند ساعت.

رده 1 طوفان بسته بندی حداکثر پایدار بادهای 120 متر/ثانیه, بود, شلاق, باهاما, ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان (NHC) گفت: و پیشرفت به سمت شمال غربی است.

این NHC گفت Isaias بود "بهتر سازمان یافته" و می تواند تحویل باران های سنگین به جنوب و شرق-مرکزی فلوریدا آغاز اواخر جمعه قبل از ضربه شرقی کارولینای شمالی در اوایل هفته آینده به طور بالقوه باعث جاری شدن سیل در مناطق کم ارتفاع.

"در حالی که پیش بینی های فعلی باید چشم Isaias باقی مانده در دریای وضعیت مایع باقی می ماند و می توانید به سرعت" فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: رسانه های توجیهی. "ایالت فلوریدا است که آمادگی کامل برای این کار است."

DeSantis امضا فرمان اجرایی ایجاد یک وضعیت اضطراری برای یک دوجین استان ها در سواحل اقیانوس اطلس در حرکت است که باعث می شود آن را آسان تر برای بسیج منابع است. کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر به دنبال کت و شلوار, پیش بینی طوفان می تواند به دولت خود را در ساحل به عنوان روز دوشنبه.

طوفان Isaias چرخ در کارائیب در این می رود-16 تصویر ماهواره ای گرفته شده در جمعه. (NOAA از طریق AP)

در مقابل, کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر به خبرنگاران گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای اعلام وضعیت اضطراری کرد و گفت او فکر نمی کنم آن لازم است.

طوفان در حال حاضر باعث حداقل دو مرگ در جمهوری دومینیکن و پاره کردن درختان و آب گرفتگی خیابان ها و زدم از قدرت برای هزاران نفر از خانه و کسب و کار در پورتوریکو, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

سازمان دیده بان | پورتوریکو ضربه Isaias:

گسترده آسیب های گزارش شده به عنوان طوفان دستاوردهای قدرت طوفان در راه خود را به ایالات متحده در سواحل شرق. 1:01

کمک نسبتا گرم اقیانوس Isaias را حداقل باعث آسیب جدی آب در امتداد ساحل پیش بینی برایان McNoldy یک محقق ارشد در دانشگاه میامی Rosenstiel دانشکده علوم دریایی و جوی علم است.

"من فکر می کنم مهمترین و تاثیرگذار بخش خواهد بود موج طوفان و ساحلی جاری شدن سیل از فلوریدا تمام راه را تا" او گفت:.

میامی-Dade عمومی سواحل و پارک ها و تفرجگاه ها و دوره های گلف تنظیم شد روز جمعه به عنوان Isaias تقویت به یک دسته 1 طوفان با شانس رسیدن به رده 2 تعریف شده توسط باد در سرعت های بالا به عنوان 177 متر/ثانیه.

COVID-19 تست سایت های بسته

میامی-Dade و Broward شهرستان نیز بسته درایو-از طریق و راه رفتن تا تست سایت برای COVID-19 محدود کردن یک ابزار مهم برای مقامات بهداشت در یک روز زمانی که دولت در مرکز کشور شیوع هفته — گزارش یک رکورد افزایش در COVID-19 مرگ و میر برای چهارمین روز در یک ردیف.

در مجموع 6,709 فلوریدا درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

یک بسته COVID-19 مرکز آزمون دیده می شود در میامی در روز جمعه. (Daniel A. وارلا/میامی هرالد از طریق AP)

در یک کنفرانس خبری در روز جمعه میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez خواست ساکنان به پوشیدن ماسک به ویژه کسانی که در multigenerational خانواده ها و یا خانه ها پناه اضافی اعضای خانواده با توجه به نزدیک شدن طوفان.

DeSantis گفت COVID-19 تست سایت باز خواهد ماند در فلوریدا, west coast و این تست در بیمارستان ها و مراکز اجتماعی نیز ممکن است ادامه یابد. طوفان اصلی تاثیر خواهد بود به سایت های راه اندازی در خارج و در معرض باد, او گفت:.

در ظرفیت کامل فلوریدا تا به حال 162 تست سایت در تمام اما دو نفر از آن 67 شهرستانهای استان است.

ساکنان انبار کردن ملزومات

در آماده سازی برای طوفان DeSantis خواست ساکنان به امن هفت روز ارزش غذایی و آب و دارو و هشدار داد که آنها می تواند از دست دادن قدرت است. و در حالی که توده تخلیه نمی خواهد به احتمال زیاد لازم پناهگاه آماده بودند ،

Zinnia سانتیاگو 50 ساله دستیار اجرایی گفت که او و خانواده اش بودند hunkering پایین در کورال اسپرینگز یکی از شهرهای سخت ترین ضربه در سال 2005 توسط طوفان ویلما یک دسته 4 طوفان که ناشی از 20 میلیارد دلار ارزش از صدمه به اموال.

"من چراغ قوه من اساسا فقط به حال آب تحویل به خانه من گفت:" سانتیاگو است که ضعف سيستم ايمنی و احساس خطر نمیکند رفتن به فروشگاه. "من به نوعی احساس به دام افتاده در اینجا فقط قصد دارم در Amazon در تلاش برای خرید همه چیز, اما آنها نمی رسند."

رانندگان سوخت در یک پمپ بنزین در بوینتون بیچ فلوریدا., به عنوان آنها آماده شدن برای طوفان Isaias در روز جمعه. (South Florida Sun-نگهبان از طریق AP)

طوفان را تشدید مبارزات با آن مواجه هستند میامی رستوران های بسیاری در حال حاضر teetering در لبه شکست زمانی که تعدادی از coronavirus موارد شروع خونتان ماه گذشته.

مت Kuscher که صاحب سه نفر از برگر و هنر و صنعت آبجو رستوران در میامی گفت: آنها در حال ارائه takeout تا شب و پس از آن خواهد شد تا زمانی که این طوفان عبور می کند.

"امیدوارم ما فقط می تواند آن را به طرف دیگر هر زمان که تمام این بیش از," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن