ناو یو اس اس تئودور روزولت در حال حاضر بیش از 400 تایید coronavirus موارد

ملوان از ناو هواپیمابر تئودور روزولت بود بستری در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) در گوام پس از آزمایش مثبت برای coro

توسط PATRIS-FUN در 22 فروردین 1399

ملوان از ناو هواپیمابر تئودور روزولت بود بستری در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) در گوام پس از آزمایش مثبت برای coronavirus ماه گذشته نیروی دریایی آمریکا روز پنج شنبه گفت: به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در کشتی شروع به پریدن کرد بیش از 400.

این مورد می آید پس از توماس Modly استعفا داد به عنوان سرپرست و کری در روز سه شنبه پس از نصب واکنش خود شلیک و شمار فرمانده تئودور روزولت که التماس برای کمک به جلوگیری از یک شیوع کروناویروس در هیئت مدیره.

در بیانیه نیروی دریایی آمریکا گفت: ملوان در 14 روز انزوا دوره زمانی که بستری دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام در روز پنج شنبه.

تعداد موارد مثبت در کشتی در حال حاضر 416 تا از 286 موارد مثبت نیروی دریایی برگزار می شود.

ستاره و راه راه نظامی روزنامه گزارش داد که 286 شکل نشان داده شده حدود 10 درصد از خدمه کشتی. در مورد 2,329 ملوانان از روزولت تا به حال نقل مکان کرد و در ساحل که از روز شنبه در این مقاله گزارش شده است.

نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: خبرنگاران در پنتاگون که ارتش نیاز به برنامه ریزی برای امکان بیشتر coronavirus عفونت در سطح تئودور روزولت.

"من فکر می کنم آن را یک ایده خوب نیست به فکر می کنم که [تئودور روزولت] یک-از-نوع موضوع است. ... به فکر می کنم که آن را هرگز دوباره اتفاق خواهد افتاد این است که یک راه خوب برای طرح" Hyten گفت.

به طور کلی گفت که وجود داشت تعداد کمی از موارد سرنشین هسته ای-صفحه نیمیتز یکی دیگر از ناو هواپیمابر است که لنگر انداخت در برمرتون بشویید.

ملوانان اختصاص یافته به چهار حامل در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus رسمی ایالات متحده به رویترز گفت.

در طول سخنرانی Modly گفت Crozier یا 'احمق' یا 'خالص'

Modly استعفای برجسته نظامی آمریکا را در تلاش برای ملاقات به طور فزاینده رقابت اولویت: حفظ آمادگی برای جنگ و تأمین خدمات اعضا به عنوان ویروس گسترش در سطح جهان است.

Modly استعفا داد و تنها پس از فشار از کنگره و واکنش شدید از تئودور روزولت خدمه.

سروان. برت Crozier که Modly رها از دستور هفته گذشته خواست دراماتیک تر مراحل را برای حفاظت از ملوانان خود را روی تئودور روزولت در چهار صفحه نامه ای که به بیرون درز کرد هفته گذشته است.

سروان. برت Crozier نشان داده شده است بر روی ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در ماه نوامبر. خود را شلیک منجر به رگبار انتقاد و استعفای اقدام نیروی دریایی ، (نیکلاس Huynh/نیروی دریایی ایالات متحده/آسوشیتد پرس)

Modly بحث برانگیز سفر به گوام بیش از آخر هفته که در طی آن او به تمسخر فرمانده ناو هواپیمابر هزینه مالیات دهندگان حداقل $243,000 ما.

در طول سفر Modly سوال Crozier شخصیت و گفت: در یک نقطه او بود یا "احمق" یا "ساده لوحانه است."

پس از صوتی از سخنان خود به بیرون درز از جمله ناسزاهای, Modly در ابتدا ایستاده بود و با سخنان خود. اما او بعد از عذرخواهی در ایالات متحده آمریکا وزیر دفاع علامت Esper درخواست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب