2 افسران صدمه دیده پس از SUV بلوس از طریق پلیس در اعتراض در بوفالو, نیویورک,

(بوفالو, n. y.) — یک وسیله نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از مأموران اجرای قانون در جورج فلوید تظاهرات دوشنب

توسط PATRIS-FUN در 13 خرداد 1399

(بوفالو, n. y.) — یک وسیله نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از مأموران اجرای قانون در جورج فلوید تظاهرات دوشنبه شب در بوفالو زخمی شدن حداقل دو.

ویدئو ارسال شده توسط اطرافیان نشان می دهد یک خط از افسران پلیس حمایت توسط پرسنل زرهی حامل عجله و مقابله با یک مرد بود که در حال مصاحبه با یک مرد با یک تلویزیون دوربین حدود 9:30 p. m. دیگر ماموران با استفاده از باطوم به ضربت سخت زدن در تظاهرات که پراکنده شده است.

لحظاتی بعد وجود دارد صدا از سلاح گرم تخلیه کردن دوربین و سپس ماموران فرار به عنوان یک SUV خمرهای شکل از طریق یک خوشه از افسران. حداقل یکی به نظر می رسد تحت وسیله نقلیه چهار چرخ است.

SUV سوار در اطراف یک وسیله نقلیه زرهی و توپ رو به عنوان بیشتر افراد صدا.

ماموران گرفته شد به Erie County مرکز پزشکی و مقامات گفت: وضعیت آنها پایدار بود. یکی از ایالت نیویورک افسر پلیس که جدی رنج می برد اما نه تهدید کننده زندگی صدمات آژانس گفت. از سوی دیگر با بوفالو اداره پلیس.

Erie County اجرایی علامت Poloncarz توییتی در مدت کوتاهی قبل از ساعت 11 شب که راننده و مسافران از خودرو معتقد بودند در بازداشت است.

بوفالو سخنگوی پلیس مایکل DeGeorge گفت: دو نفر اصابت گلوله در روز دوشنبه در اعتراض به. آن خواهد شد که آیا این عکس از پلیس و یا دیگران او گفت:. آنها در حال درمان در بیمارستان است.

به عنوان یک پلیس هلیکوپتر پرواز سربار افسران در وسایل نقلیه زره پوش بعد پرسید جمعیت پراکنده و شلیک گاز اشک آور در عرض چند بلوک که در آن پلیس زده بودند. فروشگاه های مختلف در منطقه شکسته شد و مردم دیده می شد ورود و خروج با کالا. ویندوز از غارت فروشگاه رفاه بودند شکست و محافظ میله های فلزی شده بود کنار کشیده.

یک زن در مقابل او خم شدن گفت: "من می ترسم" به یک فرد از طریق تلفن.

به عنوان شب کشیده در جمعیت رقیق و دود swirled از زباله بود که خالی از سراسر چندین خیابان و آتش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب