دانشگاه کالیفرنیا در سیستم انتصاب اولین رئیس جمهور سیاه

(سان فرانسیسکو) — دکتر مایکل دریک انتخاب شد سه شنبه به رئیس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا برای اولین بار, سیاه,

توسط PATRIS-FUN در 18 تیر 1399

(سان فرانسیسکو) — دکتر مایکل دریک انتخاب شد سه شنبه به رئیس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا برای اولین بار, سیاه, رهبر سیستم با 150 سال سابقه.

دریک چاشنی دانشگاه مدیر جایگزین جانت ناپولیتانو در نظارت بر آلاینده, 280,000-دانشجویی سیستم خرید و فروش با مسائل دسترسی برای سیاه پوستان و سایر اقلیت های همراه با کاهش بودجه و طرح میتوانست پردیس زندگی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دریک یک UC-پزشک آموزش دیده که در خدمت به عنوان صدراعظم از دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و همچنین رهبری دانشگاه ایالتی اوهایو قبل از بازنشستگی از شغل که در ماه گذشته.

UC Board of Regents به اتفاق آرا تصویب دریک ملاقات.

"من بسیار هیجان زده هستم و آماده رفتن به" دریک گفت: هیئت مدیره با اشاره به چالش کشیدن بار در میان همه گیر خطر تغییر آب و هوا و "خمیازه کشیدن زخم بی عدالتی اجتماعی است که ما در بسیاری از راه های که واقعا اشک در تار و پود زندگی ما است."

او اشاره کرد که UC سیستم "بهترین و مجهز در سراسر جهان" به "به طور کامل درگیر در پیدا کردن راه حل."

ناپولیتانو که هفت سال به عنوان رئیس جمهور پایان Aug. 1 گفت: دریک وقت است که "یک گام دیگر در دانشگاه ما تلاش برای اطمینان حاصل شود که این دانشگاه نشان دهنده تنوع غنی از دولت ما. آن را به پیروی از دیگر تصمیمات اخیر توسط این هیئت مدیره به مسائل از بی عدالتی و نژادپرستی نظاممند در جامعه ما است."

ناپولیتانو و دریک اشاره به سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی اجتماعی اکو موضوعات از تظاهرات توده ای در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینه سوتا پس از یک افسر فشرده زانو به گردن او.

اولین زن به عنوان UC رئیس جمهور ناپولیتانو اضافه شده است که: "من اهمیت این اولین ها و در حالی که من امیدوارم که این نوع رهبری تنوع در کشور ما دانشگاه به زودی تبدیل به امری عادی من فروتن و سپاسگزار بوده است بخشی از این فصل در UC تاریخ."

دریک شد UC Irvine را صدراعظم از سال 2005 تا 2014 زمانی که دانشگاه افزایش تعداد متقاضیان برای پذیرش در مقطع کارشناسی با بیش از 90% و برنامه های اضافه شده در قانون بهداشت عمومی علوم دارویی و پرستاری علم است.

دریک رفت و تبدیل به رئیس جمهور در دانشگاه ایالتی اوهایو. در این موقعیت او به افزایش تعداد اقلیت و کمتر دانش آموزان است. دانشگاه افزایش کمک های مالی و تغییرات به معرفی شهریه مدل.

"من اعتقاد راسخ در شمول است. در آن طول می کشد همه ما برای انجام بهترین های ما کار" دریک گفت: در یک بعد از ظهر تلفنی و اضافه کرد که آن را "بخش مهمی از حرکت ما رو به جلو است."

دریک گفت که در طول اوهایو تصدی مدرسه معکوس 20 سال روند کاهش آفریقایی ثبت نام با تعداد زیادی از سیاه پوستان بستری در این دانشگاه دو برابر شدن بین 2014 و 2020. مدرسه نیز "به طور چشمگیری" افزایش احتباس و نرخ فارغ التحصیلی برای همه دانش آموزان دریک گفت.

او نیز کار می کرد برای ایجاد اقليت ها در طول سال های خود را در سیستم UC. قبل از UC Irvine او به عنوان معاونت امور بهداشت و درمان برای سیستم UC. او مدرک پزشکی خود را در رشته چشم پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو.

"مایکل عاقلانه و اندیشمندانه رهبر هرگز ترس به انجام کار درست در زمان مناسب" گفت: Kim A. فروردین UC ریورساید را صدراعظم که خدمت با دریک هیئت نوآوری دانشگاه داد یک گروه از 11 دانشگاه های دولتی مشغول به کار برای بهبود کالج دسترسی برای دانش آموزان کم درآمد اولین نسل دانشجویان و دانش آموزان از رنگ.

دریک طول می کشد راس به عنوان بودجه دولت کاهش بیش از $470 میلیون از UC سیستم و بسیاری از دانشگاه ها در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای بیشتر آنلاین آموزش در پاییز.

"من مطمئن هستم که دکتر دریک رهبر ما نیاز به راهنمای ما در سطح جهانی نظام آموزش عالی از طریق این زمان بی سابقه ای از چالش" رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت.

در این اطلاعیه همچنین به عنوان سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در حال جستجو برای یک رهبر جدید است. رئیس جمهور تیموتی سفید اعلام کرد او می خواهد بازنشسته در ماه ژوئن اما تاخیر در خروج خود را تا پاییز به دلیل بیماری همه گیر.

ناپولیتانو نظارت تاریخی بسط در 10 دانشگاه و سیستم دفاع و پشتیبانی دانش آموزان مهاجر. هنگامی که او در زمان پست در سال 2013 ناپولیتانو به نظر می رسید غیر متعارف انتخاب به رهبری معتبر عمومی دانشگاه سیستم. او تا به حال هیچ وابستگی به دانشگاه و هیچ تجربه علمی رهبری در زندگی حرفه ای او.

ناپولیتانو شده است فرماندار آریزونا از ایالات متحده, امنیت میهن, دادستان فدرال و یک شریک در برجسته ققنوس قانون شرکت.

در طول دوره تصدی خود را در UC ناپولیتانو برنده ستایش برای کمک به افزایش ثبت نام به تاریخی اعداد و اصلاح سوء رفتار جنسی سیاست.

با این حال دولت حسابرسی در سال 2016 یافت که ناپولیتانو را نه تنها انباشته میلیون دلار در صندوق ذخیره که نیست, افشا, اما دستیاران نیز به دنبال سرکوب انتقاد از او در نظرسنجی بودند که قرار بود محرمانه و ارسال به طور مستقیم به دولت حسابرس.

دولت حسابرس ایلین Howle گزارش وجود دارد گفت: "شواهد کافی" برای نتیجه گیری ناپولیتانو می دانستند و یا تایید شده از هر گونه دخالت. اما بررسی و پس از آن نظارت باعث نادر عمومی ملامت توسط UC حاکم Board of Regents و دانشگاه اتخاذ اقدامات برای بهبود شفافیت.

ناپولیتانو تا به مبارزه عود سرطان پستان, اما زمانی که او اعلام کرد استعفای او در سپتامبر گذشته او گفت: سلامت او خوب بود. او قصد دارد برای از سرگیری تدریس در دانشگاه برکلی را گلدمن دانشکده سیاست عمومی در پاییز 2021.

_____

واتسون گزارش از سن دیگو و رابرت Jablon در لس آنجلس کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب