1 میلیون دوز از پتانسیل COVID-19 واکسن توسط انگلستان دانشمندان ساخته شود قبل از اثبات آن کار می کند

یک میلیون دوز از یک پتانسیل COVID-19 واکسن در حال توسعه توسط دانشمندان بریتانیایی در حال حاضر در حال تولید و د

توسط PATRIS-FUN در 30 فروردین 1399

یک میلیون دوز از یک پتانسیل COVID-19 واکسن در حال توسعه توسط دانشمندان بریتانیایی در حال حاضر در حال تولید و در دسترس خواهد بود در ماه سپتامبر و حتی قبل از محاکمه و اثبات اینکه شات موثر است این تیم گفت: در روز جمعه.

از دانشگاه آکسفورد تیم تجربی محصول به نام "ChAdOx1 nCoV-19" یک نوع شناخته شده به عنوان یک نوترکيب ویروسی بردار واکسن و یکی از حداقل 70 بالقوه COVID-19 نامزد عکس تحت توسعه زیست فناوری و تیم های تحقیقاتی در سراسر جهان است.

حداقل پنج نفر از کسانی که در تست های اولیه در مردم است.

آکسفورد دانشمندان روز جمعه گفت آنها داوطلبان استخدام برای مرحله اولیه — فاز 1 — آزمایش های انسانی خود و در مقیاس بزرگ ظرفیت تولید بود که در جای خود قرار داده "در خطر است." این به این معنی عکس تولید خواهد شد در اعداد بزرگ در خطر بی فایده است اگر آزمایشات نشان می دهد که آنها کار نمی کنند.

"ما شروع کرده اند در معرض خطر ساخت این واکسن فقط در یک مقیاس اندک ... اما با یک شبکه ای از تولید کنندگان به عنوان بسیاری از هفت مکان های مختلف در سراسر جهان" آدریان هیل استاد و مدیر Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد به خبرنگاران گفت: در جلسه.

دانشگاه آکسفورد پروفسور آدریان هیل گفت: تیم او قصد دارد که " حداقل یک میلیون دوز از این واکسن آماده سپتامبر. (ادی کیو/فردا نیوز)

"هدف این است که حداقل یک میلیون دوز توسط در ماه سپتامبر هنگامی که ما همچنین امیدواریم که اثر [آزمایشی] نتایج."

او گفت: سه نفر از همکاران برای تولید بودند در بریتانیا دو در اروپا و یکی در هند و در چین است.

دانشمندان گفتند اولیه هزینه های تولید خواهد بود و در "ده ها میلیون نفر" از پوند و اذعان کرد سرمایه گذاری خطر ابتلا به فشار دادن پیش با تولید قبل از تایید.

آنها اطلاعات خود را تامین مالی.

واکسن محاکمه در شروع هفته

11:00 p. m. ET جمعه بیش از 2.18 میلیون نفر گزارش شده بود به آلوده رمان coronavirus در سطح جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. شده اند وجود دارد تقریبا 150,000 مرگ و میر.

هیل تیم گفت: این طرح برای شروع ایمنی و پس از آن در اواسط مرحله آزمایش اثر بخشی از پتانسیل COVID-19 واکسن در بزرگسالان با سن بین 18 و 55 در عرض چند هفته.

آنها سپس برنامه ریزی برای گسترش گروه آزمون به سنین بعد و امید برای اجرای مرحله نهایی دادگاه با حدود 5000 داوطلب در اواخر تابستان.

تپه و با همکاری محققان اذعان کرد که بسیاری دیگر از تیم های تحقیقاتی در سراسر جهان شد همچنین کار بر روی بالقوه واکسن تنها با یک جمعیت به احتمال زیاد به طور کامل موفق باشد.

خواسته شده که شات — اگر ثابت به کار — ممکن است قادر ساخته شود به طور گسترده ای در دسترس عموم تپه گفت: بهترین سناریو خواهد بود برای تنظیم به اعطای آن را "اضطراری با استفاده از تصویب." که می توان ظرف شش ماه فراتر از نقطه که در آن داده ها نشان می دهد که آیا آن موثر است.

او گفت که می تواند به معنای حدود شش هفته از ماه سپتامبر زمانی که تیم امید به مثبت داده های آزمایشی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im