مغلوب ساختن پیشی جستن به COVID-19 جلسه به عنوان ایالات متحده منجر دنیا در موارد

به عنوان آمریکایی ها سر خم کردن برای آخر هفته دیگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره های مهم انتخاب

توسط PATRIS-FUN در 11 فروردین 1399

به عنوان آمریکایی ها سر خم کردن برای آخر هفته دیگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره های مهم انتخاب است. ایالات متحده در صدر 120,000 coronavirus موارد بسیاری در جهان و در اواخر روز دوشنبه کاخ سفید به کمپین "15 روز برای جلوگیری از گسترش" به پایان خواهد رسید ترک غیر قابل پیش بینی رئیس جمهور با یک تصمیم مهم برای گسترش سفت یا شل اقدامات کاهش.

"کشور ما را به بازگشت [کار]," او گفت:. "کشور ما این است که بر اساس آن. و من فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد بسیار به سرعت. بسیاری از پیشرفت های ساخته شده اما ما باید برای رفتن به محل کار."

گزینه های خود را پیچیده است. دولت باید قفل کردن 169 میلیون آمریکایی در متفاوت stay-at-home سفارشات. هر روز معاون رئیس جمهور مایک پنس که سران کاخ سفید coronavirus نیروی کار است brandished یک صفحه دستورالعمل برای 15 روز اصرار انطباق با شستن دست و فیزیکی فاصله.

یک ایمیل جدید را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها با عنوان "رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus دستورالعمل برای امریکا" وارد صندوق پستی فقط قبل از آخر هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار اقتصادی قیامت

در عین حال تهمت است, برای یک هفته در حال حاضر به واسطه ایده اجازه می دهد آزادی بیشتر امیدوار اقتصادی قیامت با این کشور "مشتاق به عید پاک."

بیانیه ای که تنظیم کردن آلارم قرمز در میان کارشناسان بهداشت که به شدت اصرار پایبندی به محدودیت برای یک دوره طولانی تر است.

آخر این هفته کاخ سفید را coronavirus نیروی کار را در حال حاضر رئیس جمهور با "طیف وسیعی از توصیه ها و راهنمایی برای رفتن به جلو" گفت: دکتر دبورا Birx یکی از رهبران تیم.

یک استراتژی است که به شناسایی اگر مناطق در ایالات متحده آمریکا که کمتر از موارد می تواند باز کردن اولین نظریه این است که امریکا می تواند تقسیم به پایین-متوسط - و مناطق پر خطر.

یک زن خروجی جدید کروناویروس تست سایت در حالی که دیگران انتظار در خط در المهرست بیمارستان مرکز در کویینز شهر نیویورک. ایالت نیویورک است که در زمان کانون شیوع در ایالات متحده آمریکا (جان Mincillo/آسوشیتد پرس)

"ما ممکن است بخش های زیادی از کشور ما که نیست تا به طور جدی آسیب دیده و ممکن است ما آن را انجام دهد که راه اما ما باید برای شروع روند خیلی زود" تهمت های مکرر در یک جلسه پنج شنبه.

متحده با کمتر تایید موارد مانند شمالی و داکوتای جنوبی, نبراسکا, وایومینگ, مونتانا و جدید مکزیک و جیب در غرب می تواند هدفمند به عنوان خطر پایین تر در حالی که مکان هایی مانند نیویورک با نزدیک به نیمی از موارد گزارش شده و در سایر نقاط داغ در مناطق شهری خواهد بود خطر بالاتر است.

در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به قرار دادن بخش از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات تحت قرنطینه. هنوز روشن نیست که چگونه او قادر خواهد بود برای جلوگیری از راه هوا و دریا سفر از یک منطقه است که در خدمت به عنوان موتور اقتصادی شرق ایالات متحده حسابداری برای 12 درصد از تولید ناخالص داخلی.

شنبه شب او عقب نشینی از این طرح گفت: CDC خواهد به جای اصرار قوی مشاوره سفر به مناطق ضربه و "قرنطینه لازم نیست."

"من فکر می کنم ما می توانید شروع با باز کردن بخش های خاصی از کشور, شما می دانید, مزرعه کمربند نقاط خاصی از میانه جاهای دیگر" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اما این کار از دفاع که تصمیم گرفتند آن را به اتفاق می افتد به او coronavirus تیم پاسخ کار دور ساعت برای دریافت اطلاعات بیشتر.

"چه ما در حال تلاش برای انجام این کار است به استفاده از یک لیزر-رویکرد متمرکز به جای یک generic افقی رویکرد است. و من فکر می کنم در قرن 21 ما باید قادر به رسیدن به آن گفت:" Birx که با هماهنگی کاخ سفید را coronavirus تیم پاسخ.

"رئیس جمهور روشن ساخته است که او می خواهد برای باز کردن این کشور است. اما ما قصد داریم برای انجام این کار مسئولانه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به یکی دیگر از جلسه یکشنبه در 5 p. m. ET.

Muddling سلامت عمومی پیام

پس از اعلام خود را یک "جنگ به رئیس جمهور:" رئیس جمهور به نظر می رسد بی تاب این هفته با اقتصادی تلفات از جمله 3.2 میلیون بیکار cratering رشد و ضربه به بازار سهام که افزایش فقط یک ماه پیش.

جمعه, او به نظر می رسید به تکیه نسبت به بهداشت عمومی مشاوره گفتن یک جلسه "زندگی و ایمنی و پس از آن اقتصاد است."

اما بهداشت حرفه ای و مقامات دولتی به شدت نگران او را درهم و برهم کردن سلامت عمومی پیام.

"من بسیار نگران آن است که ما با توجه به این اقدامات به ویژه هنگامی که علم را پشتیبانی نمی کند آن را می گوید:" نادیا Abuelezam یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی و دستیار استاد در کالج بوستون است کانل دانشکده پرستاری.

"حتی اگر ما دیدن یک کاهش در تعداد موارد این بدان معنا نیست که نمی توان آن را دوباره افزایش وجود دارد یا نمی تواند آن را دوباره به راه افتادند که خاص منطقه است."

نشانه ای در مرز بین المللی عبور است که متصل به ویندزور, Ont., و دیترویت هشدار ممنوعیت غیر ضروری سفر بین کانادا و ایالات متحده است که در حال حاضر در محل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. محدودیت های مسافرتی بین دولتها خواهد بود سخت تر برای به اجرا درآوردن می گویند برخی از کارشناسان. (ربکا کوک/فردا نیوز)

آن را در همه روشن است که چگونه برخی از ایالت ها با کمتر از موارد می تواند باز کردن در حالی که کشورهای همسایه با بروز بالاتر باقی می ماند قفل شده است. سردرگمی بیش از آنچه اجازه داده که در آن می تواند بی درنگ مردم را به پرداخت کمتر توجه به محدودیت ها و کارشناسان بهداشت و درمان ترس است.

"ویروس ها احترام نمی کرد. ویروس ها تبعیض قائل نیست. ویروس ها فقط می خواهید برای پیدا کردن یکی دیگر از بدن که در آن آنها می توانند تکرار. و من فکر می کنم که چیزی را واقعا در ذهن نگه دارید" گفت: Abuelezam.

اطلاعات بیشتر در مورد نیاز

کارشناسان بیماری های عفونی می خواهید زمان بیشتری را برای اندازه گیری اگر کاهش تلاش های سراسر کشور مشغول به کار هستند. آنها همچنین می خواهم به درک بهتر چگونه بسیاری از آمریکایی ها یا ویروس با کمی و یا بدون علائم است.

که داده ها کمک خواهد کرد تا با دقت بیشتری تعریف چقدر coronavirus در گردش است در جامعه اما گرفتن این عکس است که هنوز هم بسیار پیچیده و زمان خواهد بود.

"من درک مفهوم — ما در حال شنیدن از جیب' [از هیچ coronavirus]. اما مشکل آن جیب است و ما نمی دانیم که اگر کسانی هستند که مکان هایی که این بیماری تنها نیست گسترش و یا تست را آغاز کرده گفت:" ویلیام Jaquis رئیس جمهور از کالج آمریکایی پزشکان اورژانس در مصاحبه با CBC News.

"نگاه, همه ما تا به حال کم موارد در یک زمان مناسب است ؟ و سپس سیاتل آغاز شده و سپس نیویورک آغاز شده نیواورلئان در حال حاضر دیترویت و کالیفرنیا است ramping تا."

این USNS Mercy اسکله در سن دیگو در مارس 18. 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی استفاده می شود برای کمک به مبارزه با یک انتظار می رود از کمبود تخت های بیمارستانی در لس آنجلس به عنوان ویروس گسترش می یابد. دوم کشتی فرستاده شد به نیویورک است. (گرگوری گاو/آسوشیتد پرس)

مدل سازی ویروس جدید و پیش بینی اثر آن بر جمعیت زیادی است که به چالش کشیدن و تغییر اما داده ها از تست های بیشتر خواهد شد در نهایت تولید یک تصویر واضح تر.

"این واقعا مهم است به یاد داشته باشید که ... ریاضی مدلسازی نتایج که در حال بیرون آمدن درباره ایالات متحده, همه نشان می دهد که اگر ما اجازه دهید تا در [فیزیکی] در حال حاضر فاصله ما را ببینید زیادی افزایش تعداد موارد جدید گفت:" Abuelezam.

40 درصد از آمریکا کم است تعداد موارد: Birx

Coronavirus تیم در کاخ سفید در حال جمع آوری داده ها به همان اندازه به عنوان سریع به عنوان آن می تواند به ارائه شواهد بتن برای متقاعد کردن غیر قابل پیش بینی رئیس جمهور که یک عادت freestyling از تریبون.

Birx نقش در جلسات روزانه به تعادل خبر بد تا ستون به عنوان موارد کوه و شیب ویروس راست می رود تا با درست کردن.

شما می دانید, آن را یک چیز به آن را دارند. آن یک چیز دیگر به مرگ- رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

"هزار و نهصد و از 50 ایالت بود که در اوایل موارد باید مداوم سطح پایین از موارد در این نقطه کمتر از 200 مورد [پنج]," او گفت:. "به طوری که تقریبا 40 درصد از کشور با فوق العاده پایین اعداد و آنها در حال تست است.

"مدل های مدل. ما در حال تطبیق. وجود اطلاعات کافی در حال حاضر از تجربه واقعی با کروناویروس در زمین واقعا این پیش بینی خیلی بیشتر صدا."

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید متقاعد کرد که تعداد مرگ و میر را توجیه نمی کند بستن کل کشور را برای بیش از چند هفته است.

تقریبا خالی و خاموش رمپ بازدید از سقف سوزن فضایی در مرکز شهر سیاتل یک شهرستان که مانند چند نفر دیگر در سراسر ایالات متحده است تحت اقامت در خانه سفارش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (تد S. وارن/آسوشیتد پرس)

"به نظر من میزان مرگ و میر در این راه و که طول می کشد بسیاری از ترس است. شما می دانید, آن را یک چیز به آن را دارند. آن چیز دیگری برای مردن" او گفت:.

"هنگامی که من برای اولین بار درگیر شدم من گفته بودن اعداد که خیلی بالاتر از این تعداد به نظر می رسد. که یکی از دلایل من می گویم ما در حال رفتن به ضرب و شتم این و ما در حال رفتن به بازگشت به کار."

متحده اجرای دستورالعمل های فدرال متفاوت

عملا مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت برای تنظیم اینکه آیا کسب و کار باز کردن یا بستن. ایالات متحده می تواند به طور مستقل تصمیم می گیرید که محدودیت اعمال خواهد شد گسترده تر تحت دستورالعمل های فدرال.

روز جمعه یکی از کسانی که کمتر در معرض خطر متحده, Wyoming, تمدید آن تعطیلی مدارس و برخی از کسب و کار به مارس 17.

"روشن است که چقدر مهم است برای ما به عمل پایدار" گفت: فرماندار به عنوان گوردون.

با آمریکا در حال حاضر گرفتی موارد در همه کشورهای دیگر تجربه در زمین تغییرات ساعت و سلامت-مراقبت از پاسخ در برخی از سخت-آمار مناطق به شدت تیره و تار است.

النا Likaj پیشگیری مدیر بخش در اودیسه خانه , لوئیزیانا, اجرا می شود که یک درایو-از طریق COVID-19 تست سایت در New Orleans دمای دوچرخه سوار Peyton گیل. لوئیزیانا سوم-بیشترین تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا پس از نیویورک و واشنگتن است. (کاتلین فلین/فردا نیوز)

پرستاران و پزشکان می گویند که آنها نمی تواند به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی. هواکش در حال حاضر مسابقه به تولید ممکن است به زودی به اندازه کافی. متحده در حال رقابت با یکدیگر برای تهیه منابع.

تعداد موارد است یک نشانگر اما نرخ رشد حتی بیشتر از گفتن گفت Jaquis. در نیویورک موارد دو برابر در سه روز.

پزشکان می گویند که آنها نیاز به زمان بیشتری به آنها اجازه می دهد برای پاسخ به آنچه که در مورد به ضربه بدون هیچ گونه نگرانی در مورد موج دوم گسترش یافته است.

بداهه اتاق بیمارستان در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در منهتن خواهد شد که تا حدی تبدیل به یک بیمارستان برای بیماران مبتلا COVID-19. نیویورک در حال آماده سازی برای پیش بینی افزایش در COVID-19 موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان در هفته های آینده. (Jeenah ماه/فردا نیوز)

"ما کاملا آماده برای مراقبت از آنچه در آینده" Jaquis گفت. "و ما نیاز به مطمئن شوید که همه بیماران ما و جوامع ما و مراقبت های بهداشتی ما کارگران هستند محافظت می شود. بنابراین در حال حاضر, ما باید مردم را همچنان به ماندن در خانه و ما نیاز به پهن کردن که منحنی. آنها فقط نیاز به ادامه این کار را برای طولانی تر است."

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس خود را یک "جنگ به رئیس جمهور" سفر شنبه به Norfolk, Va., برای ارائه یک "بوسه خداحافظی" به USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی عازم نیویورک بندرگاه برای کمک به این شهر مراقبت های بهداشتی کارگران در مقابله با این بیماری همه گیر.

"آن را می فرستد یک سیگنال" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "زمانی که رئیس جمهور قادر است برای رفتن وجود دارد و می گویند با تشکر از شما."

شاید گیج کننده سیگنال برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها تحت دستور به ماندن در خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب