Blue Jays گزارش به نام Pittsburgh خانه برای فصل آینده

تورنتو بلو جیز خواهد بود بر اساس پیتسبورگ برای سال 2020 فصل اگر تایید توسط ایالت پنسیلوانیا با توجه به گزارش ا

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

تورنتو بلو جیز خواهد بود بر اساس پیتسبورگ برای سال 2020 فصل اگر تایید توسط ایالت پنسیلوانیا با توجه به گزارش از رسانه های متعدد.

CBC Sports نه به طور مستقل تایید کرد به گزارش.

جیز آبی بود در اصل به دنبال تصویب یک طرح برای بازی به آن 30 به طور منظم فصل بازی در خانه اما رد شد توسط دولت فدرال در هفته گذشته با توجه به خطرات ناشی از سفر به عقب و جلو از ایالات متحده در coronavirus بیماری همه گیر.

تورنتو در نظر گرفته شده بود بازی در آن بهار مرکز آموزش در Dunedin, Fla., یا در Sahlen زمینه خانه جیز' سه گانه-A وابسته در بوفالو, n. y. اما صعودی coronavirus موارد در فلوریدا و کمبود فضا و نور و نگرانی در بوفالو شک و تردید در مورد پتانسیل سایت.

توافق برای به اشتراک گذاشتن PNC پارک با دزدان دریایی پیتسبورگ در انتظار تایید دولت با توجه به مقامات صحبت کرد که به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود روز شنبه به این دلیل که آنها مجاز به صحبت می کنند پیش از این تصمیم دولت است.

روز دوشنبه دزدان دریایی جمهور تراویس گفت: ویلیامز تیم استقبال مشترک ترتیب با جیز اگر آن اتفاق می افتد می تواند با خیال راحت در حالی که آبی جیز مدیر چارلی Montoyo گفت که او هیجان زده در مورد PNC گزینه پارک و پیتسبورگ همتای درک شلتون گفت که هیچ مشکلی با تورنتو حرکت در.

سازمان دیده بان | Blue Jays' تورنتو طرح محروم توسط دولت فدرال:

CBC News' دیوید کوکران مورد بحث دلایل چرا دولت فدرال را رد کرد Toronto Blue Jays' درخواست بازی فصل به طور منظم بازی بیس بال در تورنتو است. 7:04

آبی جیز باز فصل جمعه شب در برابر اشعه در خلیج تمپا, با, خود, خانه, درب بازکن, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29 در برابر دفاع از جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن.

پیتسبورگ نیز برنامه ریزی شده به بازی یک بازی خانگی در جولای 29, اما با تورنتو در واشنگتن برای دو بازی جولای 27 و 28 دزدان دریایی و آبی جیز احتمالا هر بازی در پیتسبورگ با دزدان دریایی به احتمال زیاد بازی در طول روز و تورنتو در شب. تیم هفت متضاد صفحه اصلی تاریخ است.

Toronto Sun گزارش اواخر شنبه شب که جیز آبی' جولای 31-Aug. 2 خانه سری در مقابل فیلیز می توان 490 کیلومتری در فیلادلفیا باید بازسازی به PNC پارک به جای تورنتو را طولانی تر از انتظار می رود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب