سنگاپور دادگاه فلسطين قانون جرم رابطه جنسی بین مردان

مانند بسیاری از مستعمرات سابق بریتانیا جنوب شرقی کشور آسیایی حفظ کرده است یک قانون است که جرم گی. یک وکیل به ن

توسط PATRIS-FUN در 11 فروردین 1399

مانند بسیاری از مستعمرات سابق بریتانیا جنوب شرقی کشور آسیایی حفظ کرده است یک قانون است که جرم گی. یک وکیل به نمایندگی از یکی از سه مرد در مورد نام حکم "کاملا تکان دهنده است."

دادگاه عالی سنگاپور را تایید کرد یک قانون است که جرم جنسی در میان مردان, اخراج سه درخواست جداگانه ادعا که این قانون بر خلاف قانون اساسی بود.

دو وکیل درگیر در جلسات گزارش این حکم روز دوشنبه با توجه به انتخاب.

این تصمیم پس از یک سری از چالش های سال گذشته به سنگاپور برانگیز سکس قانون است که ریشه های آن در این کشور استعماری بریتانیا در دوران.

با توجه به وکلا متقاضیان استدلال کرده بود که بخش 377A یک به ندرت اجرا قانون که تحت آن یک مرد یافت به گونه ای عمل "ناخالص عمل زشت" با مرد دیگری زندانی می شود تا دو سال خلاف قانون اساسی است.

این قانون صدق نمی کند ،

'کاملا تکان دهنده'

سنگاپور پخش CNA گزارش داد که حکم اعلام شد در دادگاه چهار ماه پس از موارد ساخته شده بودند توسط وکلا برای سه نفر: Johnson Ong مینگ یک سوارکار اسب دوانی شدن دیسک, روی قهوهای مایل به زرد Seng Kee بازنشسته پزشک عمومی و برایان Choong Chee Hoong سابق مدیر اجرایی همجنسگرایان+ غیر انتفاعی Oogachaga.

قهوهای مایل به زرد وکیل تنها شناخته شده به نام راوی, رسانه های محلی گفت که این تصمیم را "حیرت انگیز" و "کاملا تکان دهنده است."

او استدلال کرد که "پوچ و استفاده خودسرانه" از قانون تخطی از قانون اساسی به همه گی و فیلم ها مجبور هستند به گزارش خود را مبنی بر خصوصی اعمال جنسی را به پلیس.

با توجه به راوی قانون نقض حق برابری و آزادی شخصی. وکیل گفت که او با همکاری یک تیم به ارزیابی چشم انداز تجدید نظر شود.

تبعیض آمیز و نقض حقوق

Choong وکلا رهبری ارشد مشاوره Harpreet سینگ Nehal, تا به حال ساخته شده بر اساس استدلال تاریخی جدید مواد اولیه ای که در دسترس بود در طول سال 2014 تجدید نظر, CNA گزارش شده است.

وکلا مراجعه کننده به تازگی اسناد محرمانه نشان می دهد که مقدمه ای از بخش 377A در سال 1938 بود که به جرم "شایع نر فحشا" هنگامی که سنگاپور تحت حکومت استعماری بریتانیا.

با توجه به CNA Ong وکلا رهبری یوجین Thuraisingam استدلال کرد که همجنسگرایان+ مردم نمی عمدا خود را تغییر گرایش جنسی و اضافه کرد که بخش 377A است تبعیض آمیز و نقض قانون اساسی است.

عدالت ببینید Kee اون خواهد آزادی کامل خود را قضاوت زمینه را در تاریخ بعد از وکلا گفت: CNA خبرنگاران در خارج از اتاق و در مدت کوتاهی پس از تصمیم گیری.

'مشروع و معقول'

دادستان عمومی اتاق نگهداری می شود که anti-gay sex قانون خدمت "مشروع و معقول" دولت علاقه "صرف نظر از این که آیا و چگونه از آن اجرا شده است."

آنها گفتند این موضوع بود "عمیقا تفرقه سیاسی-اجتماعی" که به جای آن باید به تصمیم توسط مجلس به عنوان آن شامل منتخب نمایندگان پاسخگو به سنگاپور, CNA گزارش شده است.

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب