'ما را انتخاب کنید تا به عنوان مثال منجر شود.' کاستاریکا جمهور Carlos Alvarado Quesada در قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان

Tخود را ممکن است کاستاریکا شد اولین کشور در آمریکای مرکزی برای قانونی کردن ازدواج هم جنس گرایان. در طول یک TI

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

Tخود را ممکن است کاستاریکا شد اولین کشور در آمریکای مرکزی برای قانونی کردن ازدواج هم جنس گرایان. در طول یک TIME100 مذاکرات جلسه با خبرنگار جاستین Worland, کاستاریکا جمهور Carlos Alvarado Quesada مورد بحث در این سفر که منجر به این لحظه تغییر می کند.

"وجود دارد یک مجموعه ای از حقوق است که پوشش تمام مردم در سراسر جهان و آن را یک جهان بینی و یک اخلاق جهانی" او گفت:. "بنابراین در شرایط برابری طلب, ازدواج راهی است برای محافظت از جامعه LGBTQ, مردم, اما آن را نیز یک راه برای تقویت نه تنها خاص یک راست اما قدرت مجموعه ای کامل از حقوق. این یک پیام برابری و احترام. و پیام اصلی ما تلاش برای ارسال."

وقتی پرسید که آیا او تا به حال گفتگو با دیگر رهبران که کشور هنوز قانونی ازدواج همجنسگرایان Quesada دو برابر کردن بر روی اعتقادات خود. "ما را انتخاب کنید تا به عنوان مثال منجر شود," او گفت:.

در گسترده مصاحبه Quesada همچنین خطاب کشور در پاسخ به COVID-19 که منجر به کم مرگ و میر. Quesada که به نظر می رسد در زمان 100 بعدی لیست پاییز گذشته نیز صحبت در مورد تعهد خود را به مبارزه با تغییر آب و هوا و چگونه است که قطع با جهانی همه گیر. "ما نیاز به یک رویکرد جامع است که طول می کشد را به حساب تغییر آب و هوا, ورود, جنسیتی," او گفت:. "این یک کاتالیزور به فکر ساخت یک دنیای جدید است."

این مقاله بخشی از #TIME100Talks: امید پیدا کردن یک سری خاص شامل رهبران در سراسر زمینه های مختلف تشویق به عمل به سوی یک دنیای بهتر. می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای دسترسی به مجازی بیشتر حوادث از جمله زنده گفتگو با نفوذ خبرسازان.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب