داو جونز پاک شده و همه از آن سود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد

"کلید سازمان" دولت فدرال هنوز "نمی خواسته شده است به بسیار نقش" در COVID-19 coronavirus بحران نیویورک تایمز گ

توسط PATRIS-FUN در 28 اسفند 1398

"کلید سازمان" دولت فدرال هنوز "نمی خواسته شده است به بسیار نقش" در COVID-19 coronavirus بحران نیویورک تایمز گزارش.

کاخ سفید گفته است: "با استفاده از "قدرت کامل از دولت فدرال" در پاسخ به همه گیر و رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سپاه مهندسان ارتش است "آماده, مایل و قادر" باید کمک های خود را بود "لازم است." The Army Corps of Engineers, اما, هنوز دریافت سفارشات.

"این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده آماده است برای کمک به این کشور در زمان بحران به بهترین توانایی های خود را و ما postured به جلو خم زمانی که یک درخواست رسمی دریافت کرده است از طریق وزارت دفاع" یک سخنگوی ارتش گفت: بار. "در این زمان ما اختصاص داده شده یک ماموریت است."

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) نامیده می شود برای کمک از ارتش و سپاه. در اخیر بار op-ed او نوشت که "بدون اقدام فوری شکست قریب الوقوع بیمارستان سیستم تمام شده است اما برخی" و "بهترین امید ما این است که به استفاده از سپاه مهندسان ارتش به اهرم آن تخصص و تجهیزات و قدرت مردم به مقاوم سازی و تجهیز امکانات موجود مانند پایگاه های نظامی یا کالج خوابگاه — به عنوان موقت مراکز درمانی."

وزیر دفاع علامت Esper روز سه شنبه گفت او داده است کومو خود را "تعهد کامل است که ما را به سپاه مهندسین وجود دارد soonest" اگر آن روشن نیست چه خاص آموزش ارتش سپاه ممکن است دریافت کرده اند.

علاوه بر این پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "ما در حال همکاری نزدیک و FEMA درگیر ... به سطح های مختلف," the Times گزارش می دهد که به عنوان وزارت بهداشت و خدمات انسانی قرار داده شده است مسئول فدرال پاسخ FEMA نیز "انتظار برای سفارشات از سازمان قبل از آن حرکت می کند تا سطح شیب دار به کمک." برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب