رای دهندگان را قبول نمی کند 2020 نتایج انتخابات — مهم نیست که چه کسی برنده

13 ژوئن 2020 در طول ماه گذشته و نیم و یا پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 متا-بحث در مورد چگونه دونالد مغل

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

در طول ماه گذشته و نیم و یا پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 متا-بحث در مورد چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پاسخ خود را (اجتناب ناپذیر در برآورد اکثر ناظران) شکست مهم تر از هر یک از آشکار مسائل در مبارزات انتخاباتی. خواهد او را قبول نتایج ؟ آنچه این سوال قرار بود به معنی پذیرش چگونه است ؟ روانی ؟ — به مراتب کمتر مهم تر از پاسخ آن بود به استنباط است که می گویند, پاسخ منفی خواهد بود که به نوبه خود تبدیل به بهانه ای برای هزاران نفر از ترس از مقالات مثل این یکی.

وجود دارد قوی و ضعیف نظریه ها در مورد آنچه در شکل افراد مشهور شاگرد ستاره از دست دادن را. ترین هیستریک prognosticators از جمله دموکراتیک حریف استدلال کرد که او را به تلاش برای از بین بردن دموکراسی به خودی خود. (دقیقا چگونه او را در مورد این بود که هرگز بسیار روشن است: او تلاش برای کودتا از طریق توییتر؟) دیگران پیشنهاد کرد که او در تمام مبارزات انتخاباتی شده بود یک شگرد بازاریابی در تمام طول این تیزر تریلر برای آمدن جناح راست پوپولیستی امپراطوری رسانه ای است که در آن تهمت را در حال حاضر خود را به عنوان یک نوع از رئیس جمهور-در-تبعید به میلیون ها نفر از توهم طرفداران بی وقفه مهیج برای بازگو و هاوکینگ مارک آب.

در این تلاش چند اگر هر گونه ناظران انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت پشتیبانی از نهادی ایران که تا به حال با چند مورد استثنا باقی مانده دوسوگرا در مورد خود را نامزد. این بود ضمنی معامله بین تهمت و جمهوری خواه رهبری است. او از دست او می شده اند طرد; خود را سریع افزایش سیاسی و به همان اندازه سریع سقوط خواهد شده اند به مناسبت به صورت بی پایان من-گفت-شما-sos هر دو از کسانی که آمده اند برای خود در نظر هواداران خود و در آنچه در حال حاضر وحشی کرانههای از #NeverTrump محافظه کاری. (اعم از مصاحبه او را به بیرونی تاریکی می شده اند به عنوان آسان به عنوان کنگره جمهوری خواهان و سردبیران نشریات محافظه کار را دوست دارند یک سوال جالب است.)

همه ما می دانیم آنچه اتفاق افتاده است به جای. و بعد با صدای بلند نطق کردن از حریف خود را و رسانه ها در مورد اهمیت وجودی از استعفا خود را به مطمئن شکست مغلوب ساختن پیشی جستن برنده و دموکرات صرف چهار سال آینده بسیار علنا انجام بسیاری از چیزهایی که آنها تا به حال پیش بینی می امدن اگر همه چیز رفته بود راه مخالف. ریاست جمهوری او بود به عنوان نامعتبر از لحظه ای که او در زمان ادای سوگند در دفتر به دلایل مختلف از خود به عنوان یک عامل کا گ ب به جنایت بسیار جدی نه در واقع خودداری از کمک به یک جزئی شرق اروپا ملی رژیم است.

چهار سال بعد جو بایدن است که آشکارا fantasizing در مورد یک سناریو است که در آن افسر گارد اعزام به senescent امپراتور از کاخ خود را. آیا معاون رئیس جمهور سابق به یاد مشابه (و در نهایت بی معنی) بحث از 2016 است یک سوال باز است اما نه به خصوص مهم است. آنچه مهم تر است این زمان به سختی پنهان رغبت در چشم انداز فعلی رئیس جمهور حذف شدن از کاخ سفید توسط نیروی. هرگز به ذهن این واقعیت است که این lurid گمانه زنی وجود داشته باشد به همان اندازه در کنار مجنون اظهارات که ما در زندگی تحت یک مغلوب ساختن پیشی جستن به رهبری دیکتاتوری نظامی: آنچه آنها نشان می دهد در مورد نگرش آمریکا نسبت به رئیس جمهور و مشروعیت خود را بسیار جالب تر از خود انسجام داخلی.

کمی وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم هر یک از ما در حال آماده به قبول نتایج انتخابات آینده حداقل نه به صراحت. این تمایل کمتر به انجام با نامزد خود و یا محیط اطراف فرد از انتخابات با chiliastic نظر که بر اساس آن انتخابات ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی در حال برپا در این کشور است. این quadrennial مسابقات بین دو طرف ارائه رقابت مجموعه از مشخصاتش راه حل برای مشکلات کشور نیستند: آنها معنوی جنگ است که در آن عدالت از یک طرف و شرارت از دیگر هر دو blindingly آشکار به همه افراد خوب خواهد شد.

این است که چرا جورج دبلیو بوش اولین پیروزی ریاست جمهوری برکنار شد توسط جریان اصلی لیبرال به عنوان نتیجه هر دو شمارش مربوط به تخلفات و یا یک طرح توسط دیوان عالی کشور و یا هر دو و به همین دلیل انتخاب مجدد او باید به حال چیزی برای انجام با تقلب رای گیری الکترونیکی ماشین آلات. آن است که چرا میلیون ها نفر از ما را متقاعد کنیم که باراک اوباما باید متولد شده در خارج از کشور و تهمت بود کار برای روس ها.

این نتیجه گیری پوچ و توطئه آنها را دنبال دردسر از دو محل که در هر انتخابات ریاست جمهوری همه-یا-هیچ مسابقه بین خوب و بد است و حاکمیت اراده مردم تعرض مصون است. این است که چرا حتی زمانی که اصل حمایت از "اشتباه" طرف است اذعان کرد — نه هر رای نتیجه از تقلب در رای گیری و یا یک صدای جیر جیر از ترول ربات — ما اصرار بر delegitimizing رای دهندگان در سوال. 47 درصد و سبد deplorables در آینه تصاویر از هر یک از دیگر و نه فقط به این دلیل ساده ریاضی نشان می دهد که آنها باید با مراجعه به بسیاری از رای دهندگان. به جای قبول این ایده که میلیون ها نفر از هموطنان ما آمریکایی ها به سادگی کشیده شده نتایج متفاوتی را در مورد نامزدها که ممکن است به سوال تماس بگیرید یا مخاطرات احتمالی انتخابات ما و یا عقل خود دولت ما اصرار بر سوق دادن آنها در خارج از مرزهای سیاست: افرادی که رای دادن در ایمان بد و (حداقل به طور ضمنی) نباید به عنوان کمک به واقعی روند دموکراتیک. این plainer جایگزین توضیح است که انتخابات چیزهای کثیف و رای دهندگان اغلب غیر منطقی و تقریبا هرگز مستحق چاپلوسی عطا بر آنها توسط نامزدها از هر دو طرف — که ما تبدیل شده اند به طرز مرموزی ناتوان از در نظر گرفتن.

شروع به کار می کنیم از این محل باید آن را هیچ جای تعجب است که هیچ یک از ما در حال آماده شده برای "پذیرش" هر گونه سیاسی نتایج که ما پیدا کردن قابل اعتراض است. تا کنون از اخلال دموکراسی ما بدون توجه به نتایج انتخابات ما تبدیل شده است یکی از ترین قابل اعتماد و هنجارها در سیاست آمریکا است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب