که اتحادیه اروپا و رهبران جهان در برابر 'سیاسی' همه گیر

رهبران جهان باید نه سیاسی coronavirus همه گیر اما متحد برای مبارزه با آن سر از سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

رهبران جهان باید نه سیاسی coronavirus همه گیر اما متحد برای مبارزه با آن سر از سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه هشدار داد, به یاد همه است که این بیماری همه گیر است که هنوز هم شتاب و رکورد تولید روزانه را افزایش می دهد در عفونت.

این نظر توسط Tedros Adhanom Ghebreyesus که با آن مواجه انتقاد از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می آید به عنوان تعدادی از عفونت های گزارش شده افزایش یافت در برزیل, عراق, هند و جنوبی و غربی ایالات متحده زور زدن در بیمارستان های محلی.

در شهر نیویورک پس از آن که کانون ایالات متحده شیوع دوشنبه بود بعد کلید برای بلند کردن بسیاری از coronavirus مستند محدودیت.

آن را در زمان بیش از سه ماه برای جهان برای دیدن یک میلیون عفونت ویروس اما گذشته یک میلیون نفر آمده اند فقط در هشت روز Tedros گفت: در طول یک کنفرانس ویدئویی برای دبی مبتنی بر جهان حکومت نشست.

Tedros ذکر هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن نام و یا این واقعیت که او مصمم است به جلو و ایالات متحده از آژانس سلامت سازمان ملل متحد اما هشدار داد در برابر "سیاسی" این بیماری همه گیر.

"بزرگترین تهدید ما در حال حاضر این ویروس خود به خود این عدم همبستگی جهانی و رهبری جهانی" او گفت:. "ما نمی توانیم شکست این بیماری همه گیر با تقسیم جهان است."

همه گیر 'هنوز هم شتاب'

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کرده است که برای آن پاسخ اولیه به وقوع و آنچه به نظر او خود را بیش از حد ستایش از چین که در آن شیوع آغاز شد که اداره پاسخ در ایالات متحده آمده است تحت بررسی. در پاسخ به تهمت و تهدید کرده است که برای پایان دادن به تمام ایالات متحده کمک های مالی برای کسانی که.

نزدیک به نه میلیون نفر آلوده شده توسط ویروس در سراسر جهان و بیش از 468,000 فوت کرده اند با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند تعداد واقعی بسیار بالاتر به عنوان یک نتیجه از محدود تست و موارد بدون علامت.

سازمان دیده بان | 2 موج COVID-19 یک آماری اطمینان' می گوید: متخصص بیماری های عفونی:

مشهور جهان, بیماری های عفونی متخصص دکتر گابریل لئونگ جزء اولین پیش بینی مقیاس COVID-19 همه گیر در ژانویه و او می گوید بدترین به مراتب بیش از. 7:20

"این COVID-19 همه گیر نشان داده است که در واقع جهان بود آماده نیست" Tedros گفت. "در جهان همه گیر است که هنوز هم در حال شتاب گرفتن است."

شرکت در سراسر جهان در حال مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای مقابله با COVID-19 و وجود دارد یک بحث شدید در مورد چگونه به مطمئن شوید که واکسن توزیع شده نسبتا.

صحبت های بعد در این کنفرانس که فرستاده ویژه در COVID-19 دکتر دیوید Nabarro گفت به اعتقاد او این امر می تواند "2½ سال تا زمانی که وجود خواهد داشت واکسن برای همه در جهان است."

"حتی اگر یک نامزد تا پایان سال, ایمنی و اثر بخشی آزمون را برخی از زمان" بریتانیا پزشک گفت. "و سپس تلاش برای قرار دادن به تولید مقادیر زیادی از واکسن بنابراین هر کس در جهان می تواند آن را دریافت کنید و سپس سازماندهی برنامه های واکسیناسیون."

او افزود: "من دوست دارم آن را به اثبات می شود اشتباه است."

در هند نظام سلامت تیره و تار

هند سیستم مراقبت های بهداشتی است ناودان شده توسط ویروس. این کشور caseload صعود نزدیک به 15,000 دوشنبه به 425,282 با بیش از 13000 مرگ و میر.

پس از کاهش سراسر کشور مستند دولت هند زد, قطار ویژه برای بازگشت هزاران نفر از کارگران مهاجر به روستاهای خود در هفته های اخیر. نزدیک به 90 درصد از هند فقیرترین مناطق باید موارد اگر چه شیوع باقی می ماند محور در دهلی نو واقع شدهاست و تامیل نادو متحده که در خانه به شهرستانها عمده.

در پاکستان عفونت شتاب و بیمارستان ها نیاز به نوبه خود به دور از بیماران با موارد جدید به 6,800 یک روز در اواسط ماه ژوئن. دولت آرام همه گیر محدودیت امید به نجات نزدیک به سقوط اقتصاد به عنوان تعداد زیادی از مردم در فقر زندگی می کنند افزایش یافته است به 40 درصد از 30 درصد از جمعیت 220 میلیون نفر است.

در عراق نقاب کارگران راه اندازی موقت coronavirus بخش در بغداد گسترده نمایشگاه به عنوان یک مخوف سنبله در عفونت های تیره و تار آن نامعقول بیمارستان توفان سال جنگ و زیرساخت های ضعیف است.

مسافران پوشیدن چهره سپر به دلیل COVID-19 coronavirus نشستن داخل یک اتوبوس در پایتخت ایران از تهران در 22 ژوئن سال 2020 است. (Atta Kenare/AFP/Getty Images)

بیش از دو سوم از جدید مرگ و میر ناشی از اواخر سال گزارش شده در آمریکا می باشد. Coronavirus را کشته است در مورد 120 ، 000 نفر در سراسر ایالات متحده بیش از 50 ، 000 در برزیل و حدود 22 ، 000 در مکزیک است. مقامات ایالات متحده گزارش داده اند که بیش از 30000 عفونت های جدید در چند روز گذشته.

عفونت را کاهش چین و کره جنوبی نشان می دهد برخی از پیشرفت جلوگیری جدیدترین شیوع است. کره جنوبی گزارش داد 17 موارد جدید اولین بار خود را روزانه افزایش و کاهش یافت و به کمتر از 20 در حدود یک ماه و پکن را افزایش بود و در تک رقمی برای اولین بار در هشت روز.

نگرانی بیش از عرضه داروهای ایدز

سازمان ملل متحد ایدز آژانس در عین حال هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند به خطر اندازد عرضه داروهای ایدز در کشورهای در حال توسعه و منجر به مرگبار کمبود. برنامه ایدز سازمان ملل گفت: مستندات و مرز تعطیلی به تصویب رسید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بودند مؤثر بر هر دو تولید و توزیع داروهای است که می تواند منجر به هزینه های بالاتر و کمبود در دو ماه آینده.

همانطور که از ژوئن 2019, UNAIDS تخمین زده می شود بیش از 24 میلیون نفر از مردم در صرفه جویی در زندگی anti-retroviral مواد مخدر.

"من در کشورها و خریداران از داروهای HIV به عمل به سرعت به منظور اطمینان حاصل شود هر کسی که در حال حاضر در درمان همچنان در آن گفت:" photojournalism, مدیر اجرایی برنامه ایدز سازمان ملل در بیانیه ای.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب