چه کامالا هریس انتخاب وسیله برای بایدن انتخاباتی

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال حاضر تماس با او و ساختگی و فرصت طلب که دستکاری جو بایدن و غار به چپ رادیکال

توسط PATRIS-FUN در 22 مرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال حاضر تماس با او و ساختگی و فرصت طلب که دستکاری جو بایدن و غار به چپ رادیکال است. اما بایدن را انتخاب کامالا هریس به عنوان همسر در حال اجرا به صورت دموکراتیک بلیط به نظر می رسد با احتیاط و انتخاب آگاهانه است.

بایدن را حفظ کرده است قابل ملاحظه ای سازگار ماه-طولانی رای گیری سرب بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخاب ساخته شده است که بیشتر احتمال دارد به entrench مسابقه به عنوان آن می ایستد از لرزش آن را.

تاریخ ساخت

معاون سابق رئیس جمهور را انتخاب هریس ممکن است لرزش تا انتخابات ریاست جمهوری, اما آن را تکان دهید تا تاریخچه. هریس یک سناتور کالیفرنیا در درگیری ها و مشکلات و موانع متعددی با بایدن اعلام روز سه شنبه.

او اولین زن در انتخابات ریاست جمهوری عمده-حزب بلیط. او همچنین اولین آمریکایی-آسیایی, دختر هندی متولد سرطان محقق.

سناتور ایالات متحده کامالا هریس نشان داده شده است به عنوان او راه اندازی قبلی کمپین برای تبدیل شدن به رئیس جمهور در Jan. 27, 2019 خواهد بود دموکراتیک نامزد جو بایدن همسر در حال اجرا. یک تحلیلگر پیش بینی افزایش, سیاه, زن رای دهندگان به عنوان یک نتیجه. (ایسنا/الیاس Nouvelage/فایل عکس)

یکی از هریس بهترین دوستان است در سنا نیوجرسی بهداشت ، Cory Booker, گفت که او دریافت پیام از زنان بودند که نشئه و گریه بیش از نقطه عطف.

"در نهایت. در نهایت. در این مورد هم گفت:" بوکر که در MSNBC توصیف کار اخیر او در پلیس اصلاحات و ادای او را به عنوان یک جزئیات گرا سیاست wonk.

برخی از فاکس نیوز از تحلیلگران به این نتیجه رسیدند آن محتاط بود انتخاب از جلو بایدن در حال اجرا مبارزات انتخاباتی به دلیل هریس و اندازه گیری سیاسی سابقه بوده است.

"این خواهد بود بسیار سخت به نگاه او ضبط و با او تماس بگیرید برخی از مرتب کردن بر اساس از وحشی چشم رادیکال" گفت: فاکس چارلز Gasparino.

"او لیبرال. او نبوده است رادیکال ... این هوشمند امن انتخاب کنید. آنها در حال رفتن به سعی کنید به انتخابات در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن."

سازمان دیده بان | بایدن انتخاب همسر در حال اجرا:

جو بایدن برداشت کالیفرنیا سن. کامالا هریس به عنوان همسر در حال اجرا برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. 6:53

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین طول می کشد هدف

به نوبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هدر رفته هیچ زمان در بیرون کشیدن یک شلنگ آتش از کلیپ های ویدئویی در تلاش برای خاموش کردن هر سیاه و شور و شوق برای بایدن-هریس بلیط.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدانش اشاره به هریس مقابله با بایدن در اصلی بحث مرحله بیش از نقش خود در تضعیف مدرسه ادغام در سال 1970 به عنوان اولین-دوره سناتور.

اما برگ برنده های کمپین meandering در خط حمله نشان دهنده دشواری آن را تا به حال در فرود یک ضربه در برابر متوسط بیش از حریف.

کمپین جدید خط ؟ که بایدن خود را از دست داده و خواهد بود به راحتی دستکاری شده توسط هریس آنها مشخص می شود به عنوان یک فرصت طلب حاضر به غار به چپ رادیکال اگر آن را به او مناسب سیاسی است.

آن را کمی پیچیده برای یک سپر دشنه.

سازمان دیده بان | هریس آدرس بایدن در تفکیک طول اولیه بحث:

کالیفرنیا ایالت کامالا هریس چالش های سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در موقعیت های قبلی بر تبعیض نژادی است. 4:07

'آن را به یک حاکم تصمیم'

سیاه مشارکت بسیار مهم است برای دموکرات ها.

نگاهی به عنوان مثال از نوسان-وزارت امور خارجه ویسکانسین در سال 2016. سیاه مشارکت وجود سقوط توسط 88,000 از چهار سال قبل و در حالی که دموکرات ها از دست داد دولت کمتر از 23,000 رای.

یک تحلیلگر پیش بینی sky-high مردم در انتخابات از رای دهندگان این سقوط در حال حاضر که یکی از حزب دموکرات وفادار ترین حوزه — سیاه — خود را منعکس شده در بلیط.

بایدن اصرار داشت خود را انتخاب هریس نبود در واقع در مورد گرفتن انتخاب — اما در مورد حاکم است.

در یک توجه داشته باشید به حامیان بایدن اشاره به تجربه خود به عنوان یک معاونت در یک اداره است که در زمان کار در گذشته عمده بحران اقتصادی.

"من می دانم که نمی توان آن را یک تصمیم سیاسی. آن را به یک حاکم تصمیم گیری می شود."

"ما در حال رفتن به ارث می برند یک ملت در بحران یک کشور تقسیم شده و جهان را بهم ریخته. ما نمی خواهد که یک دقیقه را هدر ندهید. چیزی که باعث شد من به کامالا هریس."

در این فایل عکس بایدن در گفتگو با هریس پس از سال 2020 دموکراتیک جمهوری ایالات متحده بحث در هوستون در سپتامبر. 12, 2019. او به هواداران خود گفت که روز سه شنبه برای انتخاب خود را از یک همسر در حال اجرا است که بر اساس شرایط حاکم بر گرفتن انتخاب می شوند. (Reuters/Mike Blake/فایل عکس)

حذفی برابر هریس در مترقی چپ و در میان شک و تردید آفریقایی-آمریکایی بود که او در واقع می شکند بیش از حد چند موانع: که دادستان سابق و دادستان کل است که از مرحله با پال خواستار قطع بودجه دولت-به-پلیس انرژی در مردمی باقی مانده است.

نمی بانک در سیاسی گزاف گویی

پس خواهد هریس حضور در واقع تفاوت در انتخابات ؟

به احتمال زیاد با توجه به شواهد موجود. یک نظرسنجی اخیر تست بایدن محبوبیت در کنار 12 بالقوه در حال اجرا آمپول هیچ تفاوت آماری.

و این الگوی تاریخی.

مقاله منتشر شده در ریاست جمهوری فصلنامه مطالعات در سال 2010 اقدام به ارزیابی اثر در انتخابات اخیر و در بر داشت که انتخاب یک پتانسیل معاون رئیس جمهور تحت تاثیر قرار, در اکثر, یک درصد از آرا.

یکی از قدیمی ترین تکرار جوک در سیاست آمریکا در واقع شامل معاون رئیس جمهور خود quipping در مورد چگونه بی فایده است.

روز سه شنبه جو بایدن به نام سناتور کالیفرنیا کامالا هریس به عنوان همسر در حال اجرا, ساخت, تاریخ انتخاب اولین زن از رنگ به رقابت در یک حزب عمده ریاست جمهوری بلیط. امروز در مقابل سوز واشنگتن پست خبرنگار سیاسی یوجین اسکات در چه هریس به ارمغان می آورد به حزب دموکرات بلیط و آنچه در آن ممکن است معنی بایدن شانس برابر U. S جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده نوامبر. 19:55

بایدن و دیگران استفاده کرده اند شور زبان را جدی نکات در مورد نقش ایالات متحده بنیانگذاران دادم کمی به فکر.

معاون اول رئیس جمهور, جان آدامز, معروف گفت: "من هیچ چیز اما من ممکن است همه چیز" اشاره به نقش خود به عنوان البدل برای جورج واشنگتن است.

آدامز بعد رئیس جمهور شد.

معاون رئیس جمهور ممکن است اغلب حرکت آرا. اما, مثل, Adams, آنها گاهی اوقات حرکت به کاخ سفید: نزدیک به یک سوم از کسانی که برگزار کرده ام نقش در رفت و بعد از تبدیل شدن به رئیس جمهور است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن