سابق پاکسازی سخنگوی خارج از پاریس پس از انتخابات پیامک جنسی کشف

رقبای از سراسر فرانسه را در طیف سیاسی پیوست و در گروه کر از زنگ و ترس جمعه و هشدار داد که دموکراسی در خطر است

توسط PATRIS-FUN در 26 بهمن 1398

رقبای از سراسر فرانسه را در طیف سیاسی پیوست و در گروه کر از زنگ و ترس جمعه و هشدار داد که دموکراسی در خطر است پس از یک آنلاین نشت از تصاویر جنسی led دیپلم از فرانسه رهبر امانوئل پاکسازی به جلو و خارج از مسابقه برای تبدیل شدن به شهردار پاریس.

سریع عبارات در حمایت از بنیامین Griveaux حتی از رقبای سیاسی بودند قابل توجه یادآور دیرینه و به طور گسترده ای برگزار شد مشاهده در فرانسه است که خدمتگزاران' زندگی خصوصی تا حد زیادی از حد.

یک عملکرد هنرمند مسئولیت ارسال جنسی صریح, فیلم ها که ظاهرا باعث Griveaux به پایان پیشنهاد خود را برای تالار شهر پاریس. ادعا شده است که ازدواج Griveaux ارسال ویدئوها به زن دیگری.

سیاستمداران هشدار داده است که مردم دیگر نمی خواهد می خواهید به ایستادگی برای انتخاب دفتر اگر آنها را اجرا خطر از امور خصوصی شدن عمومی و نشت صریح مواد را Griveaux از انتخابات شهرداری ها یک تهدید بود به فرانسه افتخار سنت های دموکراتیک.

"ما در حال تلاش برای انتخاب پرستاران گفت:" سباستین Chenu یک سخنگوی این حزب راست ملی تجمع حزب به طور معمول بی رحم سیاسی حریف از Griveaux را به میانه اردوگاه. Chenu صحبت شد در BFM-تلویزیون.

در سمت چپ نامزد سابق ریاست جمهوری Jean-Luc Mélenchon همچنین ابراز حمایت کرد و گفت Griveaux قربانی نمره-اقامت و فرانسه زندگی عمومی باید تبدیل به طعمه برای مخفی.

"انتشار تصاویر صمیمی برای نابود کردن دشمن است که نفرت انگیز" Mélenchon توییتی.

متهم 'نفاق'

نماینده مجلس Cédric Villani که از تقسیم Griveaux را به ایستادگی در برابر او را در پاریس هشدار داد در یک صدای جیر جیر که رقیب خود را قربانی یک حمله که مطرح "یک تهدید جدی برای دموکراسی ما."

Griveaux قبلا به عنوان یک سخنگو برای پاکسازی دولت. ناگهانی خود را خروج از شهرداری مسابقه می تواند ترک پاکسازی را میانه رو حزب بدون یک نامزد در پایتخت فرانسه برای انتخابات شهرداری ها در ماه آینده.

یک گریم رو Griveaux اعلام کرد خروج خود را در صبح روز جمعه گفت او شده است می خواهم هدف "حملات ننگین" در اینترنت و رسانه های اجتماعی.

"برای بیش از یک سال و من و خانواده ام قرار گرفتند و توهین آمیز, اظهارات نادرست ناشناس حملات افشای خصوصی و سرقت مکالمات و تهدید به مرگ," او گفت:.

او نمی نظر به طور خاص در صحت این تصاویر و یا بر مردم به تصویر کشیده شده.

در این Jan. 10, 2019 فایل عکس پسر عملکرد هنرمند پیوتر Pavlensky می رسد در دادگاه پاریس به عنوان او می رود در دادگاه و پس از او آتش به نمای فرانسه بانک مرکزی در پاریس. Pavlensky گزارش مسئولیت های ویدئویی آنلاین و پست که ظاهرا باعث Griveaux استعفای. (Christophe Ena/آسوشیتد پرس)

روزنامه Libération گفت: پیوتر Pavlensky عملکرد هنرمند به نام روزانه در پنج شنبه شب و گفت: او به دست آمده از یک منبع که نامش ذکر نشده تا به حال یک رابطه با Griveaux.

Libération به نقل از Pavlensky عنوان کرد و گفت که او می خواست برای محکوم کردن Griveaux را "نفاق."

"او کسی است که همیشه بازی کردن ارزش های خانوادگی که می گوید او می خواهد به شهردار خانواده و همیشه اشاره می کند به عنوان نمونه همسر و فرزندان خود را. اما او مخالف" Libération به نقل از Pavlensky عنوان کرد و گفت.

Griveaux, 42, دارای سه فرزند با همسر خود.

یک وکیل برای Pavlensky تایید کرد که این هنرمند منتشر شده ، ژوئن برانکو گفت که او تا به حال به او هشدار قبل از خطرات قانونی از انجام این کار.

برانکو گفت: حمایت از سیاستمداران دیگر برای Griveaux "بسیار خاص به فرانسه" و نشان "مصونیت از مجازات از نخبگان است.

"این چیزی است که پیوتر Pavlensky می خواست برای محکوم کردن این استانداردهای دوگانه است که برخی از مردم محافظت شود و دیگران نمی," او گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

Pavlensky چپ روسیه در سال 2017 پس از گفت تجاوز به عنف اتهامات علیه او و بعد از آن اعلام کرد که فرانسه به او داده بود پناهندگی سیاسی.

پاریس ترین آرزو از فرانسه به شهرداری و سیاسی fiefdom شده است که در گذشته استفاده می شود به ویژه سابق رئیس جمهور فرانسه ژاک شیراک به عنوان یک سکوی پرشی برای بالاتر ،

آنه هیدالگو شهردار پس از سال 2014 در حال اجرا است برای انتخاب مجدد.

هیدلگو به نام "احترام به زندگی خصوصی افراد و خانواده ها" و گفت که این امر "نیست و ارزش بحث دموکراتیک."

آن باقی مانده است معلوم نیست که آیا پاکسازی حزب خواهد به نوبه خود به Villani یا نامزد دیگری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن