یانکی ها شرکت صاحب هنک Steinbrenner می میرد در 63

در حال حاضر که دموکراتیک اولیه به پایان رسیده است رئیس جمهور سابق اوباما رسما تایید سابق معاون رئیس جمهور جو

توسط PATRIS-FUN در 26 فروردین 1399

در حال حاضر که دموکراتیک اولیه به پایان رسیده است رئیس جمهور سابق اوباما رسما تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

اوباما روز سه شنبه در نهایت با تایید خود را در یک پیام ویدئویی گفت: چیدن بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور بود "یکی از بهترین تصمیمات من تا کنون ساخته شده است."

"من معتقدم که جو دارای تمام ویژگی های ما نیاز به یک رئیس جمهور در حال حاضر" اوباما گفت.

اوباما در ادامه به توصیف بایدن به عنوان یک "باور نکردنی شریک" کسی که "دارای شخصیت و تجربه برای هدایت ما از طریق یکی از تاریک ترین زمان ها و درمان با ما از طریق بهبودی طولانی" و "اطراف خود را با افراد خوب" که "در واقع می دانید که چگونه برای اجرای دولت است." او همچنین استدلال کرد بایدن پلت فرم است که پیشرفته ترین در تاریخ است.

از 44 رئیس جمهور در صحبت coronavirus همه گیر در تایید خود را نیز در بالای این ویدئو گفت که او و بانوی اول سابق میشل اوباما در حال دعا برای کسانی که رنج می برند و بعد از آن استدلال بحران تاکید بر اهمیت ماه نوامبر انتخابات.

"این بحران به ما یادآوری است که دولت مسائل" اوباما گفت. "این به ما یادآوری کرد که دولت خوب مهم است که حقایق و علم ماده است که حاکمیت قانون مهم است. که با داشتن رهبرانی که آگاهانه و صادقانه و به دنبال گرد هم آوردن افراد به جای درایو آنها را از هم جدا — آن نوع از رهبران مهم است. به عبارت دیگر انتخابات مهم است."

اوباما باقی مانده در حاشیه در طول دموکراتیک اولیه بنا به گزارش ها با یک چشم و در بعد نقش حزب یکی کننده. در تایید خود را, اوباما به نام 2020 دموکراتیک زمینه "یکی از قابل توجه ترین" تا کنون به طور خاص ستایش بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), "یک آمریکایی اصلی" و ترکیب عبارت استفاده شده توسط سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) گفت: "حتی قبل از همه گیر تبدیل جهان وارونه آن را در حال حاضر روشن است که ما نیاز واقعی تغییر ساختاری." برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب