انتخابات آمریکا: برنی ساندرز محکوم روسیه تلاش های خود را برای کمک به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری

در آستانه نوادا دموکرات قفقاز آمریکا سناتور برنی ساندرز را محکوم کرد روسیه برای گزارش تلاش خود را برای کمک به

توسط PATRIS-FUN در 3 اسفند 1398

در آستانه نوادا دموکرات قفقاز آمریکا سناتور برنی ساندرز را محکوم کرد روسیه برای گزارش تلاش خود را برای کمک به 2020 ریاست جمهوری پیشنهاد داد. مقامات تا به حال در جریان ساندرز یک ماه پیش در مورد شواهدی از دخالت.

سناتور برنی ساندرز هشدار داد روسیه به دخالت در سال 2020 آمریکا, کاخ سفید, انتخابات, پس از گزارش آمده است که مقامات آمریکایی تا به حال مطلع مقدماتی حزب دموکرات نامزد که کرملین در تلاش است برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.

"جامعه اطلاعاتی است که به ما گفتن آنها دخالت در این کمپین در حال حاضر در سال 2020 است. و آنچه من می گویم به آقای پوتین اگر رئیس جمهور منتخب به من اعتماد شما نمی خواهید به دخالت در انتخابات" ساندرز گفت: صحبت با خبرنگاران در کالیفرنیا است.

78-در سال دموکراتیک سوسیالیستی سناتور ورمونت در نظر گرفته شده است پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

به واشنگتن پست روزنامه روز جمعه گزارش داد که مقامات ایالات متحده تا به حال اطلاع سناتور و همچنین به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نمایندگان کنگره آمریکا در مورد تلاش های روسیه برای کمک به 2020 مبارزات از هر دو ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن.

ادامه مطلب: Facebook, روسیه و آمریکا انتخابات - آنچه شما باید بدانید

کاغذ گفت: هنوز روشن نیست که در چه راهی روسیه سعی کرده بود برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را. با توجه به یک میلیون منبع اطلاعاتی گفت که روسیه به نظر می رسد درگیر شدن در دروغ و تبلیغات کمپین برای کمک به هر دو سیاستمداران هر چند این تحقیقات هنوز در راه است.

Sanders کمپین در جریان حدود یک ماه پیش.

"در اینجا این پیام را به روسیه" سناتور گفت. "اقامت در خارج از آمریکا انتخابات است."

مغلوب ساختن پیشی جستن رد 'شایعات'

مغلوب ساختن پیشی جستن برای رد گزارش ها از دخالت. در یک تجمع انتخاباتی در لاس وگاس در روز جمعه او صحبت از یک "شایعه" است که "پوتین می خواهد به مطمئن شوید که من انتخاب کنید."

"آیا او به جای اجازه دهید بگویم برنی" او گفت:.

در سال 2018 فدرال محققان شارژ 13 روس ها در یک سری رسانه های اجتماعی campaigndesigned به کمک ساندرز و جمهوری خواه نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 انتخابات و صدمه زدن به شانس احتمالی دموکرات نامزد هیلاری کلینتون ،

کرملین روز جمعه با رد اتهامات تازه.

"این بیشتر پارانوئید اطلاعیه که برای ما پشیمانی را چند برابر به ما نزدیک شدن به انتخابات" سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت. "آنها هیچ ربطی به حقیقت است."

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا: روسیه از گسترش دروغ پیش از انتخابات اتحادیه

ابر بر نوادا قفقاز

همکار دموکراتیک رقبای سناتور الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت که آنها تا به حال دریافت نکرده چنین جلسات و نه اطلاعات که روسیه به حمایت از مبارزات انتخاباتی خود را.

ساندرز پیشنهاد امکان یک انگیزه سیاسی پشت این زمان آیات گزارش شده توسط واشنگتن Post.

"یک روز قبل از نوادا حزبی چرا شما فکر می کنم آن بیرون آمد ؟ او گفت:" در کالیفرنیا.

2020 ایالتی نوادا قفقاز در حال وقوع در روز شنبه که در آن ساندرز است مورد علاقه را به نفع خود.

kp/bk (AP, Reuters)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب