دانشگاه ویرجینیا به روز رسانی دو و میدانی طراحی لوگو مربوط به برده داری

(CHARLOTTESVILLE, Va.) — دانشگاه ویرجینیا است تغییر آرم آن را با استفاده از آن دو و میدانی تیم فقط دو ماه بعد

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

(CHARLOTTESVILLE, Va.) — دانشگاه ویرجینیا است تغییر آرم آن را با استفاده از آن دو و میدانی تیم فقط دو ماه بعد از آنها پرده برداری شد پس از انتقاد که یک عنصر طراحی با اشاره به تاریخچه مدرسه با برده داری.

طرفداران مطرح اعتراض به منحنی مارپیچ قرار داده و در این دسته از sabres زیر V برای ویرجینیا و در Cavalier سپر. آنها به معنای تقلید "طراحی مارپیچ دیوار" که مدتها بود در دانشگاه با توجه به بیانیه ای از مدرسه بخش دو و میدانی در روز دوشنبه.

مدیر ورزشی کارلا ویلیامز گفت که او تصمیم به تغییر آرم پس از او "آگاه ساخته شده از مفهوم منفی بین مارپیچ و دیوار و بردگی است." مورخان با اشاره به این که رئیس جمهور سابق توماس جفرسون طراحی اصلی هشت پا-دیوار بالا را به صدا خفه کن برای تلفن های موبایل از بردگان و پنهان کردن آنها از دید عموم.

"وجود دارد هیچ قصد به علت آسیب, اما ما بود و برای من که عذر خواهی به کسانی که تحمل درد, برده داری در تاریخ ما" ویلیامز گفت.

این مدرسه دارای طراحی جزئیات در آرم به حذف دستگیره های منحنی و جایگزین کردن آن با یکی دیگر از نسخه ای که دارای خط مستقیم, دستگیره, ویلیامز اضافه شده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب