105 برادری ساکنان در دانشگاه واشنگتن گزارش تست مثبت برای COVID-19

یکt حداقل 105 ساکنان خانه برادری در دانشگاه واشنگتن باید خود گزارش آزمایش مثبت برای COVID-19 مدرسه Interfrate

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

یکt حداقل 105 ساکنان خانه برادری در دانشگاه واشنگتن باید خود گزارش آزمایش مثبت برای COVID-19 مدرسه Interfraternity شورای گزارش با توجه به دانشگاه.

این مدرسه گفت: شنبه آن را تایید کرده است که در مجموع 66 دانش آموزان از جمله 62 برادری ساکنان آزمایش مثبت در شیوع این بیماری تا کنون و گفت که این کار به جمع آوری اطلاعات و بررسی دیگر خود موارد گزارش شده. ساکنان پراکنده در سراسر 15 برادری خانه های شمال مدرسه در سیاتل پردیس با توجه به شورای دانشجو-اجرای بدن حاکم بر مدرسه اخوت. چهار دانش آموز دیگر که نمی اقامت در اخوت اما کسانی که تا به حال تماس نزدیک با برادری ساکنان نیز آزمایش مثبت است.

این اخوت' رهبران گفت که دانش آموزانی که آزمایش مثبت یا که علائم آن شبیه COVID-19 منزوی در اتاق خود را با توجه به دانشگاه. هیچ بستری شده اند و یا گزارش داده اند که علائم شدید. دانشگاه خواسته همه دانش آموزان است که ممکن است در معرض به باقی می ماند در خانه های خود.

UW پزشکی باز کرده COVID-19 مرکز آزمایش در داخل راه رفتن فاصله از یونانی خوابگاه برای کمک به دانش آموزان در این نزدیکی هست تست شده است.

این دانشگاه گفت: زمانی که از آن آگاه است از یک واقعه خاص مانند یک حزب است که کمک به این موارد است. حداقل 800 نفر متصل به شیوع این بیماری تا به حال تست شده در جولای 2. دانشگاه گفت که آن را مدیریت نمی کند برادری یا خواهری خانه در مدرسه که توسط اداره مستقل تخته قرار دارد و خارج از محوطه دانشگاه.

جفری Gottlieb صندلی از UW کمیته مشورتی در بیماری های مسری در بیانیه ای گفت که شیوع بیماری در اخوت "را فراهم می کند" درس برای دانش آموزان به مدرسه نزدیک ترم پاییز.

"اگر هر کس خود را به نگه داشتن هر یک از دیگر امن ما می تواند همچنان به تعامل با یکدیگر و با ما مطالعات انجام شده در دانشگاه محیط زیست با پوشیدن پوشش صورت و باقی مانده جسمی دور," او گفت:. "اگر ما نمی اقداماتی مانند آنچه در حال حاضر مورد نیاز در یونانی ردیف خواهد شد اجتناب ناپذیر است. احساس من این است که همه دانش آموزان می خواهید به بازگشت به برخی از حس عادی پس من مصرانه از همه ما به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل بنابراین ما فقط می توانید انجام دهید."

شیوع این بیماری به احتمال زیاد استوک ترس است که بازگشایی دانشگاههای ایالات متحده آمریکا به این سقوط خواهد سوخت گسترش COVID-19. اگر چه دانشگاه و مدارس دیگر هنوز در حال برنامه ریزی برای برگزاری برخی از کلاس های حضوری پاییز امسال منتقدان بازیگران شک در این که آیا آن را ممکن است برای محدود کردن گسترش ویروس در بین دانش آموزان جوان زندگی در محله های نزدیک.

نوشتن به تارا قانون در tara.law@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب