ما تایید کشته شدن القاعده شبه جزیره عربستان رهبر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید می کند که آمریکا نیز از کشته شدن القاعده در شبه جزی

توسط PATRIS-FUN در 18 بهمن 1398

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید می کند که آمریکا نیز از کشته شدن القاعده در شبه جزیره عربستان رهبر قاسم al-Rimi در مبارزه با تروریسم عملیات در یمن. مقامات در یمن را تایید نمی کنند این قتل است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه تایید کرد که نیروهای ایالات متحده تا به حال کشته شدن رهبر گروه جهادی از القاعده در شبه جزیره عربستان (اتریش) قاسم al-Rimi.

آمریکا "انجام یک مبارزه با تروریسم عملیات در یمن که با موفقیت حذف شده قاسم al-Rimi یک بنیانگذار و رهبر القاعده در شبه جزیره عربستان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک بیانیۀ کاخ سفید.

بیشتر بخوانید: ایران توضیح داد: در 4 نکات کلیدی

"تحت Rimi, اتریش متعهد نامعقول خشونت علیه غیرنظامیان در یمن و به دنبال انجام و الهام بخشیدن به حملات متعددی علیه ایالات متحده و نیروهای ما," مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت.

"مرگ او بیشتر تنزل قدرت نمایی و جهانی القاعده جنبش و آن را به ما به ارمغان می آورد و نزدیک به از بین بردن تهدیدات این گروه مطرح و به امنیت ملی ما," او گفت:. او نگفت که Rimi کشته شد.

قدرت نمایی مسئولیت در روز یکشنبه برای یک ماه دسامبر تیراندازی در پایگاه نیروی دریایی آمریکا که در عربستان به کشته شدن سه ملوانان. ایالات متحده با توجه اتریش به عنوان یکی از کشنده ترین شاخه های القاعده شبکه تاسیس شده توسط اسامه بن لادن است.

"Rimi پیوست القاعده در 1990s, کار در افغانستان اسامه بن لادن" در بیانیه ای گفت:. آن را نیز شرح داده شده Rimi به عنوان معاون به القاعده رهبر Ayman al-Zawahiri او دومین چهره های مهم در این سازمان تروریستی است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

اد/rc (یمن)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de