بازی های ویدئویی هستند یک راه عالی برای تصویب آن زمان و نگه داشتن شما متصل می شود. در اینجا چگونه برای شروع

Fیا میلیون ها نفر از مردم تا حد زیادی گیر در داخل خانه در میان COVID-19 همه گیر پیدا کردن راه هایی برای عبور

توسط PATRIS-FUN در 16 اردیبهشت 1399

Fیا میلیون ها نفر از مردم تا حد زیادی گیر در داخل خانه در میان COVID-19 همه گیر پیدا کردن راه هایی برای عبور از زمان است نیمی از نبرد است. اما چه باید بکنید اگر شما شراب خواری-تماشای همه نشان می دهد که در لیست شما رو بیمار انجام پازل و شما نمی توانید معده و در عین حال یکی دیگر از کلاسیک های ورزشی برنامه تکراری پخش کردن?

بازی های ویدئویی در اینجا برای کمک به. نه تنها آنها یک راه عالی برای سرگرم بمانید, آنها همچنین می تواند یک فعالیت گروهی که آیا شما در حال بازی "محلی" بر روی نیمکت خود را با خانواده و یا آنلاین با دوستان به صرف وقت با کیفیت با هم در حالی که اجتماعی فاصله.

اگر شما شده است فکر کردن در مورد وارد شدن به بازی به عنوان یک سرگرمی جدید در اینجا برخی از راهنمایی در مورد شروع کار به عنوان به خوبی به عنوان برخی از بازی انتقادات و پیشنهادات.

برقراری ارتباط, برقراری ارتباط, برقراری ارتباط

ارتباط چسب است که دارای هر یک از بازی های گروه با هم. اگر شما در حال بازی یک بازی همکاری — به این معنی که شما همه در حال همکاری با یکدیگر برای مبارزه با همان دشمن و یا حل پازل مشابه — آن را بسیار سریع تر به صحبت می کنند و نسبت به نوع. اگر شما در حال بازی یک بازی رقابتی مانند Super Smash Bros., سپس شما نیاز به قادر به خیره نگاه کردن و بحث زباله خود را به دوستان و یا خانواده.

بسیاری از بازی های ویدئویی خود را ساخته شده است در خدمات چت اما گاهی اوقات آنها نمی به خوبی کار می کنند و یا می تواند دشوار به حرکت برای اولین timers. و آن را به یک راه برای اتصال قبل از بوت شدن یک بازی بیش از حد. پیام های متنی کار می کنند و تصویری برنامه های چت مانند Skype و زوم هستند اما فهیم پارسه می دانیم که اختلاف ساده ترین و سریع ترین راه برای گرفتن هر کس در همان صفحه.

اختلاف رایگان است و قابل اجرا بر روی انواع سیستم عامل است. بازیکنان می توانند این برنامه را دانلود کنید بر روی کامپیوتر, اجرای آن را در یک مرورگر وب و یا دانلود یک برنامه بر روی آی فون یا دستگاه Android. از وجود این گروه می توانید راه اندازی خود را در اتاق خصوصی و دعوت از دوستان به سادگی با ارسال یک لینک. پیوستن به یک سرور است که به عنوان ساده به عنوان کلیک کردن بر روی یک لینک.

اجازه دهید یک برنامه توسعه به طور طبیعی

بازی باید گاه به گاه و سرگرم کننده است. یک گروه باید برخی از جهت اما اجازه می دهد تا عادات خود را توسعه به طور طبیعی در طول زمان به جای الزامی زمان خاصی از هفته برای "بازی شب." با چند مورد استثنا دقیق برنامه ها نفرت به توسعه سالم بازی ، شروع یک بازی باید مانند درخواست دوستان خود را به گرفتن یک آبجو پس از کار.

می گویند "شما می خواهم به بازی بعضی از بازی Call of Duty?"

نه "به یاد داشته باشید همه ما در حال گرفتن با هم از 6 بعد از ظهر تا 8 p. m. EST به بازی را از طریق مجموعه ای از ماموریت ها در Overcooked 2."

دوباره اختلاف بزرگ است زیرا آن اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک سرور های فردی برای گروه خود را از دوستان است. مردم می توانند سرگردان در داخل و خارج چیدن بازی با هر کس در اطراف است و به دنبال آن لذت ببرید.

چه باید به شما بازی ؟

Call of Duty: Warzone

مناسب برای: گروه های دو تا چهار به دنبال یک بازی اکشن; مردم بد در ساختمان همه چیز در Fortnite.

میانگین مطابقت ظهر: 30 دقیقه.

موجود در چه قیمت: , Xbox One, PlayStation 4 و PC برای $60.

بازی Call of Duty: Warzone است مانند یک بازی بسکتبال بود. آن می آید با هم به سرعت به هر کس و هیچ کس نیاز به نگرانی بیش از حد در مورد سطح مهارت خود را. مانند Fortnite, Warzone قطره از دو گروه به چهار بازیکن به یک نقشه بزرگ تنها با یک تپانچه. بازیکنان کشف نقشه جدید جمع آوری اسلحه و دفاع از خود در برابر بازیکنان دیگر.

به عنوان مسابقه در ادامه نقشه انقباض و نیروهای بازیکن را به مبارزه برای زنده ماندن. اگر نبرد رویال نیست گروه خود را چیزی Call of Duty سنتی deathmatch گزینه co-op campaign missions و یک حالت که در آن بازیکن در رقابت برای جمع آوری و استخراج پول.

یکی از مزیت های بزرگ از ندای وظیفه است که آن را پشتیبانی از کراس پلت فرم بازی. این بدان معناست که PC, PlayStation 4 و Xbox One پارسه می توانید تمام بازی با هم.

Overcooked 2

مناسب برای: زوج ها به دنبال دیجیتالی دو تاریخ; سرآشپزها که از دست دیوانه وار با عجله از آشپزخانه.

میانگین مطابقت طول: 5 دقیقه.

موجود در چه قیمت: , Xbox One, PlayStation 4, نینتندو سوئیچ و کامپیوتر برای $25.

در Overcooked 2تیم تا چهار بازیکن اجرای یک آشپزخانه. بازیکنان باید به طبخ منظور ترکیب مواد تشکیل دهنده درست بشقاب سفارش آن را در خدمت به مشتریان و نگه داشتن آشپزخانه تمیز.

این یکی از آن بازی است که آسان به بلند کردن و سخت به استاد است. گروه کار از طریق یک سری از سطح با افزایش سختی. شما شروع به پخت و پز برنج و خدمت به آن را ساده بر روی یک صفحه و فارغ التحصیل به پیچیده غذاهای دریایی که نیاز به طبخ در مراحل متعدد و باید با کنار هم قرار دادن درست و مناسب است. سطوح وایلدر و سخت تر به عنوان پیشرفت بازی بیش از حد. هر کسی می تواند آشپزی در یک آشپزخانه بزرگ اما وقتی که در آشپزخانه در حال حرکت را از طریق آسمان و صحنه در چندین بالون هوای گرم سیستم عامل, همه چیز سختتر است.

Warframe

بزرگ برای: این گروه که آماده برای یک تجربه; دوره نقاهت World of Warcraft معتادان است.

میانگین بازی از ظهر: در هر نقطه از 30 دقیقه به "صبر آن است که واقعا 2 صبح?"

موجود در چه قیمت: Xbox One, PlayStation 4, نینتندو سوئیچ و کامپیوتر. از آن رایگان است.

Warframe, است که در اطراف از سال 2013 یکی از بازی بهترین راز نگه داشته است. در این بازی سوم شخص اکشن-RPG بازیکنان کنترل یک کت و شلوار فوق العاده به نام تنو. این تنو تبدیل می شود و این بازیکن به یک hyper-صالح فضا نینجا است که اجازه می دهد تا آنها را به بازیگران جادوها و مقابله آسیب. وجود دارد بیش از 40 مختلف تنو مناسب و هر یک نقش کاملا متفاوت وجود دارد روش بازی در اینجا برای همه. می خواهید به نشستن در پشت گروه و زخم التیام یابد ؟ وجود دارد یک تنو برای که. می خواهید به آواز خواندن آهنگ هایی که از چرم گاومیش ؟ ؟ ؟ Warframe شما پوشانده شده است.

Warframe یک کمی از همه چیز—سیاه چال پر از هیولا و پازل بزرگ باز جهان با ماموریت و داستان, فضا, مبارزه با, تنظیم, سفینه های فضایی و حیوانات خانگی و صدها ساعت از محتوا است. و این همه به طور کامل رایگان است. فقط مطمئن شوید که هر کس در همان سیستم به دلیل آن را پشتیبانی نمی کند crossplay مانند ندای وظیفه.

از آن لذت ببرید!

اگر گروه خود خسته می شود از این بازی ها و یا نمی خواهم آنها را در وهله اول وجود دارد صدها نفر از گزینه های دیگر. تا زمانی که شما نگه داشتن اختلاف سرور در حال اجرا آن را آسان به انتخاب کنید چیز دیگری است. ساخت سیاره خود را در کمیته مبارزه با سانسورخدمه یک کشتی دزدان دریایی در دریای دزدشروع یک گروه از قانون شکنان در Red Dead Redemption 2 آنلاینیاد بگیرند که چگونه به ساخت برج ها و کمینگاه رقبا در Fortnite, و یا لذت بردن از برخی از مسخره فوتبال-اما-با-ماشین عمل در موشک لیگ. انتخاب های خود را در حال نزدیک-بی پایان و شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای شروع است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب