ویسکانسین فرماندار فلیپ فلاپ روز سه شنبه اولیه تماس مقننه به ویژه جلسه به لغو آن

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) است که به دنبال به جلو به چند گام های بعدی در این بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ.

توسط PATRIS-FUN در 16 فروردین 1399

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) است که به دنبال به جلو به چند گام های بعدی در این بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ.

روز جمعه ساندرز خود پرده برداری "اولویت های بعدی Coronavirus امداد بسته" پیشنهاد تعدادی از اقدامات امداد از تضمین پرداخت های پزشکی و مرخصی استعلاجی برای همه کارگران به گسترش برنامه های غذایی مانند وعده های غذایی بر روی چهار چرخ.

پیشنهاد بیسار شامل گسترش عمده ای از مدیکر. "ما در مواجهه با فاجعه بار سلامت, مراقبت های قبل از بحران همه گیر و در حال حاضر که بحران تبدیل شده است بسیار بدتر" می نویسد: Sanders. این قانون را با استفاده از مدیکر برای پوشش تمام هزینه های مراقبت سلامت ویژه از جمله هر کسی که بیمار است "صرف نظر از وضعیت مهاجرت."

در علاوه بر این به بیشتر استناد به دفاع تولید عمل ساندرز می گوید: پرداخت تمام اجاره پرداخت وام مسکن و انواع بدهی باید به طور کامل به حالت تعلیق نه فقط معوق در طول همه گیر تنها به علت "تباهی مالی" هنگامی که تبدیل شدن آنها به علت. ساختمان در یک زمان $1,200 پرداخت ساندرز تماس به صورت ماهانه 2000 دلار پرداخت.

کل طرح متناسب در کنار سیاست ایده های ساندرز به تبلیغ او در طول ریاست جمهوری پیشنهاد اما ramped تا در هر دو مقیاس و ضرورت در حال حاضر که COVID-19 همه گیر است و به سرعت منفجر شد را تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از آمریکایی ها هر دو پزشکی و اقتصادی است. این هفته مشاغل, گزارش ها حاکی است که به احتمال زیاد 3.5 میلیون آمریکایی از دست داده اند و کارفرما-بیمه خدمات درمانی ارائه شده پس از همه گیر آغاز شد.

بلومبرگ's جو Weisenthal با اشاره به شباهت های بین ساندرز' ریاست جمهوری پلت فرم و آخرین پیشنهاد به کنگره اما استدلال این ایده در حال حاضر صدا قابل ملاحظه ای "سازمان ملل متحد-افراطی است." این پیشنهادات عبارتند از: "بدیهی است که در تاریخ همتراز با مقیاس این بحران می گوید:" Weisenthal و در خط با 2.2 تریلیون دلار بسته امداد کنگره قبلا گذشت "به جز در یک مقیاس کافی به واقعا مقابله با آسیب برساند."

"برای جلوگیری از فروپاشی اقتصاد است که به مراتب انسانی تر و مقرون به صرفه تر از بازسازی اقتصاد پس از آن سقوط" ساندرز گفت: MSNBC. دیدن ساندرز' پیشنهاد که هنوز بودجه برآورد در اینجا. تابستان مزاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب