بانوی اول Melania Trump اعلام ملی جوانان هنر پروژه در حق رای زنان

(واشنگتن) — Melania Trump می خواهد به استفاده از هنر برای کمک به کودکان یاد بگیرند که در مورد حق رای زنان. او

توسط PATRIS-FUN در 26 خرداد 1399

(واشنگتن) — Melania Trump می خواهد به استفاده از هنر برای کمک به کودکان یاد بگیرند که در مورد حق رای زنان.

اولین بانوی روز دوشنبه اعلام کرد یک هنر جوانان پروژه همزمان با تصویب نزدیک به 100 سال پیش از اصلاح قانون اساسی که زنان اعطا حق رای.

پروژه "ساختمان جنبش: امریکا جوانی جشن 100 سال از حق رای زنان" به نمایش گذاشتن آثار هنری توسط دانش آموزان در کلاس سه تا 12 از همه ایالات متحده و سرزمین های.

Melania Trump گفت: کودکان باید شامل گفتگو در مورد آینده صدمین سالگرد به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند که سابقه پشت جنبش حق رای زنان از جمله تظاهرات مسالمت آمیز مانند کسانی که آنها را ببینید که در واکنش به کشته شدن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس.

بیشتر بخوانید: آمریکا, زنان حق رای پس از رأی جنبش متنوع تر شد. که هیچ اتفاقی

"برای دهه زنان رهبران لابی, راهپیمایی و اعتراض برای برابری و حق رای در ایالات متحده" بانوی اول گفت: در یک بیانیه به همراه Press. "امید من این است که این پروژه هر دو حمایت و گسترش این مهم مکالمات در حال وقوع در برابری و تاثیر تظاهرات مسالمت آمیز در حالی که تشویق کودکان به شرکت در تاریخ پشت این مهم جنبش در خود صفحه اصلی متحده است."

کودکان خواسته شده برای ارسال نقاشی های تاریخ 6 ژوئیه به تصویر می کشد افراد و اشیاء و حوادث به نمایندگی از جنبش حق رای. یک قطعه از هنر از هر ایالت و منطقه خواهد بود از جمله در کاخ سفید نمایشگاه برنامه ریزی برای باز کردن در ماه اوت است. چگونه هنر ارائه خواهد شد — یا فیزیکی نمایشگاه و یا آنلاین — تعیین خواهد شد بر اساس دستورالعمل های فدرال برای COVID-19.

19 متمم برای اولین بار معرفی شده در کنگره در سال 1878. خانه تصویب آن در ماه مه سال 1919 و آن را پاک سنا دو هفته بعد.

آرای سه چهارم از ایالات متحده ملزم به تغییر قانون اساسی است. 19 متمم به تصویب رسید در اوت. 18, 1920 پس از تنسی شد 36th دولت به تصویب آن است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب