'قدرت سفید' — ویدئو و تهمت Re-Tweet — نشان می دهد تنش در فلوریدا جامعه بازنشستگی

(روستاها Fla.) — همواره وجود دارد کم جوش تنش در روستاها بازنشستگی جامعه بین اکثریت جمهوریخواه و بسیار کوچکتر

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

(روستاها Fla.) — همواره وجود دارد کم جوش تنش در روستاها بازنشستگی جامعه بین اکثریت جمهوریخواه و بسیار کوچکتر گروهی از دموکرات ها اما یک روکش از رفتار خوب در "فلوریدا ارد زادگاه" عمدتا غالب در دوره های گلف و در پل جداول.

کسانی که تنش هر چند هایش را کاملا گشوده دو هفته پیش طی یک گلف سبد خرید رژه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تولد است که در آن یک مرد فریاد زد: "سفید قدرت" در هنگام مواجه با ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان. یک ویدیو کلیپ از که رویارویی در امریکا بزرگترین جامعه بازنشستگی بود توییتی approvingly با مغلوب ساختن پیشی جستن در آخر هفته گذشته و پس از آن گرفته شده.

برخی از ساکنان می گویند که آنها هرگز دیده می شود هر چیزی مانند سیاسی الهام گرفته از خصومت است که ظاهر شده اند بیش از گذشته چند ماه.

"آن را مانند یک انبار باروت در اینجا گفت:" ساکن آلن سنگ. "و مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط تکان دهنده گلدان."

در گذشته زمانی که دیدگاه های سیاسی متضاد آمد تا در روستاها اعلام کرد: این بهترین بود گفت: "من مخالفم" و به سرعت تغییر موضوع. اما تاکید بر رفتار خوب تست شده مانند قبل از هرگز در ماه های اخیر با گسترش جدید کروناویروس در نتیجه بازار سهام gyrations برای یک جمعیت است که تا حد زیادی به زندگی بازنشستگی, سرمایه گذاری, انتخابات ریاست جمهوری و تماس ها برای عدالت نژادی پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

بیشتر بخوانید: یک Coronavirus راهنمای برای افراد مسن (و خانواده خود را طرفدار)

"این بوده است دم. اکثر مردم به نوعی موافقت خود را با بحث در مورد سیاست و ... در آن پذیرفته شده است که با چیزهایی که تفرقه شما نمی توانید به آن گفت:" کاترین هاردی صندلی از Sumter County حزب دموکرات است.

این روستاها با جمعیت بیش از 120 ، 000 ساکنان در میان سریع ترین مناطق در حال رشد در ایالات متحده در دهه گذشته — حدود 98% سفید, با توجه به U. s. اداره آمار. وجود دارد بیش از دو بار به عنوان بسیاری از ثبت نام جمهوری خواهان به عنوان ثبت نام دموکرات در Sumter County, که در آن بسیاری از روستاهای واقع شده است.

شرکت کنندگان می پوشد یک پرچم آمریکا مضمون پیراهن قبل از یک کمپین تجمع با سن. مارکو روبیو پس از آن یک سال 2016 نامزد انتخابات ریاست جمهوری در روهان مرکز تفریح و سرگرمی در روستاها فلوریدا در روز یکشنبه, مارس 13, 2016.
اندرو Harrer—ایسنا/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن رژه رخ داده است 14 ژوئن در جامعه برنامه ریزی شده بلافاصله پس از یک شب زنده داری برگزار شد توسط یک آمریکایی آفریقایی تبار بشردوستانه به افتخار فلوید و سیاه زندگی مهم جنبش است. بسیاری از شرکت کنندگان در این شب زنده داری را ترک کرده بود با شروع از مغلوب ساختن پیشی جستن رژه اگر چه یک زن سفید پوشیدن "Black Lives Matter" بر روی پیراهن او فریاد زد profanities در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حامیان آنها را در چرخ دستی های گلف. یک مرد رانندگی در یک ماشین گلف در پاسخ به فریاد "سفید قدرت" یک شعار نژادپرستانه همراه با supremacists.

"اکثر مردم تا به حال حتی اگر مردم احساس کردند که راه آن را به لحاظ اجتماعی قابل قبول به صدای آن" هاردی گفت: انسان سخن گفتن است. "تفاوت در این است که تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شما می توانید با فشار خارج کردن که نفرت است. چه چیزی تغییر کرده است و در حال حاضر آن را بیشتر قابل قبول است."

سیاسی تعصب در حال حاضر می تواند در دیده می شود دنیوی ترین مکان گفت: ایرا فریدمن که با همسرش الن داوطلب شده اند برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری در طول 18 سال در روستاها.

"رفتن به پستی ایستگاه و دیدن مردم چیدن ایمیل خود را. اگر آنها با پوشیدن یک ماسک آنها دموکرات. اگر آنها با پوشیدن ماسک و صحبت با یکدیگر bumping به هر یک از دیگر آنها خواهان" فریدمن گفت.

شعله ور شدن در مغلوب ساختن پیشی جستن رژه نمی کند نماینده اکثریت قریب به اتفاق ساکنان روستاها اگر چه با انتخابات سال وجود دارد برخی از مردم "که در حال اعمال" و در حال تبدیل شدن بیشتر آوازی در بیان دیدگاه های خود گفت: جان Calandro رئیس Sumter County حزب جمهوری خواه.

به دلیل coronavirus ساکنان تر از حد معمول هستند و ماندن در خانه و تماشای اخبار به جای رفتن به بازنشستگی پناهگاه معروف ساعات خوش و رقص در آن شهر مربع, او گفت:.

برخی از ساکنان نگران هستند که این تنش ها از چند ماه گذشته ممکن است بازنشستگان فکر می کنم دو بار در مورد حرکت به روستاها که بنیانگذاران شده اند دیرین اهدا کنندگان به جمهوری خواهان و اوباما نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. روستاها اغلب محبوب کمپین برای توقف مذاکرات ملی و ایالتی نامزدها.

"من فکر نمی کنم روستاها می خواهد این نوع از تبلیغات" سنگ گفت. "مردم می گویند" چه جهنم در جریان است در روستاها؟'"

اما Calandro گفت: هر گونه اختلاف در میان ساکنان پر از شکوفه. او گفت: زمانی که او بازی می کند گلف با دموکراتیک دوستان بزرگترین مبارزه با آنها وارد نیست در مورد سیاست آنها در مورد که می شود به یک کار فوق العاده توپ سبز بدون جریمه.

"ما نمی داشتن استدلال در هر گوشه خیابان در اینجا" Calandro گفت. "روستاها است که هنوز هم در روستاها. ما همه کار کرده از زندگی ما به اینجا زندگی می کنند و آن را به یک محل عالی برای زندگی است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب